Sevgilinizin facebook'ta nasıl olmasını istersiniz?

aşık oldugunuz kızı faceden buldunuz. bulmamanız imkansız :D

neyse , şimdilik atıyorum

1. 32 arkadaşı var bir resmi var..

2. 320 arkadaşı var 20 resmi var..

mesele birinci sorum bu iki profil arasındaki fark?

ikinci sorum ise; siz sevgilinizin nasıl bir profil fotosuna sahip olmasını ve kaç arkadaşının olmasını tercih edersiniz?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş sayısı 2 hanenin üzerinde ise canı fazlasıyla sıkılmış ne yapacağını şaşırmış.,potansiyel abaza kız sondromuna bağlamış demektir.. Arkadaş sayısı 3 hanenin üzerinde ise potansiyel bir apaçi toplayıcısı olduğunun göstergesidir. Bu değerlerden yola çıkarak cosinus ve pi derlerinin toplamıyla çıkan sonucu birbirine bölersek benim kız arkadaşımın 30 arkadaşı ve resimsiz bir sayfası olması gerektiği sonucuna varıyoruz. Başka soru? :P

1|0
    0|0
    • 40 olunca kötümü oluyo saçma! resimsiz mi?

• Şaka yahu.. Benim takıldığım kız akıllı olur. Ne yapacağını iyi bilir. Sınırlama getirmem hakkımda yok zaten.

Erkekler Ne Diyor 12

• ben de sevgilimde face twiter kullanmıyoz ben hiç hayatımda kullanmadım zaten ona da kapattırdım gerek yok saçma şeyler zaman ayırmaya değmez sizde aşkınıza bakın :D

1|0
    0|0
  • vesikalık foto olsun lütfen

sıfır erkek

bi dünya kız :))))

2|0
    0|0
  • 1- asik olmak zaten zamanla olan bir olgudur. İnsan sevgilisine bile belli zaman sonra asik olur. Tanimadiginiz kisiye karsi beslediginiz hoslantiyi ask sanmayin hemen

2- Face nedir, ne ise yarar, yeni mi cikti ? Benim bildigim facebook var sadece

3- Kafa basmayinca da anlamsiz sorular turetmissin.

Aziz Nesin'in dedigi gibi insanlarin %60'i aptal hakikaten de niye bize denk gelmez ki bu %40'lik kesim :)

0|0
    1|0
    • sanane be istedigimi sorarım. sanamı danıscam. git kültür kategorisi paklar seni. sen git türk sanat müzigi dinle.

• Mı eki ayri yazilir. Kultur bolumunde Türk Sanat Muzigi dinlenmiyor ayrica ;). Beyinle de dusunmeyince ne zor oluyordur kimbilir. Zeka seviyesi sadece ''15 yasinda olup da kendini 18 gostererek siteye uye olabilmek, ve bu aptalca souyu sorabilmek olan bir ergen'' ile tartistigim icin kendimi kiniyorum su an :)

• ben sevgilimin face hesabının olmasını istemezdim :) fotosunu arkas listesini bırak sevgilimse faceye gerek yok

1|0
    0|0
  • kendimi ezik hissettim ha 20 foto 77 arkadaş 5 tane akraba bayan

1|0
    0|0
  • ne farkeder yaa çok saçma :S ama tercih et desen 2.yi tercih ederdm

1|0
    0|0
    • sebebi nedir? kıskanç degil misin?

• ben katılmıyorum. cok arkadaşı olması cok kişiyle haşır nesir oldugunu gösterir

• olsun sorun ne? arkadaşları olcak tabi ne var bunda

• Profil fotosu mu?

Duymamış oliyim !

1|0
    0|0
  • Senin kafa sadece buna mi basiyo

0|1
    1|0
  • Allah belanı versin butonu nerde lan basıcam

0|0
    1|0
    • :D burada gördüğüm en sacma soru butonuu bulursan haber ver arkadasım :)

• valla her remının altında yuzlerce onlarca beğeni olmaması yeterli :D:D

0|0
    0|0
  • facesi olmasin mumkunse

0|0
    0|0
  • 1000 arkadaşı olacak en az.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgilimin ne feysbuku olsun ne tivıtırı olsun ne msn kullansın istiyorum ...Öyle ekleyecek imalı gönderimler şarkılar istemem ne o ergenler gibi cık cık cık ...

1|0
    0|0
    • msn si olsun bari

• hee olsun oarayada salak salak şeyler yazsın beni işgillendirsin , yok canım almıyım ben rahatımı huzurumu bozacak adamla işim olmaz .

• Yine mi sen :)) Az olsa birşey olmaz, sonunda alıcam bu sevgilinin numarasını bu kız iyidir hoştur, az arkadaşı var diye dert ediyor şuna birşey de diyicem :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...