Galatasaraylılar niye her yenildiğinde hemen şikeci geyiğine başlıyolar?

Niye yenen takımlara bişey demiyolar bu kadarda atilir mi diye :)) Galatasaraylılar niye her yenildiğinde hemen şikeci geyiğine başlıyolar?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben başlamıyorum aksine öz eleştiri yapılması gerektiğini düşünüyorum yeniliyorsak bu kötü oynadığımızdandır karşı taraf iyi olduğundan değil.

2|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim sen maçı izlemedin galiba.

1|0
    0|0
    • G. sarayın maçlarını genelde izlemem de konu sadece bu macla alakalı değil ki..

• yani bazıları girip cıkanı hissediyor
      anlıyorım..

• Gsye o kadar cok girip çıkınca artık hissetmiyo bnde onu anlıyorum..

Kızlar Ne Diyor 5

• Genelleme yapma

0|0
    0|0
  • siz taraftarla dalga geçemezsiniz burakla selçukla dalga geçin çünkü artık bizde nefret ediyoruz

0|0
    0|0
  • acılarını bu şekilde bastıyorlar çünkü

0|0
    0|1
  • Suçlu psikolojisi bence ;)

0|0
    0|0
  • diğer fenerbahçeliler hemen 6-0 bağlıyorsa ondan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• En azından tesisleri basıp kendi futbolcusunu dövmüyor GS taraftarı :)

(bknz: Rüştü)

Yeneriz, yeniliriz. şampiyon oluruz, olamayız. futbolun doğasında var. ama bu fırtınalı günler de geçecek elbet. maya sağlam çünkü. illa ki yapısal reformlar gelecektir; iş ki çok geç kalınmasın.

Ancak şike öyle değil. bugünden yarına geçmiyor ki meret. Fenerbahçe, "şikeciliği" bir doğum lekesi gibi ilelebet sırtında/alnında taşıyacaktır.

0|0
    0|0
    • Bide olaya şu yönden bak Fener 3 yıl avrupaya gidemedi bütün paraları gsye gitti kadrosu dağıldı toparlanana kadar iki şampiyonluk gitti şampiyon olduğu halde yerine gs gitti ş. ligine maddi açıdan büyük zararlar yani az veya çok bir ceza gördü azda olsa temizlendi ama g. sarayın yaptığı şikeler yanına kar kaldı ve bu lekeyle ilelebet yaşayacak. Gs ne zmn şike yaptı deme mazisi şaibelerle dolu en azından kardeş kulübünüz bjknin 100. yıl belgeselinde neler yaptığınızı kanıtlayarak açıklamışlar..

• Masumiyet karinesi'ne inanıyorum. Galatasaray'ın alnı o noktada ak.

vicdani kanaatimi sorarsan, milyon dolarların döndüğü yerde herkes kirlenmiştir illa ki. Ama "tescillenme" başka şey. sadece kanaatlerle olmaz.

FB'nin şikeciliği tescillenmiş, tarihin sayfalarına geçmiştir. yarının çocukları, senin de sözünü ettiğin men cezalarını büyüklerine merak edip soracaklardır.

Aziz Yıldırım'ın her başı sıkıştığında sarıldığı o Ankaragücü makarasını da hatırlıyorum. O sezon Ankaragücü kalesi kevgire dönmüştü, yolgeçen hanı gibiydi. arşivden bakılabilir. yani o Ankaragücü'nü 8 gol ile geçmemiz sürpriz değildi.

• Trabzon takır takır oynadı haketti galibiyeti tebrik ediyoruz niye sallayalım yenen takıma çocukça bir düşünce bu hakettiler kazandılar bizde sorun içte dünkü maçta bariz şekilde belliydi.

0|0
    0|0
  • Bizim uefa kupamız var diyorlar genelde

0|0
    0|1
  • Kimse kimseyle dalga geçtiği yok kendi kendinize atıp tutun

0|0
    0|0
  • bir sefer 4 yemediler gelişme var takımda.

0|0
    0|0
  • Yine kime yenilmişiz? :/

0|0
    0|0
  • olsun siz 6-0 yenmişsiniz nasılsa.

0|0
    0|0
    • ii hatırlattın bak 4 kasımda 4 tane 6 kasımda 6 tane ama besiktas 6 kasimda 8 tane yediydi liverpooldan siz yine iyisiniz..

• Şikeyi unutmanak lazim demi kardesim :) sohpet gayet guzeldi tesekkur ediyorum iyi niyetin icin :)

• EyvAllah her zaman bekleriz..

• Fenerliler nasıl 6.0 sariyosa buda onun gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...