En iyi performans için özellikle de alt kas grubu performansı olarak düşünürsek? Hangi aletten daha iyi sonuç alınır? Nedenini açıklar mısınız?

İç bacak vs. gibi alt kas gruplarını daha iyi formda tutmak hangi aletin ana prensibi? Bilginiz var mı?

• Eliptik bisiklet
    0% (0)57% (4)50% (4)Oy Ver
  • Kondisyon bisikleti
    100% (1)14% (1)25% (2)Oy Ver
  • Yatay kondisyon bisikleti
    0% (0)29% (2)25% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu üç şıkkı da sadece ısınmak için kullan...

Squat candır..

www.totalprosports.com/.../...g-squats-400x400.jpg

0|0
    0|0
    • Squat yapıyorum zaten, ben eliptiği sadece ısınmak için ritmi yavaş yavaş arttırarak kullanıyorum fakat sıkıldım...

• Hahaaa :)) ben bayıldım bu işe ya tatlıya bayılırımmm :))) süpersin çok sağol

• O kadın da Nathalia Melo oluyor.
      İFBB Bikini şampiyonu..

www.nutrex.com/.../nathalia-melo-mfjuly-01.jpg

Erkekler Ne Diyor 11

• Buna bak bir istersen...

http://hizliresim.com/Vyk2dR

0|0
    0|0
  • Küçük bir. cocuk ayaklarına bassin sende oturdugun. yerden kaldır. onu tm. back. kaslarin çalışmış. olur ,) ya da sen yere uzan cocuk gogusuyle uzansin indir kaldır.. harika bacak hareketleri bunlar.. coculara hep yapardık hatirlamissindir. belki bu. ikiisini. Belki tam. anlatamamis da olabilirim.

0|0
    0|0
    • Iyi de çocuğu nereden bulayım :))) hadi bisikletleri satın alırsın diğeri öyle bişey değil :D

• Bisikletede ihtiyacın yok ki ilkel yontemler daha etkili. kendi vucut ağırlığini kullanarak her sonucu elde edebilirsin :) en basiti yere uzanıp iki ayagi esit zamanda yukai dogru bir sekilde kaldirsan hem bacaklarini ayni zamanda karin kasini calistirirsin

• bu yazdığın makinalar bacak ve vücut kondisyonu içindir kas ile alakası yok.
    kas gelişimi için ağırlık girmen gerekiyor.

0|0
    0|0
  • kondisyon bisikleti

0|0
    0|0
  • ben dediğin hepsini uzun süre kullanmış biri olarak bence basen eriteceksen en iyisi eliptik ama onu 5 dak değil en az 10-15 yapmalı ve ağırlıktan sonra kardiyo yapmak lazım

0|0
    0|0
  • Kondisyon bisikleti

0|0
    0|0
  • ters mekik denemediysen dene faydasını göreceksin

0|0
    0|0
  • Squat, deadlift, leg press var mı daha iyisi

0|0
    0|0
  • Ah ahh benimde spora başlamam lazımda adam akıllı beslenemiyozki