MSN'de görüştüğünüz sonrasında zıtlaştığınız bir adam bir bayanı neden ısrarla silmez?

Yaaaa msn de görüştüğünüz( ama bu görüşmeler sürekli zıtlaşma şeklinde oluyo) sonrasında fena atıştığınızzzz bi adammm onu silmesi yoketmesi gerektiğini söyleyen bi bayanı neden ısrarla silmez.Çok sinir olduğunu,kaale almadığını söylediği halde nedennn yapmaz bunu.İnsan sinir olduğu uyuz biri olarak nitelendirdiği bi insanı listesinde neden tutar yaa üstelik te foto dışında belirgin bişiy olmadığı halde,sadece konuşma tarzını bildiği birini nedennn arkadaşlarrr yaaa =)Hadi hırs yaptı intikam almak için aklına geldikçe üzerime oynayıp beni sinir ederek tatmin olucağını düşündüğü için diycemm ama hiç yazmıyo da yazışmıyoruzzzz ? duruyo öyle ahah. Hoşlanıyo desemmm bi tepki yok biri net bişiy belirtsin lütfennn özellikler erkekler çok rica ediyorum aydınlatsınlar beniiii.Bu adamın inanılmaz ukala,kendini çok fazla önemseyen bi adam olduğunuda hatırlatmadan geçemiycem.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sen niye silmiyorsun sorusu geldi aklıma ?

0|2
    0|0
    • Çünkü sen silmediğin sürece "Eninde sonunda yazacaksın" diye düşünüyor.Arkadaşımız Cool Ukala ya..Onun gözünden dunyaya bakıyorum ve ; Herkes tabi ki önemlidir ve herkes mutlaka değerlidir. Ama kimse kendilerini dünyanın merkezi sanmasın.Sadece kendini önemseyip karşısındakilere aksini yapmaya başladıysa haddini aşmış insandır.Aynı ortamda durmak bile son derece rahatsızlık vericidir.Gereksiz yere bilgiçlik yapıp saçma sapan konuşmalarıyla kafa ütülemeyi sever.

Boşa Merak ediyorsun.

Gerçekler.

• Reel de böyle bi durumla karşı karşıya kaldığımızı düşünürsek reel bi ortamda o açıdan değerlendirirsek olayı böylelerine prim werilmez gayet tabi yerin dibine sokulur..emin ol reelde bu tarz insanlar ilgimi çekmez benim aksine komik we itici bulurum ilgilenmem..Ama işte diyorum ya sanal olunca istem dışı bi gizem giriyo araya o gizemi çözmek belkide tüm mesele.İlgimi çekti bi kez yapıcak bişiy yok =) Çözdükten sonra aksi olucağını düşünsem bile..teşekkür ettim canm benim çok saol.

Erkekler Ne Diyor 5

• madem silmemesinden yakınıyorsun sen engelle (:

bence sevdiğinden falan değil fotona bakıp bakıp iç çekiyor olabilir.

0|0
    0|0
  • neden bukadar takıyorsun ki sil gitsin yada bekle siler belki.

0|0
    0|0
  • en iyisi sil gitsin bekleme. vereceğim cevap buydu zaten:)

0|0
    0|0
  • ee işde ukala olduğu için her gece yatmadan onu düşünüyon sürekli aklında adam işi biliyor :)

0|0
    0|0
  • sen sil diye bekliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ukalaysa öyleyse tabi seni silmeye üşeniyordur belkide msnde senin açık oldugunu görmüyordur bakmıyordur başkalarıyla konuşuyordur dert etme.

0|0
    0|0
    • canm onu inan bende düşündüm..=) ama yazışmaya başladığımız zamandan bu yana benle yazışırkennn ne yazıyosam sn yesi geçmeden cewap alıyodum kopukluk olmadı hiç yazışmaya başladığımız anlarda ne onda ne ben de.zaten sohbeti başlatan bi kez bile ben olmadım ilginç geliyo işte be aman.

• Arada bir konuşmak için.

0|0
    0|0
  • hahaha bana birşey hatırlattın ama neyse :D senle oynuyo bu açık kendini çok fazla önemsediğini düşünüyo ki bencede öyle silmemişsin hanzoyu :D sil gitsin ya amaaan vakit kaybetme böylesiyle

0|0
    0|0
    • ne hatırlattım ? anlatmanı istesem =)

• kendi meselem boşver ama sana özet geçiyim böyle adamlarla vakit kaybetme hoşlanıyorsan eğer çünkü kendini 10 misli anlatır 1 misli bile yoktur hayal kırıklığı olur söylemedi deme

• ahah çok haklısın teşekkür ettim.

• sen engelle sil.

adam gibi paylasimda bulunmadigin insani neden listende tutuyorsun? gecen saglam temizlik yaptim. iletisim kuramiyorsan gerek te yok yani.

0|0
    0|0
    • ne güzel yazmışsın bak.=) adam gibi paylasımda bulunmadıgın insanı neden tutuyosun demişsin. Benim ilgimi çekiyo da tutuyorum onun sebebi de aynı olabilir mi ? Eğer öyleyse neden hiç yazmıyo garip işte be aman =)

• şu an seni diil beni konuşuyoruz tatlım ama =) ayrıca normalde benimde ilgim dışı böyle tipler öyle bi gereksinimim yok çünki ama bu farklı çözemediğim için garip geliyo olabilir kolay takılı kalmam umrumda olmaz ama takılınca da çözünceye dek araştırırım teşekkür ettim.

• keyfin bilir. bosuna uzersin kendini.

Yükleniyor...