En cabuk nasil zayiflarim?

Fazladan bir 8 kilom var oda bacaklarimda.. en kisa surede nasil zayiflarim? bana yapmam gerekenleri soyler misiniz?

Güncellemeler:
ve sunuda belirtim spor yapmaktan hic hoslanmam..:(

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Yeşil çay yağ oluşmasını yavaşlatır, enerji kullanımını hızlandırır.
    2. Limon, içerdiği C vitamini sayesinde yağların kolay yakılmasını sağllar
    3. greyfurt vücudun enerjisini arttırarak acıkmanıza engel olmaktadır. Ayrıca içinde bulunan C vitamini formunu korumaya yardımcı olur !
    4. Brokoli ve yaban mersini bu besinlerin başında gelir. Vücudu dengede tutarak ihtiyacınız olan enerjiyi karşılar
    5. kırmızı biber sarımsak zencefilde yağ yakımını kendiliğinden hızlandırır vücuda L-cartine etkisi verir
    -ekmek hamur işleri tatlı tuzlu şekerli şeylerden uzak durursan spor diyet yapmadan yağ yakımını sağlamak mümkündür !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kalori hesabı yap ozaman 2000 kalorinin altı beslendiğinde sana + sağlayacak 8000 kaloride 1kgdir.

0|0
    0|0
  • Diyet ve koşuyla zayıflarsın

0|0
    0|0
  • Kışın bu iş çok zor adı üstünde bulk dönemi yani büyüme dönemi diyet listesi hazırlayacaksın kendine spor salonuna yazılacaksın kalın giyineceksin bol su tüketip ter atacaksın günde en az 1 saat kardiyo yapacaksın

0|0
    0|0
  • sen zor zayıfllarsın sporu sevmiyosan ben yirmibeş verdim altı ayda

0|0
    0|0
  • bacak çalış...

0|0
    0|0
  • düşük karbonhidrat diyeti yap.

0|0
    0|0
  • Esme germe 20 dk gunluk sabahtan

0|0
    0|0
  • Koş kanka.

0|0
    0|0
  • az ye cok sic metodu ile 1 haftada 5 kilo vermek mumkun yanlis okumadin tam 5 kilo

0|0
    0|0
  • sabah koşusu diyet...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Diyet dersen sıvı diyeti diye bir şey var sadece sıvı tüketiyorsun. bir de manken diyeti var durmadan yediklerini kusuyorsun zararlı çok ama zayıflatır. Spor yapmayı sevmiyormuşsun ama youtubea burn to the beat di sanırım hatırlayamıyorum dans eden kadınlar çıkıcak onları yapabilirsin arkadasım bir haftada 2 kilo verdı gerçekten istersen basarırsın, kolay gelsiin :))

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yap hergün koşu bandı alabilirsen al çünkü çok etkiliymiş kalorisi az olan ne varsa bak ona göre ye

0|0
    0|0
  • Spor yapmaktan hoşlanmıyorsan çook uzun sürede 8 kilo verirsin belki de veremezsin eğer vermek isteseydin spor yapmak istemesen bile kilo vermek istiyorsan yapicaksin

0|0
    0|0
  • Günde Yarım saat jogging 50 squat 50 mekik 3,5 litrede su iç abur cuburu kes 1 ayda 2-3 kilo verirsin ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...