Kapat

Dekolte sınırı ne olmalı sence?

Abartılı dekolteler bence çok basit görünüyor.Yada süper mini bir etek.Hemen diz altında biten,aman yandan uzunca bir yırtmacı olan eteği tercih ederim.bence daha şuh gösteriyor kadını.

Yolda yürürken yada herhangi bi yerde dekoltesini abartmış bi bayan gördünüz ne düşünürsünüz ? Erkekler kadar bayanların cevabını önemsiyorum

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• kadını hoş gösteren, arzulatan dekolte bence az olanıdır. az görünen şey daha çok merak uyandırır. bütün malı meydana sermek akıl karı bir işdeğil bence. ama ne bileyim giydiği kıyafetten iç çamaşırının( g-string) olduğunu belli etmesi tüm ilgiyi üzerine toplayabilir. ya da kıyafetten belli olan göğüs ucu oradaki erkekleri eritir erirtir yani. mesela boyna takılan ince uzun bir kolye, göğüzlerin arasından elbisenin içinde kaybolacak şekilde. o kolyenin ucunun neyereye kadar vardığını gören bütün erkekler düşünmek zorunda kalcak ve ilgi odağı olacaksınız:)))) hemcinslerim hakkında bu kdar tüyo yeter :))))

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• O da güzel ya. Ama gündüz vakti sanki düğüne ya da gece klübüne gider gibi giyinenleri anlamıyorum. Ne bileyim, kadınlar yerinde ve zamanında yakıştırdıktan sonra her şey güzel duruyor:) Tabi dantelli tayt gibi hatta tayt gibi zırvalar ya da sanki oyuncakmışçasına kendini boyayan ya da iettde seyahat edip louis vouitton çanta takan tipler değil:D

2|0
    0|0
  • Dekoltesini abartmış bir bayanı gördüğümde yakışmışsa Maşallah diyorum, yakışmamışsa bir daha görmemeye imtina ediyorum, uzaklara falan dalıyorum. Ortam önemli, kendilerini rahatsız hissedebilecekleri duruma düşürmemeliler, ama rahatsız olmuyorlarsa kendi tercihleri, yicek halimiz yok, en fazla güzel bir kadın gördüğümüzde bakarız şöyle bi, o kadar

0|0
    0|0
  • dizin üzerinde mini etek,göğüs hizasında gömleğin düğmesi dekolte için yeterlidir.vücut kıvrımların düzgünse,yüzünde güzelse dekolteye gerek yoktur,kendine güveni olmayan kadınlar o basit sınırı aşar diye düşünüyorum.aşırı mini,aşırı göğüs dekoltesi,aşırı topuklu ayakkabı vs.

1|0
    0|0
  • Söyleyecek bişey bırakmamışsın ki bize

1|0
    0|0
  • zekasındaki eksikliği farklı açıdan kapattığını düşünürüm...

0|1
    1|0
  • abartmıcaksın tabıkı bide yakısırsa normal mini askılı sort ayaklar guzelse parmak arası sandalet bile olur

0|0
    0|0
  • Bakkala giderken bile dekolte giyinmeye önem gösteren bayanları anlamam. Abartı dekolte her zaman erkek gözünde kötü bir tablo oluşturur. Kişi kendine yakışanı giymelidir bir şeyler ıspatlamak veya fark yaratmak peşinde koşunca gerçekten çok saçma bir görüntü ortaya çıkıyor böyle insanları yolda görünce kafamı çevirip bakmıyorum bile çünkü onlara istediğini vermem asla.

1|0
    0|0
  • Taşıyabilene sınır olmamalı.

1|0
    0|0
  • yada bu acıklamalı :)) link

0|0
    1|0
  • bişi düşünmeye ne ala dönerim direk etrafında ayakkabısından saçına kadar bir süzer sonra peşine takılırım yol üstünde artık ne düşünürüm bilemem hanım efendinin giyinişine bağlı :)

0|0
    1|0
  • Sınırı kadının vücududur. Estetik olduğu sürece sorun yok.

1|0
    0|0
  • Bir erkek olarak göğüs dekoltesini çok çirkin ve basit buluyorum. Fakat iş eteğe gelince giyen kişiye, giyen kişinin nasıl giydiğine, gidilen mekana göre çok değişir. Sanırım sorudan çok saptım siz şık olanı sordunuz. Çok abartılmadığı sürece mini etek güzel ve şıkı olabilir. Ama nasıl giyildiği çok önemli. Benim kişisel tercihim dizin biraz üstü kalem etek ve üstüne dar belki sırt dekolteli bir üst. :)

0|0
    0|0
  • gizli ve yasaklar her zaman merak uyandırır plaja gidersiniz bikiniler dikkatinizi çekmez ama akşam aynı kişiyi biraz mini etekle görseniz trene bakar gibi bakarız

1|1
    0|0
  • valla çok abartmıssa pek saglam birisi olmadıgını. Hatta arandıgını düsünürüm

0|0
    1|0
  • bilemedim artık dekoltemi çıplakmı geziyor arasında kalıyorum hep

0|0
    1|0
  • ucundan kıyısından gösterince daha bi çekici geliyor.

0|0
    0|0
  • link deki 3. resimdeki gibimi mesela :))

0|0
    0|0
  • kişinin kendisine gore degişir

0|0
    0|0
  • ürünü ön plana çıkarıyor tabi alıcı göz için neye sahip olacağnı bilmesi açısından güzel :D

0|0
    0|0
  • bu totomu mememi ne kadar millete göstereyim demekle aynı şey bana hoş gelmiyor

0|0
    0|0
  • biraz dizinin ustunde olacak yirtmaci da fazla olmuyacak

0|0
    0|0
  • herkese dekolte yakışmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• dizin üzerinde mini etek,göğüs hizasında gömleğin düğmesi dekolte için yeterlidir.vücut kıvrımların düzgünse,yüzünde güzelse dekolteye gerek yoktur,kendine güveni olmayan kadınlar o basit sınırı aşar diye düşünüyorum.aşırı mini,aşırı göğüs dekoltesi,aşırı topuklu ayakkabı vs.

2|1
    1|0
  • Bildiğiniz üzere geçen sene Prens William ve Catherine Middleton evermiştik.Düğüne katılan davetliler arasında süper mini etek ve dekolte giyen çok az sayıda insan vardı(Avrupanın göbeği)..Söz gelimi aşırısı asaleti gölgeliyor,basitliğe kaçıyor..

1|1
    0|0
  • Vaaaay Zilli

0|2
    1|0
  • ben zaten dekolte sevmem.

3|1
    1|0
  • Ben dekolteli giyinmeyi severim. Kilolu olmama rağmen kendimle barışığım. O yüzden bir sıkıntı göremiyorum.

0|0
    0|0
  • Dekolte sevmem pek. Ama mini eteği de dekolte olarak görmüyorum artık. Yakışan giyerse çok yakıştırıyorum. Göğüs dekoltesinden hiç hazzetmem. Sırt dekoltesi çok asil duruyor fakat kullanmıyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...