Galatasaray teknik direktörü olsanız hangi ilk onbirle sahaya çıkardınız?

Benim ilk 11'im şöyle olurdu ;

4-4-2

Muslera-Eboue-Semih-Chedjou-Hakan-Hamit-Melo-Sneıjder-Bruma-Burak-Umut Bulut

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Senin takımda 6 yabancı var ama oynatamazsın :) Kalede muslera defans eboue chedcou semih hakan orta saha selçuk melo hamit olcan sneijder forvet Burak (umut) bu kadro iş yapar ;) Arada eboue kesilip sabri veysel tarık oynar orta alana brumada girer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• muslera tarık semih chedjoue telles melo sneijder olcay bruma burak yılmaz umut bulut bu kadro bence herkezi yener prandelli kadro kurmasını bilmiyor sneijderi yedek bırakıyor

0|0
    0|0
  • Çıkar Sneijder'i adamı. gönderceklermiş :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Takim uzun suredir 4 5 1 oynuyor aslinda terim donemindeki sistem iyiydi turk takimlari 3 5 2 ya da 3 5 11 oynamaz

0|0
    0|0
  • Galatasaray ın tek sistemi 4-4-2 dir..3-5-2 biz de tutmaz..3lü savunma kuracaksan taş gibi savunmacıların olması lazım.. benim kadrom.. muslera-eboue-semih-chedjou-telles-selçuk-melo-hamit-sneijder-umut-burak

0|0
    0|0
  • Muslera-Sabri-Chedjou-Hakan-Selçuk-Melo-Olcan-Bruma-Sneijder-Umut

0|0
    0|0
  • Hakan yerine telles olmalı

0|0
    0|0
  • Galatasaray teknik direktörü olsanız hangi ilk onbirle sahaya çıkardınız?
    gs t. direktörü olmam ki.

0|0
    0|0
  • sorun su butun gelen teknık dırektorler bana en ıyı oyuncuları verın oynatayım dıyor onları herkes oynatır becerıksızler harıc su ankı sıstem cok ıyı ama oynatmasını bıleceksın

0|0
    0|0
    • türk takımları sistem bilmiyor haydi aslanım çık oyna sistemi işliyor maalesef

• sıstemlerde soru yok ama onları oynatacak turkıyeyı bılen bır teknık adam lazım ve buda nasıl olur madem butcende yok elındekı adamı kacırmamakla olur yanına saglam br yardımcı koyarsın tamamdır...

• Muslera - Tarık, Semih, Chedjou, Telles - Melo, Selçuk, Senijder, Hamit (Bruma) - Burak, Umut

0|0
    0|0
    • saygı duyuyorum ama eboue varken şu tarıkta ne bulursunuz anlamam

• Eboue kolpa adam, kendini atar yuvarlanır. Çok emeği geçti ama yaşı geldi. Abi gençlere kapı açılmalı.

• gençlere kapı açlımalı haklısın ama gs scoutlaının allah... devre arası dünya oyuncuyu aldılar gelecek vaad ediyor diye hepsi kolpa çıktı

• Paf takımı ile...

0|0
    0|0
Yükleniyor...