Kapat

Başka bir futbol takımında oynar mıydınız?

Sorum şöyle olcak diyelim ki köyü bir taraftarsınız mesela Beşiktaşlısınız fanatik bir derecede, ama Galatasaraydan çok iyi bir teklif geliyor takımınızı satarmıydınız ?

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• aynen öyle koyu bir BEŞİKTAŞlıyım para için takımımı satmam türkiyedede beşiktaştan başka takımdada oynamam varsa yoksa beşiktaş

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 24

• açık söyliyim satarım burdaki satmam diyen kişiler kendilerini avutuyolar herkes satar kardeşim para için herkes takımını değiştirir.şans insanın eline 1 kez gelir onu da değerlendirip tuttuğum takıma transfer olabilmek varken neden küçük takımlarda oynayıp kendimi kanıtlama çabasına gireyim.ki küçük takımlarda yıldızlaşan genç oyuncular bile büyük kulüplere gelemiyo kolay kolay.

0|0
    0|0
  • Futbolcu işini yapar kardeşim. Adam ne için uğraşır parayı alıp takıma destek sağlamak için. Allah aşkına şimdi sen Beşiktaş'da oynuyorsun. Kendini çok geliştirdin. Barcelona dışardan bir takım Avrupa'dan teklif geldi gitmeyecek misin? Adama mal derler. Ha Türkiye'de zaten çok takım değiştirmene gerek yok hep aynı tip paralar veriliyor. Takımların güçleride aynı. Anadolu takımlarını demiyorum. Yani Avrupa'dan teklif gelecek. İyi teklif ama öyle 2.lig takımları değil. Sen gitmeyeceksin. Adama cidden mal derler :)

0|0
    0|0
  • Şimdi sen ispanyol olduğunu düşün Galatasaray türkiyenin Real madridi beşiktaş ise valenciası fanatik bir Valencialısın ama kariyerin için Reale gitmezmisin daha büyük bir kulübüne yani?

0|0
    0|0
  • Sanıyorum Beşiktaşta kalırdım tabi yönetimin takındığı tavırda önemli bian havaya girdim Beşiktaş ulan

0|0
    0|0
  • Takmı satmak değil de profesyonellik olarak düşünlelim bunu istersen.Tabi ki oynardım başa takımda.

0|0
    0|0
  • fanatik m.city taraftarıyım ama en büyük düşmanımız m.unitedden teklif gelse giderdim, hiç para vermeseler bile giderdim.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım zaten ama dediğin gibi olsa bile kesinlikle takımımda kalırım.

0|0
    0|0
  • Para versinler o saatten sonra fanatik galatasaraylı bile olurum..

Göklerde yıldız gönüllerde ayyy babanı öpeceğiz galatasarayyy..

Paranın satın alamıycagı tek şey düşünceler olsada

0|0
    0|0
  • Galatasaray isterse giderim, galatasarayın vizyonu ve imkanları daha geniş, kariyerimi düşünürüm ve giderim.

0|0
    0|0
  • fanatik GALATASARAYLIYIM. Para için takımımı değil hiçkimseyi satmam..

0|0
    0|0
  • Oynamam diyenlere gülüyorum sadece..

Besiktaan 500 bin verirken galatasaray bir bucukluk miliyonluk teklif etsinde bakiyim oynamiyim ;)

Emre Belözoglu, Kemal Sunalin durumunuza eminim 90 % düser haha

0|0
    0|0
  • Eğer Beşiktaşta oynuyorsam gitmem ama Beşiktaşta oynamıyor ve Beşiktaşı tutuyorsam her klüpte oynarım

0|0
    0|0
  • Takımını satmak seğil ki bu profesyonellik.Ayrıca sanki Beşiktaş sonsuza kadar bana bakacak mı? Cevap hayır.Bu her takım için geçerli.

0|0
    0|0
  • Satardım çünkü artık bu benim işim duygu değil mantık çerçevesinde hareket etmem gerek daha iyisi varsa kariyerimde yükseleceksem niye gitmiyim ?

0|0
    0|0
  • Takımım beni çok seviyorsa rakip takımdan daha iyi teklif verir ama sen tutupda volkana 180 milyon dolar versen gelipde gs de oynamaz ...

0|0
    0|0
  • ibb'yi hicbir zaman satmam BOZBAYKUSLAR

0|0
    0|0
  • takım tutmak dediğin eğlenceye kaçıyor. önce iş sonra eğlence dostum.

0|0
    0|0
  • bu konuda profesyonel olamam Beşiktaşa FEDA olsun deyip düşük ücretle oynardım

0|0
    0|0
  • para versinler babamı bile satarım

0|0
    0|0
  • paraya bakarım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 4

• bir BEŞİKTAŞ'lı olarak asla :) satan olursa da; Bizi satanı biz satmayız bile :)

1|0
    0|0
    • fenerbahçeliyim tüm takımları severim futbola aşığım bu sektörde ekonomi ön planda profesyonellik hakimdir ama yurt içinde oynyrsam hele hele fbde asla satmam yurt dışına kesinlikle eveeettttt yine de kendin bilirsin

• bi kere soru soruş şeklin yanlış.ister istemez insanı etkiliyo kötü açıdan ve taraflı cevap verdiriyo. takımınızı satarmısınız demseydin bence daha orta da cevaplar alabilirdin. ben mesela para ya göre neden olmasın dicektim ama sen öyle deyince kötü hissettim kendimi ve hayıt diysim geldi :D işi taraftarlıktan çok sporcu gözüyle görürsek tabikide en iyi teklifin geldiği yere giderim.ama işi taraftarlığa dökersek tabikide ayrılmam kendi takımımdan.bu birazda görüş açısına bağlı

0|0
    0|0
  • Oynarım tabi aşk başka iş başka.

0|0
    0|0
  • sprocu olsaydım takımımda kalırdım, kendimi kötü hissederdim başka takımda oynarsaydım eğer

0|0
    0|0
Yükleniyor...