Hayatınızda hiç siz ya da yakın bir tanıdığınız tarafından fenomen haline gelmiş bi söze imza atıldı mı?

örnek :) hastasıyız dedee , olm bak git, herkese benden çayy şakire yok vb. daah güzellleri vardır elbet aklıma ilk gelenlerdi bunlar.

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• ''hık'' ve '' ık mık zık '' gibi sacma birşey bi ara butun arkadaslarımın agzındaydı ve kurtulanakadar baya zorlandım

0|0
    0|0
  • Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler.

0|1
    0|0
  • senin azın ne gonişiyi :)

0|0
    0|1
  • "Azimle sıçan asfaltı deler ” sözünü "Azimle delen asfalta sıçar ”olarak değiştirdim.Herkesede böyle öğrettim (:

0|0
    0|2
  • sayılırsa eğer :ne diyo bu ya

laf diye konuşuyo

0|1
    0|1
  • sanane be slak :D yani çok kullanırdık bunu .d

0|0
    0|1
  • Şanslı masada rezil olan çocugu görmüştüm :))

0|0
    0|0
  • ne kadar dönersen dön popon yine arkada:D

0|0
    0|1
    • sen mi buldun bunu deliiiii :) sıkıyon popondan demi :)

• anammm bunun altında kin ve öc alma duygusu var derin meseleeler.

• yok be küçük kuzenim

Erkekler Ne Diyor 7

• "Özgür (X kişi adını yaz) bu dünyada boşuna yaşıyorsun, g*tunu kaşıyorsun" - Kolpaçino Bomba

Ayar olduklarıma yapıştırıyorum.Stress atıyorum..

0|0
    0|0
  • var. benzema'z kimse sana link

0|0
    0|0
  • Götü kaşınan keçi çobanın değneğine sürtünürmüş

0|0
    0|0
  • Yemin ederek söylüyorum şu sözü ben çıkardım, en azından ben söylediğimde daha önce hiç duymamıştım.

Saçı uzun olanın aklı kısa olur. Tabiki de öyle düşünmüyorum sadece lisedeki kızları sinir etmek için uydurduğum bir sözdü, bu raddeye geleceğini bilseydim asla söylemezdim :(((((

0|0
    0|0
  • valla arkadaşlarla gezerken bir köy kahvesinde denk geldi adamlar okey oynuyordu adam oyunu kazandı sonra çaycıya seslenip "bize 5 oralet yalnız benimkisi görkemli olsun" dedi o gün bugündür arkadaşlarla aramızda efsanedir o söz

0|0
    0|0
    • ama arkadaşlar arasında değilmi. tam değil ama olsun yine kendi aranızda fenomen olmuş :)

• inan o anki doğal haliyle çekilseydi ve internette yayınlansaydı fenomen olurdu :)

• ilk kendi söylediğim bir söz var hoşuma giden, ondan önce herhangi bir yerde karşılaşmadım söylernmiş de olabilir.

bir erkek bir kızı gerçekten severse bütün dünyadan geçer ama yine unutamaz

0|0
    0|0
  • Bana bak etli ekmek Gafa! Dolmuş soforunden duymuştum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...