Flörtünüzün, sevgilinizin telefonunu kurcalamak sizce doğru mu?

Arkadaşlar merak ediyorumda diyelim ilk buluşmanız .. Flörtünüzün, sevgilinizin telefonunu kurcalamak sizce doğru mu ? benim sevgilim ''telefonumu kurcalamazsan çok bozulurum'' dedi ve bu bana çok saçma geliyorda

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• ''telefonumu kurcalamazsan çok bozulurum'' dedi.Bildiğin beni kıskanıyor ki telefonu mu kurcalıyor.Yok yok kesin seviyor demek için heralde.Bir haltlar yese zaten isteyeceğinden korkar.Zaten öyle bişey olsa.Buluşmadan önce silmeyi akıl edemez mi?Telefon da görmeyince çoğu kişi yok sanıyor heralde.Senden sonra kaç kişiye mesaj atacak kim bilir.Bu zamanda yapan her türlü yapar.

1|0
    0|0
    • doğru bi nevi kekleyecek yani odun!

• tamam demem ben . arzu söz konusu değil zaten :S

• İyi o zaman

Erkekler Ne Diyor 18

• Saçma çünkü. "Telefonumu kurcalamazsan bozulurum" ne demektir yahu? İnsanların psikolojisine hayret ediyorum.

0|0
    0|0
  • zamanında telefonunu karıştırdığım çok oldu.. o da benimkini karıştırdı. konuşurken koyarız telefonları ortaya gayet doğal karıştırıp müzik açıp oyun oynadığımız olurdu.

0|0
    0|0
  • Ben eşimin bile telefonunu kurcalamazdım. Belki benden olmayan birinin numarasını almak için yada güzel oyun var mı diye en fazla ama kesinlikle özelini araştırmak için elime almam. Benimkini isteyen kurcalasın önemli değil, ben bir seferinde telefonumu teyzemlerde unutmuştum, benle yaşıt teyzemin kızı telefonun girmediği yerini bırakmamış ona bile birşey demedim :)

0|0
    0|0
  • bence de çok saçma..

aptal mı ne bu adam?

herhalde ilerde seni sinir edecek şeyler yapacak..

0|0
    0|0
    • bencede ya da kıaskanılmak isteyen ilgi isteyen biri sanırım

• öyle olacak gibii :D bu arada zaten o kişiye hep odun diyorum hoş bi tesadüf :D

• hahahaha güzel tesadüf harbiden..la üzüldüm bak oduna şimdi :(

• Önce tanışma aşamasındasınız. Bu konuda önce onun güvenini kazanman gerekiyor. O da bunu istiyor. Gerçi otoriter birisi ise bundan sonra da telefonunu kurcalatmaz.

0|0
    0|0
    • güven bununla sağlanmaz bence bu cok ergence gibi :S

• Evet biraz böyle ergenimsi bişey :P Ama cevaplarken, o an için benim peder bir kere olsun anneme telefonunu kurcalatmadığı aklıma geldi. Ona dayanarak söylemiştim.

• güya güven göstergesi. saçmalık. telefon sadece kızlarla mesajlaşmak için kullanılan bir cihaz değildir ki arkadaşın böyle birşeyi sunuyor sana.

0|0
    0|0
  • saçma evet numaralar adı deişir felan yapılır bunlar ama şöyle bişey vardır bende sevgilim telefonumu elimden alıp kurcalayamaz

0|0
    0|0
    • tabi orası öyle ama benden karıstırmamı bekliyor :S

• basit olduğunu bu kadar açık yazma :D

• bu yorumdandan sonra saçmalamamı başlıyor :) sen gayet basitsin demekki bana laf vurmaya çalışıyosun hadi git ötede oyna

• kurcalamaza daha iyi

0|0
    0|0
  • bence kurcalanmaz ya 1 ay gecsin ilk basta :D

0|0
    0|0
  • Kurcala bakalım merak ettim birşey çıkarsa bizimle paylaşırsın takipteyim.

0|0
    0|0
  • kurcalayabilir kilit kodunu acarsa ;)

0|0
    0|0
  • saçma

asıl telefonumu kurcalarsa kavga ederim

0|0
    0|0
  • rehberim ve mesajlarım şifrelidir istediği gibi kurcalıyabilir

0|0
    0|0
  • İsterse eşin olsun yine de telefon kurcalanmamalı bence.

0|0
    0|0
  • Bence ayrıl o çocuktan :D

0|0
    0|0
    • aa a a nedenmiş o :D

• Yapmacık gibime geldi sen zaten kurcalasan kurcalardın o demekki özellikle hazırlık yapmış ki böyle birşey demiş sana yani ilerde güven sorunu yaşayabilirsin bence. :D

• hmss bu da bi bakış açısı tabii saygı duyarım :D

• seninle hemfikirim.

0|0
    0|0
  • Arkadaşın senin güvenini kazanmaya çalışıyor. : )

Ve bence de çok saçma

0|0
    0|0
  • Sevgilimin değil de bir keresinde telefonunu incelemek için bir kız arkadaşımın telefonuna bakmıştım. Fotoğraflarına falan girmiştim çok samimi olduğumuz bir arkadaşım kendisi. Bir tane kuku fotoğrafı var dı :)

Hala düşünüyorum arkadaşım lezbiyen mi yoksa kendi kukusunu mu çekmiş acaba diye :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sırf bu yüzden erkekler kız arkadaşlarının yanına giderken onlara kurcalayıcı muamelesi yaparak tellerini getirmiyor arabada bırakıyor yada şifre koyuyorlar.Paranoyaklığın böylesi ,ön yargının alası sonrada güvenden bahsediyorlar.

0|0
    0|0
    • tam anlatamadım sanırım .erkek arkadaşım kendisi istiyor telefonunu kurcalamamı yoksa benim içni böyle birşey gereksiz

• aklı sıra bende sorun yok demeye çalışıyor ilginç.Gereksiz bir çaba.

• bencede .s

• Kurcalamak için değil fotoğraflarına bakmak için alırım eline o da erkek arkadaşım bak derse...

Herkesin özeli kendine. Kurcalamayı sevmem...

0|0
    0|0
  • Kurcalarsan çok bozulurum demiştir herhalde:)

0|0
    0|0
  • kurcalamazsan mi :S

0|0
    0|0
  • Sevgilimin dahi telefonunu kurcalamam. Hiç bi sevgilimde kurcalamadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...