Vaslui - Fenerbahçe maçının sonucu ne olur?

Bir çoğunuzun bildiğini tahmin ettiğim rövanş maçıdır. sizce sonuç ne olur?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe zor da olsa turu atlar diye düşünüyorum.

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Önce vaslui sonra Galatasaray fenere çakacak olacak bu bir galatasaraylı olarak fenerin yenmesini isterim ancak görünen köy klavuz istemez malesef.

0|1
    0|0
    • feneri desteklediğin için sağol ama az çok biliyorsan fenerin sağı solu da belli olmaz.ben fb-vaslui maçının ikinci yarısını izleyebilmiştim.birinci yarı fb kötüymüş ama iknci yarı gol yemesine rağmen bence vaslui'den daha iyi oynadı.o yüzden rövanş vaslui'nin diye birşey yok bence. gs maçı hakkında yorum bile yok yapmıyorum derbilerin kafası başka olur :D

• ben bır gslıyım ama ılk macı ızlemeden skaro gore yorum yapıcam fener vasluıyı hafıfe almıs anlasılan onun cezasını cektı... sımdı oraya gıdıp 4 tane atar ve gelır rahat sekılde turu gecer...:)) Fenerın turu gecmesını cok ıstıyorum...

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar Gerçekçi olun biraz. Fifa Fenerbahçe'yi almıyorum diyemedi. Vaslui kendi sahasında kaç maçtır yenilmemiş, yenilse bile bu maçta çirkin oyunlar dönüp Fenerbahçe'nin bir şekilde Şampiyonlar Ligi'ne katılmasına engel olacaklardır.

Yoksa normal şartlarda Vaslui kimdir arka mahalle takımı Fenerbahçe Vaslui kalesini kevgire çevirmesi lazım.

0|0
    0|0
  • Riskli maç. Rakip kapanacak ve 1 gol bulmaya çalışacaktır. Eğer o golüde bulursa fenere etten duvar örerler. Fenerbahçe akıllı davranıp erken gol bulursa farka gider.

0|0
    0|0
  • Tarla ekimi, inşaat falan global güç olursak neden olmasın

yoksa vaslui fenere yasluyi

0|0
    0|0
  • valla içimde vaslui tur atlicak gibi bir his var ama bakalım hayırlsı.. fener saldiriken gol yiyecek gibi geliyo bana..

0|0
    0|0
  • fenerbahçe bu sefer işini şansa bırakmaz. 2-0 alır

0|1
    0|0
  • Zor olur ama fb turu geçer

0|1
    0|0
  • 1-0 fener yener eler deler geçer

0|0
    0|0
  • Vaslui bizim ayarımızda bir takım değil, sıradan bir maç olucak . Gidip oynayıp kazanacağız .

0|0
    0|0
  • ezdi

0|0
    0|0
  • fener bu sezon çok kötü bee..

0|0
    0|0
  • Geçen maç dediğim gibi yine beraberlik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...