Galatasaray 0 - 3 Trabzonspor maçı hakkında ki görüşleriniz?

Maç hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Ben Gs yi tebrik ediyorum bu sefer 4 yemediler..

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 14

• bir galatasaraylı olarak
    gol yediğimizde rakip oyuncuyu alkışladık
    ki
    maçtan öncede iki takım oyuncularını alkışladık.

0|1
    0|0
  • Prandelliyi takımda tutan yönetimden sneijderi 2. Yarida oyuna sokan teknik direktorden ne beklersin ki

0|1
    0|0
  • İyi oynayan hakeden kazandı Trabzonu tebrik etmek lazım bizde sıkıntılar büyük ve derinden bu maçta taraftar futbolcular teknik heyet hepsi gün yüzüne çıktı iç karışıklık var.

1|0
    0|0
  • 4 olmadı diye sevinenler bile var

0|0
    0|0
  • güzel maçtı. melo olmasa 4-5 rahat olurdu.

parandelli gitmeli.

trabzonsporumda süperdi ama :)

0|1
    0|0
  • iyi oldu icim rahatladi :) adamlar cok büyükleniyorlar.

0|1
    0|0
  • 3 yemekte bir ilerleme

0|1
    0|0
  • Öldüm.

0|1
    0|0
  • Prandelli 3 - Galatasaray 0

0|0
    0|0
  • Cinconu süzgeç gibi deldi hamsi tava spor :)) FB yi hakemlerle ağlayarak yenmesi değil çıkar aheste aheste diyelim. Ayrıca Ersun Yanal ı tebrik ederim.

0|0
    0|0
    • ersunn hoca iyidir ayrıca sevmediğim tek takım gs. Ts iyidir yine gerçi fenerle çok ters düşüyolar ama

• Zico şimdiye kadar olsaydı bu takım premier league nin iribaş 5-6 takımından biri ayarındaydı

• Aynen bro 1 zico 2 daum benim için

• Gs ye 4 atamayan her takım başarısızdır. TS yi kutlayamıyorum

0|0
    1|0
  • Bizden bir b*k olmaz.!

0|0
    0|0
  • 3.5 üst dedik iddaa yatta mınnaaa :D

0|0
    0|0
  • Bir takimin futbolcuları bu kadar yüreksiz bu kadar şerefsiz ahlaksız olabilir ancak l*n aldığınız paraya yazık serefsizler millet ekmek bulamazken sırf o armanın aşkına maça bilet alır gider formasını alır takimin ama futbolcular napar ruhsuz yüreksiz gezer sahada zaten teknik direktore diyecek bise yok abi biz 2000 ruhunu istiyoruz kolu kirilsa da oynayacak adamı istiyoruz saha içinde birbirine küfreden çocukları degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...