Kas yapma konusunda fikri deneyimi yardımcı olacak birileri var mı?

Arkadaşlar kötü bir vucudum yok sporada yatkın bir vücüt (denenmistir) fakat bu aralar şöyle silkelenmek toparlanmak istiyorum hızlı kas yapma taktiği verebilecek olan varmı?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• yumurta beyazı peynir.

haftada günde bir kaslarını yıpratana kadar çalış sabah kalktığında ağrısıyla uyanacak kadar.
    daha sonra o seviyeyi aşacaksın
    iyileşme döneminde protein ağırlıklı beslenirsen proteindeki aminoasitler kaslarının onarımını hıslandırır şişkinlik verir

sonra 4 günde bir zoryayıcı ol yakma.
    kasların ağrıma seviyesinden biraz az zorla yani
    daha sonra o seviyede git 3 hafta sonra 3 güne indir sayıyı her hafta aynı oranda arttır ilk gün 50x2 ise 1 ay sonra 20x8

0|0
    0|0
    • Yani önce yırt sonradan seviyeli git diyorsun.

• Peki çok iyi anladım teşekkur ederim

• ben teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Evde olacak iş değil bu inan bana ayrıca hızlı kas yapma diye birşey yok vücut 3 ayda spora alışıyor zaten 3 ayın alışma sürecin olacak kilonun 2 katı günlük protein alacaksın 3. Aydan sonra amino bcaa protein tozu glutamin kullanacaksın hepsi ortalama 500-600 tl yi bulacak antrenmanını sert yapacaksın hacim ise 3 set fazla ağırlık yapacaksın uyku düzenine dikkat edeceksin dediklerimi yerine getirirswn 12-24 ay arası ideal vücuda sahip olabilirsin

0|0
    0|0
    • Yazdıklarını anladım aslında ben kaslı bir vücüt peşinde degilim sadece toparlansın yeter yinede spor salonunu düşüneyim evde olmuyacak galiba

• evde bütün kaslarını çalıştıramazsın düzgün güzel bir salon bul yazıl antrenör eşliğinde çalışmak en azından bu işi doğru şekilde yapanlardan bir şeyler öğrenmek tüyolar kapmak en iyisi ve öyle bir kaç ayda tam anlamıyla oluşmaz vücut zaman ister biraz

0|0
    0|0
  • Evde yapacaksan zor.

0|0
    0|0
  • Dostum protein ağırlıklı beslenmelisiin spor salonuna gidip ağırlık calismalisin 6 ayda duzenli beslenme ve sporla simdlk sana yeticek fizige sahip olablrsn

0|0
    0|0
    • Ben spor salonlarına hic sıcak bakmadım bu güne kadar hep evde yapıyorum sporu kendi vücut agırlığımla ev de yapilabilecekler konusunda fikir edinmek istiyorum.

• Bol Bol sınav ve mekik çek sınavı tam çekme çeyrek çeyrek çek hızlı hızlı kollarin yorgunluktan bitene kadar cek o şekilde sonra 3 4 dk dinlen tekrar 3 4 dk daha dinlen tkrar bu sekilde hacim kazana bilirsin fakat spor salonu hakkında duydugun hersey bir b*k bilmeyip vücudu iyi olan erkekleri kiskanan insanlar söylüyor yani sallıyor budda kulaktan kulaga yayılıyor yok sporu. Birakirsan vucut sarkar vs vs sen spor salonuna git evde calisman daha kötü nefes kontrolünü ogrenirsin diyet programi kilo alma programi pro hocalardan ogrenirsin hadi iygeceler

• Eyvallah teşekkürler güzel anlatım için uygulayacam yarım şınavı spor salonunada bakacam artık iyi geceler

• Oyle birsey yok ne kadar calisirsan o kadar karsilgini alirsin

0|0
    0|0
  • Tüm vücut egzersizlerini çalış ve protein al.

0|0
    0|0
Yükleniyor...