Bir daha görüşme olasılığımız var mı? Beni arıyor mudur?

Dün de anlattığım gibi link

Biriyle tanıştım ve çok güzel bir kaç saat yaşadım, linke tıklayarak okuyabilirsiniz neler yaşadığımı.

Fakat sabaha kadar heyecandan uyuyamadığım için akşama dek uyudum, ve kapıya da hiç çıkamadım, dediği kadarı ile iki alt sokağımız da oturuyormuş. Ama onu ne şekilde aramam gerektiğini bilmiyorum.

Beni evime bırakmıştı. Sizce gelip geçmiş midir bu sokaktan? bir daha görüşme olasılığımız var mı? Beni arıyor mudur?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Yanindaki kiz kimmis?

1|0
    0|0
    • Arkadaşı.

• Buyuk ihtimal yolunu gozluyordur..ayni semtteyseniz bir sor sorustur kimdir neyin nesidir vs

Erkekler Ne Diyor 8

• telefonunu bi kağıda yaz yanında bulundur.bi yerde karşılaştığın anda tek kelime etmeden eline tutuştur.

1|0
    0|0
  • az önce hikayeni okudum ama pek samimi bulmadım.

0|0
    1|0
    • bi bitmediniz ya.

• yazımın gerçekliğine inanmadığını, ve tamamen kurgu olduğunu söyledin, inanılamayacak bir yazı olduğunu düşündün yani.

• sen yanlış anlamışsın olay bu.

• çıkma teklifi etmiş neden geçmesin bi kere yüzünü görüyim diye heves etmiştir :)

1|0
    0|0
  • aşık oldun değil mi ? :D

1|0
    0|0
  • arardım

1|0
    0|0
  • Ara bence

0|0
    1|0
  • Resmen ilişkiyi bize göre yaşıyosun sanki galiba...

0|0
    1|0
  • ben olsam aramam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aman bide istanbul gibi bir yerde gelmiştir şimdi bu senin başına aldanma öyle millete ne ayak gecenin körü yaklaşmak çıkma teklifi bilmem ne yeme bunları yaw.s Allah bilir niyeti ne unut gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...