Film arşiviniz var mı?

hangi filmleri seviyorsunuz? film arşiviniz var mı?

Etki altında kaldıgınız en çok sevdiginiz filmler hangileri?

0|0
11|37

En İyi Kız Görüşü

• arşivim yok,izler silerim,beğendiğim sahneleri kırpar biçer saklarım

etkisini gideremediğim onlarca film var, saymayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• kuzey yamacı

0|1
    0|0
  • şehrin azizleri kesinlikle ve 3. sü çıksın diye bekliyorum :(

0|1
    0|0
  • En çok sevdiğim filmler

-Bir geyşanın anıları(süper tavsiye ederim ;) )

-Hayatta kal

-Başlangıç

-Yedi yaşam

0|1
    0|0
    • tamam kardesim sagol :) geysayı degilde baslangıcı izledim güzel film

• Nemlendirici sürünce parlıyo elimden bişey gelmez.Tek sürdüğüm şey o zaten.ruj falan süremiyorum kötü oluyo :/ çünkü.

• tamam lenn sür :DD parlak parlak dudaklar yapışasım var ekrana o derece oldum :D

• arşivim yok ama malesef bu konuda tek yönlüyüm sadece japon filmlerini izleyebiliyorum ve tercihim dram oluyor

0|1
    0|0
    • japon diyince bende konulu sandım :D japon filmlerimi yaw bi testereyi falan izle ne japonu :))

• yaw su yorum kısmında kimin yazdıgını ismini koysalar barı çok karışıyor hatlar :P

• dövüş filmleri severim ben .ayıp ediyosu .jackie chan (çinli) le büyüdüm ben :D

• Sevdiklerim çok var ama ilk aklıma gelenlerden en çok etkileyenlerden, Stuart: A Life Backwards, İsanın Çilesi..

0|1
    0|0
  • dövüş klübü...angel-a ...ve.. beş şehir..

0|1
    0|0
  • Titanic

0|1
    0|1
  • İncir reçeli

The notebook

P.S:I love you

50 ilk öpücük

Tıtanic

Life is beautiful

piyanist

Cennet gibi

I'm sam

aklımda şuanlık bunlar var.

0|0
    0|0
  • black swan, notebook, a little bit of heaven, v for vendetta, life is beautiful, esaretin bedeli, forrest gump, 21, koku, perfect sense

0|0
    0|0
  • gecenin bu saatinde gerçekten bunu merak ettiğine inanasım gelmiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Şuan 500e yakın filmim var. Ancak hepsi izlemediğim filmler. Arşivi 2 sene önce yapmaktan vazgeçtim. Çünkü 10 senedir tuttuğum arşivimde izlediğim filmi saklamak artık masraflı olmaya başladı. Hadi eskiden filmler Vcd idi, sonra dvd ye döndü ancak artık film izlemekten zevk alan filmi kalite algısıyla bütünleştirenlerde sinema ev sistemleri olmalı. eee bu sistemdede vcd dvd film izlemek saçma. En az 720p olmak üzere 6-8 Gb dan başlayan film boyutlarını harddiskte tutmak daha mantıklı dedim. Ancak onada harddisk yetiştiremez oldum :)

Ve izlediklerimi sildim. Piyasadaki kültten tutunda populer kültür herdaldan filmi izlemişimdir.

Ancak genelde festivallere katılmış ödül almış filmleri takip ediyorum çünkü genelde sevdiğim tarz dram olmakla birlikle bu festivallerdeki dram filmleri harbidende kaliteli oluyorlar. Büyük bütçelerden uzak ve gerçekten sanat amaçlı , gişe kaygısı olmayan bu filmler hem kaliteli hemde iz bırakan cinsten. Ayrıca kore ve hint filmlerinide es geçmeyin derim. Adamlar bence bu işten anlıyorlar.

0|1
    0|0
    • hocam m720p denen bir şey var, 2-3 GB boyutta 720p video ve AC3 ses, gayet kaliteli oluyor. İlle de 6-8 GB'lık indrmeye gerek yok, 2000-3000 bitrate de yeterli oluyor

• 800 küsür DVD'lik somut ve 1 TB civarı da dijital olmak üzere bir film arşivim var. Hemen hemen hepsini izledim. Ve tabii özellikle etkisinde kaldığım ve özel olarak baş ucu filmlerim diye tabir ettiğim, defalarca izlediğim halde bıkmadığım filmler de var.

Mesela:,

V for vendetta

Yeşil yol

çizgili pijamalı çocuk

casablanca

pulp fiction

reservoir dogs

natural killers born

nedeni ni bilmediğim halde ghost driver 1

Baba serisi

Schindler's List

forrest gump

se7en

memento

sin city

vb. :D

Daha sayabilirim de gerek yok :)

0|2
    0|0
  • evet yabancı filmlerin neredeyse tamamı 720p hd ve 1080p hd ile dolu full bluray hard disklerim var. Yerli filmlerim de çok var ama malesef türkiyede hd film anlayışı yok millet 73 yıllık filmi bluraya dönüştürüyor biz hala cd dvd formatında ki filmlerleyiz. Ben saçma filmleri koleksiyonuma ekleyip gereksiz yer kaplatmam girdiğimde hepsi güzel anlamlı kaliteli olmalı. aklıma şimdi gelenler ise

- V for Vendetta

- Esaretin Bedeli

- Monte Kristo Kontu

- Hayat Güzeldir

- Akıl Oyunları

- Bourne

- Casablanca

- Koku: Bir Katilin Hikayesi

- Agora

- Cennet Gibi

- Remember Me

- Başlangıç

- Alien

- Arabistanlı Lawrence

- Case 39

- Anestezi

- Apocalypto

- Adalet Peşinde

- Sherlock Holmes

- Antitrust

0|1
    0|0
  • Benm kuzen dwd shop isletiyor ve arsivi benm ewde yatiyor ;)

0|1
    0|0
  • - Inception

- V for vendetta

- Final Destination serisi

- American Pie Serisi

- Scary Movie serisi hayatım boyunca bu izlediklerimin yerini tutacak filmler yok.

0|2
    0|0
  • Jaso Statham'ın yer oynadığı filmlerin hepsi 10 numaradır.Benim favorim KAOS

0|2
    0|0
  • My name is Khan , Black , 3 idiots bu 3ü hayatımı degıstıren fılmler . Yenilmezler ve transformers da alanında en begendıgım fillmler .

0|1
    0|0
  • ben sosyolojik filmleri seviyorum, 500 filmlik bir arşivim var, daha da genişliyor. Son zamanlarda etkilendiğim film Bir Zamanlar Anadolu'da oldu

0|1
    0|0
  • sevdiğim filmler çok var. arşiv yapıyorum evet şuanda elimde 750'ye yakın orjinal dvd film arşivim var...

0|1
    0|0
  • batman, spiderman, ironman kısacası bütün kahramanlar :D leon,braveheart,fight clup,gladiator,bucket list daha çok var da kasmıyorum bende imdb ilk 250 den beğendiğim 100+ filmin bluray arşivi var ;)

0|1
    0|0
  • sağlam bir film arşivim var. özellikle imdb puanı 10 olan bütün filmleri izlemeye çalışıyorum. beğendiklerimi arşivliyorum...

her ne kadar roman olarak daha çok etkilenmiş olsam da "Tanrının kitabı" "Kalbine ses ver" ve "Ejderha dövmeli kız" filmleri favorim diyebilirim...

1|0
    0|0
  • Evet var 3000-4000 arasi bir sey. Hepsi de kutuda netten film indirmedim hic

0|2
    0|0
  • olmazmı 750'yi buldu dvd olarak

0|1
    0|0
  • İnception ve V for Vendetta

0|1
    0|0
  • Braveheart.

0|1
    0|0
  • avengers-saw-hangover-men ın balack-musallat-

0|1
    0|0
  • jason statham filmleri: tetikçi taşıyıcı korucu ve serileri.

0|1
    0|0
  • 200 tane filmin 12 tane dizim vardı 1 TBlk hddm parçalanınca hiç bişi kalmadı :S

0|1
    0|0
  • 2 TB filmim var. Kült filmleri daha çok sevrim.

0|1
    0|0
  • 45Gb'lık bluray Avatar'ımla gurur duyuyorum.

0|1
    0|0
  • belki de en derin film ve müzik arşivi bendedir...

0|1
    0|0
  • Son samuray ve Christopher Nolan' ın Batman serisi.

0|1
    0|0
  • shrek çorum versiyonu

0|1
    0|0
  • Son Osmanlı Yandım Ali Çıkdığı Günden Bu yana her hafta 1 defa kesin izlerim...

0|1
    0|0
  • Ben hepsini arşivllerim ama harici disk fiyatları uçunca askıya aldım şimdilik :(

Kısaca;

Leon, Fight club, V for vendetta, American pie serisi, The exorcist, 3 idiots, Taare zameen par, Ghajini, Get smart, Love exposure, The notebook, The ugly truth, Drive angry, Shanghai kiss, Resident Evil dörtlemesi, Pulp fiction, 50 first dates, Desperado, Gün batımından şafağa, Gothika, Knowing, Meet bill, requiem for a dream, Wrong turn serisi,

Yeterlidir sanırım çok var daha :)

0|0
    0|0
  • var konulu.

0|1
    0|1
  • Yok bütün filmleri dağıttım

Elimde 2 tane dvd kaldı

0|0
    0|0
  • internetten büyük bir arşiv olabilirmi

0|1
    0|0
  • Yüzüklerin Efendisi Serisinin Hastasıyımdır.

İp Man 1 Ve 2. filmi gerçekten Çok başarılıydı.

İçinde Johnny Deep Olan Bütün Fİlmleri Sıkılmadan İzlerim Fakat

1990 Tim Burton Yapımı

Johhny Deep İn Oynadığı

Makas Eller

Filmi Favorimdir.

0|0
    0|0
  • izlemek için indirdiğim filmler var sadece hobim falan yok yani. indiriyorum kalıyor öyle (:

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor...