Daha önce İsmek kurslarına giden var mı?

daha önce ismek kurslarına giden var mı?platese yazılmayı düşünüyorum deneyen var mı?

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• deneyen birini tanıyorum gayet memnundu.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence plastes vücut için çok yararlı.Gitsen çok iyi olur.

0|0
    0|0
  • Ben osmanlica kursuna gittim cok sicak bi ortam vardi bir suru insanla tanistim ve hala yolda gorunce konusuyoruz yani=) ismek iyidir.

0|0
    0|0
  • ismek kursları çok kaliteli değildir. normal diyyelim hiç yoktan iyi değildir.Bende ingilziceye yazılmayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • valla ben ıkı yıl ismekte kursa gıttım gayetde memnunum gayet ciddi bir eğitim anlayısları var,ücretsız olmasının yanı sıra herhangı bır ciddiyetsızlık falanda yok,gayetde kalıtelı..

• boy uzatiyormis

0|0
    0|0
  • İş kur kursu sandım ilk başda :)))

0|0
    0|0
  • İsmek kurslarında plates var mıydı ya?

0|0
    0|0
  • plates değilde enstrüman kursuna gittim, ücretsizdi

0|0
    0|0
  • yok ki

0|0
    0|0
  • plates ıyıdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• platesi mi deneyen , müptelasıyım 10 yıldır spor yapıyorum git pişman olmazsın sonra da bosuyu dene .

0|0
    0|0
  • İsmekte plates kursu mu veriliyor.

0|0
    0|0
  • İsmekte pilates varsa git . Ücretsiz olduğu için kalabalıktır fakat spor branşlarını görmedim ben.

0|0
    0|0
  • plates yaparak zayıfladım.gayet iyi geldi.tek bi yerimde sarkma yok.öyle yumuşak falan da dğilim :D taş gibi olmaya 4 kilo kaldı ama platesi bıraktım malesef.keşke yeniden başlasam.al topunu lastiğini git platese :)

0|0
    0|0
    • inşallah :) peki ismekte mi gittin?

• hayır.internetten dersleri indirip düzenli bi şekilde kendim yaptım :) 2 ay boyunda aksatmadan yaptım

:)

• plates ola bilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...