Seven insan geri gelir mi?

Bir kızı/erkeği çok sevdiniz. O da sizi sevdi ve bayağı bağlandınız. 2 sene geçti ve çok kıskanç ve baskıcı olduğunuz için o kişi artık ağlamaktan bıkıp sizi terketti. Ama çok uğraştınız barışmak için pişman oldunuz dil döktünüz. O kişi bugün olmasada bir kaç gün sonra gene geri gelirmi yada siz olsaydınız bu durumda geri dönermiydiniz?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım seven gitmezzzzzzzzzzzz Gitmezzz:( malesef bu böylee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• seven insanı bırak ' kaderinde olan insan ' elbet geri gelir :) seviyorsa gelsin deme.. kaderimde o varsa hayırlısı oysa gelsin de .. ben hep öyle diyorum çok şükür geldi :)

0|0
    0|0
    • yaa bak hep öyle dedik kız arkadaşımla ikimizde, hep bu söylediklerin dilimizydeydi ve açıkçası benim onunla tanışma hikayemde o kadar ilginçtiki kaderin bir cilvesiydi be.. şimdi gidiyorum dedi ama kaderimdeyse hayırlısıysa gelir inşallah çok doğru diyorsun.. biz hep birbirimizin kaderindeyiz dedik, umarım zamanda dediklerin olur, kaderimdeki o gelir :(

• Seven gitmezki

0|0
    0|0
  • çok seviyorsam dönerim ben.

0|0
    0|0
  • Gelir

0|1
    1|0
  • seviyosa gelır

0|0
    0|0
  • sen biraz daha cabalarsan gelir

0|0
    0|0
  • 2 sene boyunca fazlasıyla şans vermiş olmalı sonrasında olmuyosa arkama dönüp bakmaz giderdm

0|0
    0|0
    • ama çabalarsa karşındaki pişman oolursa dönmezmiydin be..

• bu kaçıncı pişmanlığı yalvarışı çabalayışıdır acaba... yeteri kadar şans verdiysem umrmda olmazdı çnkü birlikte üzülmektense tek olurdum gene üzülürdüm belki ama kafam rahat olurdu

• ama cidden pişmansa bu sefer karşındaki, eminse artık yanlış yapmayacağına ve kanıtlarsa sana bunu.. denemeye değmezmiydi..

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...