Sadece karın bölgemdeki yağları yakmak istiyorum?

Ben kilo vermeden sadece karın yağlarımın eriyip, kaslarımın görünür hale gelmesi için uğraşıyorum. Düzenli spor yapıyorum. Biliyorum bölgesel yağ yakmak diye bir şey yok ancak ben sadece karın bölgemdeki yağları nasıl yakabilirim bunun için bir çay, bir beslenme şekli var mıdır? Çünkü zayıflayınca en başta yüzümden gidiyor ve daha fazla zayıflamak istemiyorum artık boyumla kilom arasında 7-8 kilo fark var bu kadarı bana yetiyor..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Karın egzersizleri yapacaksın ama yağlı yiyecekleri kesmezsen veya gazlı içecekleri o göbek erimez.

0|0
    0|0
    • onları haftada 1-2 kere yiyorum o da mecburi dışarda ya da toplu aile yemeklerinde oluyor. onun dışında hep dikkatliyim o konuda bir sıkıntım yok..

• Tamam o zaman karın egzersizleri yapabilirsin evde. Mobildede var öyle programlar yer minderi al o programları indir onlardan videoları izler yaparsın

Erkekler Ne Diyor 6

• Sadece tek bir bölgedeki yağları yakamazsın öyle birşey yok.

0|0
    0|0
  • Yeşil çay bölgesel zayıflamaya çok yardımcı olur. Günde 2 bardak düzenli olarak içmeni öneririm. Tabiki spor ve beslenmeye dikkat edeceksin yeşil çay ile üzerine cila atmış olacaksın

0|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflama olmaz. vücudun fazla olan yerlerden yakmaya başlar. yağ yakabilmeninde şartları var. mekikle mesela karnındaki yağlar gitöimez. minetten araştır daha iyi öğrenceksin.

0|0
    0|0
  • Karın sadece mutfakta olur mekik tarzı hareketler karın kaslarını büyütür sen tamamen beslenmenle eriticeksin arkadaşlarında dediği gibi bölgesel erime olmaz fakat karın için yapman gereken sadece beslenme

0|0
    0|0
    • örneğin balık, ızgara tavuk, yumurta türü şeyleri çok tüketicem değil mi?

• Bayanların günlük alması gereken kalori 1500 civarı bu kaloriden düşük beslenirsen kilo vereceksin. Beslenme konusunda detaylı bilgi verebilirim fakat burdan yazmak ne kadar doğru bilmiyorum Herkezin yoğurt yemesi farklıdır kimseyle polemik yaşamak istemiyorum. Dilersen mesaj at yardimci olmaya çalışayım.

• Bölgesel kilo verme diye bir şey yok. Düşük karbonhidrat diyetiyle verebilirsin kilo

0|0
    0|0
  • Sadece karın bölgendeki yağları yakamayacağını sen de biliyorsun. Söyleyecek pek fazla birşey yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• fitness yap ya da yürüyüş evde spor yapmak zor ya insanın canı istemiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...