Hoşlandığınız fakat tanışamadığınız birisiyle nasıl tanışırsınız?

Ben hoşlandığım fakat bir şekilde tanışma fırsatı bulamadığım bir kız var sizce nasıl tanışırsam doğru olur ? (Cevaplarınızı bekliyorum :) )

0|1
44

En İyi Erkek Görüşü

• ortak alanlarınıza göre değişebilir bu (:

eşimle tanışmamız annemlerin gezeğinde olmuştu mesela.. eve bir geldim bir yığın kadın çoğu akraba.. geç bi hoşgeldin de dedi. mutfakta da karşılaştık.. sonrası malum..

0|1
    0|0
    • Anladım Fakat Bu Ortak Alanları Cümlelere Nasıl Dökebilirim Bu Konuda Yardımcı Olabilirseniz Sevinirim :)

• Tamam Tekrar Teşekkür Ederim :)

• rica ederim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• aynı durum benim de başıma geldi 1 yıldır beni uzaktan izleyen biri varmış sonra faceden falan eklediğinde direk sohbette maç muhabetine girip konuşmaya başladı 2 hafta falan öyle vizeler falan muhabbeti oldu çok karamsar biri aslında o ben de neden bu kadar karamsarsın iyi düşün iyi olur falan gibisinden pozitif yapmaya çalışıyodum onu birden o zaman ışığım ol dedi ve başladı yavaştan her şeyi anlatmaya.

0|1
    0|0
    • Sen Peki Ne Düşünüyorsun ?

• Tamam Verdiğin Bilgiler İçin Teşekkür Ederim Denerim :)

• rica ederim:)

• arkadaşlarının yardımıyla olabilir ortakbir arkadaşınz varsa..

1|1
    0|0
    • Hiç Ortak Arkadaşımız Yok :S bana bir bakıma yakın bir bakımada uzak birisi aslında .

• Haklısın Kaybetmeyi Hiç Sevmiyorum Aslında Konuşmaları İyi Yapabilsem Her Şekilde Anlaşabileceğimi Düşünüyorum Fakat Çok Heyecandan Konuşmalarda Saçmalıyorum Özelliklede Güzel Bayanların Karşısında Hemen Yani Klasik sinyal Veriyorum Gülüp Geçiyolar Ne Düşündükleri Anlayamıyorum Anlasam Ne Kadar Kolay Olurdu Herkezin Bambaşka Ruh Hali Var :D

• rastlantisal bi ortam yaratirim

0|1
    0|0
    • Mesela Nasıl Örnek Verebilirmisin ?

• e super.iste.isle.ilgili bir.konuda yatdm iste ne biliyim yemek molasnda tesasufmus hibi yanina git vallaha sen cekinedururken kizin kalbini baskasinin calmasini istemiyosan cesaretini topla nasl tanstiginn onemi yok

• Haklısın Bir şekilde Tanışmam Lazım Yoksa Denemeden Kaybetmiş Olucam Deneyip Kaybedersem En Azından Pişman Olmam

• tanışmam öyle biri yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu sorunun cevabı beni de ilgilendiriyor

0|0
    0|0
  • tanışma fırsatı bulmama sebebin utangaçlık mı

0|1
    0|0
    • Biraz Olabilir Bilmiyorum . Kızın Yanından Ayrılmayan Kızlar Var Yanlız Yakalayamıyorum.Ve Hiç Ortak Arkadaşımız Yok Ama Gözlemimce Çok Neşeli Biri Ve Güzel Birisi Ve Tanışma Fırsatı Bulsam Bile Konuya Nasıl Gireceğimi Bilmiyorum .

• onun arkadaşlarından birini aracı yapmaya çalış

• Aracı Yapmaya Çalışırken Kızlar Kesinlikle O Kıza Söyleyeceklerdir Ve Kızda Beni Olumlu Olarak Düşünmüyorsa Zor Durumda Kalır Ve Kendimi Rezil Ederim Diye Tedirginim. :s

• bunun cevabini bulursan banada söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...