Yüzme bilmiyorum, arkadaşlarla tatile gittiğimizde denize atlasam kendiliğimden öğrenebilir miyim?

1 hafta sonra bikaç arkadaş birlikte tatile gitcez ama ben yüzme bilmiyorum onlar benim bildiğimi sanıyo ama bilmediğimi onlara söylemek de istemiyorum:( sizce napmalıyım en kısa sürede yüzme nasıl öğrenirim? yoksa tatile gittiğimzde denize atlasam kendilğimden öğrenebilirmiyim lütfen yardım edin:(

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• He atla kendiliğinden doğuştan yüzgeçlisin ya zaten. Saçmalama ya git bir havuza yazıl 3-4 günde mantığını kapar kendini geliştirirsin.

2|0
    0|0
    • ya demek istediğim şu o anda öğrenememmi kıyıda yavaş yavaş yüzsem böyle mantığı anlyamammı:(

• hayır zamanım yok bian önce öğrenmem lazım o yüzden

• Ölmeyi tercih etmektense hayatındaki 1 - 2 günü vermeyi tercih edersin yada arkadaşlarına çık bilmiyorum de kenarda kıyıda takıl. Hayatınla kumar oynama.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sudan korkuyor musun? Daha önce denize ya da havuza girdin mi? Evetse suyun üstünde durabiliyor musun? Ben profesyonel yüzücüyüm yardımcı olabilirim sana.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bende bilmiyorum yeteneğim yok abi neyse sanada iyi şanslar.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bilmemek ayıp değil öğrenmemk ayıptır..Arkadaşlarına bilmediğini açıkça söyle...Onlardan öğrenme konusunda yardım et..Onlarıda zor durumda bırakacak tehlıkelı işler yapma..Mesela boyunu aşan yerlerde dalgalı denızlerde yüzmeye kalkma...

aşağıda vereceğim linkte yüzme ile ilgili çok güzel pratik derler var...Önce onları oku...daha sonra pratik et..

link

0|0
    0|0
  • Delirme, bugün iki kişinin gencin boğulduğunu duydum üzüldüm,

bilmiyorsan en sığ yerden gir orda dur derine gitme çoğu kişinin yaptığı bu etrafa bak keyfini çıkar yüzme öğrenmek zaman alır.

0|0
    0|0
    • boyumu geçmeyecek yerlerde duriyim demi?

• Evet arkadaşlarına aldırma he yok ben boğulcam kizlarda var bana suni tenefüs yapacaklar diorsan değişir espriyle karışık.

• :)teşekkürler

Yükleniyor...