Erkeklere göre zevkli kadınlar. Ne kadar doğru?

Bi bloggerın sayfasında okumuştum "rakı içen kadın zevkli kadındır, ağzının tadını bilir ve hep haklıdır, doğru kararlar verir" falan yazıyodu. Sorum erkeklere; bu ne kadar doğru?

Güncellemeler:
Ama içki içen her kadın edepsiz olamaz, birde bu açıdan değerlendirseniz?

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• blogger edebiyat yapmış tatlım.

Zevkli kadın uçaksavar gibi gülmeyen kadındır.

Zevkli kadın az konuşan konuştuğunda ise herkesi dinleten kadındır

Zevkli kadın uzun etek giymesine rağmen seksi olmayı başarır.

zevkli kadın yüzünün en güzel organı olduğunun farkındadır ve suratını boyamakta abartmaz.

zevkli kadın kitap okuyan kadındır, film festivalinde gösterilen bir film için iki bilet alıp sürpriz yapandır.

zevkli kadın; toto sürpriz yumurtayı gördüğünde ağğğğy choook shekerrrrrrr diye böğürmez. içten içe hayranlık duyar ve onu gizlice alırken erkeğine yakalanır.

zevkli kadın olmak rakıyla falan olmaz, güzel gözleri olacak mesela. renginde falan değilim samimi baksın yeter!

ne konuştum tanrım!

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• bunu içkiyle bi anlam veremedim, bağdaştıramadım. kadınların % 90ı zevklidir benim kanaatimce. her zaman kadınların zevkine, fikirlerine saygı duyarım ve sözünü tutmaya çalışırım. annem olsun arkadaşım olsun sevgilim olsun farketmez. mesela boşa dememişler yuvayı dişi kuş yapar diye. kadınların zevklerine güvenmeliyiz bence. akıllıdırlar, zekidirler. unutmayın her başarılı erkeğin arkasında mutlaka bir kadın vardır...

1|0
    0|0
  • içtiğini başkasına gösteren,güzel bir haltmış gibi göze batırırcasına sunan, adı üstünde edepsizin daniskadır kanımca. Hee bağımlı mı oldu, tedavi olmalı ama o haldeykrn gizli içene birşey diyemeyiz.

Sana göre zevk sahibi bunlarsa, farklı dünyalarda yaşamaya devam edelim. Zevkini kanıtlamak için daha çok yol vardır ;)

2|0
    2|0
    • bu benim düşüncem değil, bunu söyleyende bir erkek.. edepsizlik göreceli bir kavram. senin fikrinede saygı duyuyorum çünkü kendine göre haklı sebeplerin var (:

• ben bir kez başlayanın ,sıklığı önemli olmaksızın, kendi isteğiyle içki bıraktığına pek denk gelmedim. peki herkesin fikri ayrıdır. ;)

• evet herkesin düşüncesi farklı (: tekrar teşekkürler yorumun için

• Bence yanlış. Alkol almayan kadın edepli kadındır,nerde ne yapacağını bilir ve akıllı davrandıkça hep haklıdır. benim blogumda bu

2|2
    2|1
    • Ne alaka ? Arkadaş,aile arasında içmek edepsizlik mi? Sen içiyorsan kadın da içer kardeşim. Ki ben içmiyorum alkol aramam pek.

• Sevdim cevabını Burakkk

• sarhoş kadın her zaman haklıdır. yasada bile var cezai ehliyeti yoktur :)

1|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru bir tespit

1|0
    0|0
  • bence saçmalamış.

0|0
    1|0
  • Zevkli kadın olabileceğine katılıyorum ama diğer 2 genellemesi yanlış bana göre. Yiyecek-içecekler üzerinden kişilik ve karakter analizi yapmak ya da yapıyor gibi görünmek anlamsız bir hareket bana göre.

Sadece su içen bir kadının da attığı her adım doğru olabilir.

1|1
    0|0
  • saçma.. doğru yanlış, güzel çirkin genele göre değişebilir.. bence doğru olan başkasına göre yanlıştır..

1|0
    0|0
  • Saçmalığın hammaddesi :D

1|1
    2|0
  • Genellemenin dibine vurmuş. Bende rakı içen kadın "kadın çizgisinden erkek çizgisine kaymış kadın" algısı yaratıyor. Şampanya, şarap ve votka tercihtir.

0|0
    0|0
  • Yurdum rakısını içen bilir onu :)

1|0
    0|0
  • alkol zına vs yapan kadın benım ıtıcıdır...

0|1
    2|0
  • Zevkli kadın, yerine göre içkisini de içer... (Rakı diye genelleyemeyiz.. )

Benim kriterim, sözcük israfı yapmamasıdır. (Bundan hemen hemen yok gibi)

Ayrıca konunun mizahi yönünü yakalayabilmesidir. (Bunlardan çok az var.)

0|0
    0|0
  • ya bu aslında saçmalık yani daha doğrusu edebiyat işte mesela ben rakıdan nefret ederim mide bulandırır rakıyı sevmeyen kadın kendini bilen ağzının tadını bilen inançlı özgüvenli vs. falan desem aynı hesaba gelir.

0|1
    0|0
  • Rakı içen ama yanlış kararlar veren o kadar bayan arkadaş tanıdım ki... zevkler insan kişiliğinin bir nevi yansımasıdır bu doğru ama, doğruyu bulmasında veya ağzının tadını bilmesinde çok büyük bir rol üstlenmez bu tür şeyler bence...

1|0
    0|0
  • öyle bir kadın istemem

1|1
    0|0
  • %0 Doğru

1|1
    0|0
  • kadın dediğin edepli olmalı,

2|0
    0|0
  • nedense de rakı içen kadınların çoğu da pavyonda çalışıyor. hurafe bunlar

2|1
    3|0
  • Bana göre maç izleyen, pes oynuyan kız harbi kızdır.

0|0
    0|0
    • Harbi kız ne lan :D bu dediklerini yapıyorum ama harbi kız olmak ne şimdi? Bizi sınıflandırmayın.

• evet çoğu konuda haklı çıkıyorum :) teşekkürler

• Ankaradayım ben :) neden bu kişisel sorular?

• Severim içki içen kadınları daha bir güzel muhabbetleri olur

1|0
    1|1
  • Tamam, rakı iyidir ama devamı doğru değil.

0|0
    0|0
  • Bence alkol sigaradan daha iyi en azından sürekliliği yok hemde severim alkolü :D

0|0
    0|0
  • Zevkli kadn beni bulan kadindir.

0|0
    0|0
  • bni seçen zevkli kadın olur bugune kadar ssevgilim olmadı demek ki zevkli kadın yok

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 7

• raki kadar sevdigim bir icki daha yoktur. daha dun burgazda takildik hehe. yok kalpazan kayalarda degil. yer yoktu :-/

soz ne kadar dogrudur bilmem.

1|0
    0|0
  • ne içki ne biçki.senin zevkine uyan kadın sana zevkli gelir.senin zevkine uymayan kadın başkasının zevkine uyar ama o da sana zevksiz gelir.

0|1
    0|0
  • zevkli olmak için illa ağıza b.k sürmek gerekmez

1|1
    1|0
  • Nekadanda dglu

1|0
    0|1
  • başlarım onların zevkinden.Hiç bana uymadı ama.

0|0
    0|0
  • Her kadın bir değil. Ayrıca bunu erkeklere sorman çok garip. Onların verdiği cevaplar empati kurulmadan veriliyor. Kadını yerden yere bile vurabiliyorlar.

0|0
    0|0
    • bu blogger bi erkek olduğu için onlara sordum. ne kadarı katılıyo böyle bi fikre merak ediyorum sadece

• Yok artık daha neler :s

0|0
    0|0
Yükleniyor...