Prandelli 3 GS 0 bu mahluk ne zaman de folup gider?

bir an önce sepetlenmeli bu adam rakip takımlar iyi değil GS kötü bu sene teknik direktör prandelli -Selçuk- burak olduğu sürece maçlara 4-0 yenik başlıyoruz kabullenin artık ama yine de ölmek var dönmek yok

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Küme düşsede Ölümüne GALATASARAYYYYY...

Kupa için takım tutsaydık Sarının yanına lacivert koyardık.
    Hayatın Anlamı GALATASARAY

0|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Söylenecek çok şey var ama artık söylemeye gerek yok çünkü anlayan yok yazıkki hala Burak tan medet uman adamlar var top kendisindeyken rakibine faul yapan bir oyuncudan nasıl medet umulabilir allah aşkına?
    Galatasaray forması ve Galatasaray koltuğu bu kadar ucuz olmamalı bu arada bu rezilliklere göz yuman Abdurrahim Albayrakında istifa etmesi gerektiğini düşünüyorum

0|1
    0|0
  • bizim hayatımız Galatasaray olmuş.. takım 3-4 yedi diye bırakacak değiliz.. zamanında 14 sene şampiyon olamamışız..3-4 sene önce ligde 7.8. sıralarda geziyoduk. ama takımın kötü oyununu bir iki oyuncu üzerine yıkmak doğru değil tamamen kötü oynuyo takım.. selçuğu muslerayı ıslıklayıp durdular taraftarlar yanlış hareketler bunlar.. takım iyiken herkes destek veriri önemli olan 4-5 yediğinde yanında olmak.. ama maalesef Galatasaray da iyi gün taraftarları çok bu çok açık..

0|0
    0|0
    • taraftarın da artık sabrı kalmadı bilet alıp maça gidiyor garibanlar bunların rezilliğini izlemek için mi sahada metin oktay vardı da biz mi alkışlamadık

• taraftara ben acıyorum ama oraya zaten kötü oynayan takımı ıslıklayarak iyice demorolize olmasına neden oluyolar.. önceden bu yoktu bir kaç senedir böyle maalesef bu bir gerçek emin ol Galatasaray ı en az senin kadar seviyorumdur... ama bu gerçekleri kabul edip özeleştiri yapmamız gerek..

• gıtsın hıkmet karaman gelsın bacım ben bu adama tahammul edemıyorum artık sınayder nasıl yedek kalır yahu:S

0|0
    0|0
  • Prandellide degil sorun birazcik futboldan anliyan insanlar bunun acik net farkinda zaten sorun futbolcularda trabzon macinin ilk 20 dkkasindaki futbola bir bakın bide sonrami 70 dakikaya nr ddgistide ilk 20 dakka rakibi o kadar paslarla ataklarla bunaltmisken yari sahadan cikamaz oldular selcuk desen tam fiyasko kac metre topu suruyo sut cekmek yerine pas veriyo kaleye vursa gol olucak onu gectim maci izliyen farkina varmistir dakikasinj hatirlamiyorun 2. yarinin 60. dakkalarinda falandi selcuk gobekten topla cikti sol tarafta bombos tariga cok rahat pas verebilcekken5 kisinin arasindaki buraga hava topu sarkitti bunlari görün gidin prandelliye öyle laf yapın adamlar ceza sahasına geldigi zaman ara pas vermiyo saga sola pas atiyo geriye oynuyo atmiyorlar acık net bariz biseyleri sabote ediyo futbolcularimiz ben bunun farkindayim bir sorun var bu sorun prandelli degil asla

0|0
    0|0
  • O mahluk defolup gitmez ancak gönderilmek için elinden geleni yapar, nitekim yapıyorda. Kusur bizim Türk yöneticilerimizde bir eşeğe hak ettiğinden fazla ot verirsen gün gelir senin sırtına biner. Eğer gönderilirse 6 milyon 200 bin dolar para alacak. Neden istifa etsin ki? Ettiği takdir de bir kuruş dahi alamayacak.6 milyon dolar için GS umurunda olur mu adamın olmaz.

0|0
    0|0
  • Dönem arasını beklemek zorundayız malesef =(

0|0
    0|0
  • Yeniliriz yeneriz o önemli değil ama bizde karışıklık büyük.

0|0
    0|0
  • bugün maçı izlerken ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok
    günlük hayatta asla küfür etmem ama bugün neler saydırdım neler...

Taraftar artık maça gitmemeli ! !

0|0
    0|0
  • bir FENERBAHÇE li olarak gs nin bu durumuna üzüldüm suç prandellide degil oyuncularınız parasını almıyo bunun içinde iyi oynamıyolar suçlu prandelli olsa zaten kovulurdu yönetim adama ucuz oyuncuları oynat diyor sizde bilip bilmeden prandelli oynatamıyor diyorsunuz gsyi daha kötü günler bekliyo ünal aysal klübü batırıp gitti.

0|0
    0|0
  • Prandelli olmasa daha iyi oynar bu takım.

0|0
    0|0
  • Şu anda gönderemezler çünkü ekonomik durumunuz bu kadar kötüyken tazminatını veremezler. Yeni teknik direktör gelse devre arasında transfer ister ve yine dünyanın parası transfere gider. O yüzden Prandelli Galatasaray'dan gitmez.

0|0
    0|0
    • gitmezse suikasta kurban gider :))))

• bir şey olmaz genç takım :)))

• Bağırın o zaman Beşiktaş diye bakim :P :D

• gs kadrosu kötü prandellli ne yapsın burak gol mu atıyor kaç tane kaçırdı selçuk fırıkık vuruyor kaleyı tutmuyor hoca mı oynuyor saçma düşünmeyın hoca hoca dıye %57 gs oynamıs yana öne arkaya pas yapıyor takım

0|0
    0|0
    • yanlış tercih yapıyor sistemi kötü

• iyide prandellıde suç degıl yonetımde suç sabrı nıye oynamaya başladı 3 ay sonra amrbata nıye gıttı

• ya sneijderi semih'i yedek bırakmak ne abi biri bana açıklasın ya bruma neden kadroda yok pandev denen spastic kadroda neden? şerfsiz istifada etmiyor deli olcam yaaaa hem lig önemli diyor hemde bukadar önemli maçda en önemli 2 oyuncumuz yedek bu nasıl mantık ya yazıklar olsun bizi bu duruma sokanlara yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • Trabzon'un eskilerini kullanırsanız ancak bu kadar olur o adamlar trabzon da parladılar başka yerlerde parlayamazlar. 1 sene sonra olcan'ı da istemezsiniz :)

0|0
    0|0
  • Prandelli gitmesin ya böyle iyi

0|0
    0|0
  • Son zamanlarda seyrettiğim en keyifli maçtı... Arenada 3 ... Herkes evine...

0|0
    0|0
  • Ya hatırlatmayin su serefziya.. avaraj takimi olduk l*n

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bazı futbolcular isteyerek oynamıyor sanki yoksa galatasarayın kadrosu geniş iyi 2 sene şampiyon olmuş bu takım 2 en fazla 3 kişi yok bence bazı futbolcular istemeyerek oynuyor prandelli gitsin diye adam koltuğa yapıştı gitmiyor
    galatasarayda iyi takıma yenildi daha ligin başı belki bu hafta yeniliriz bizde :(

0|0
    0|0
  • Mümkünse takımın bir çoğunu yanında götürsün :(

0|0
    0|0
  • işin suyu çıktı iyice her zamn zirvedeyken şu an resmn dipteyz sormlularda belli zatn

0|0
    0|0
Yükleniyor...