Sevgilim niye böyle yapıyor?

Özelikle bu son zamanlar, herşeyi çok tepki veriyor, anlamıyorum mesela diyelimki çarşıda dolasyoruz birlikte sonra bi oğlan bana doğru başını cevriyor hemen tepki veriyor laan niye sevgilime bakıyorsun gibi kaç defa sokak ortasında kavga çıkartı, lisedeyken bile kaç defa olay çıkartıyor. Yada kaffe de otururken, karsonla bile konuşmamı istemiyor, ben veririm siparişi filan diyor. Hata 6 ay önce bana evlilik teklifi yaptı bende kabul etmedim daha erken öldü için acaba bunu kompleximi yapıyor? Sizce niye Böyle yapıyor?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• kabul etmedigin için olabilir... sen kabul etmeyip daha erken cevabını verince gönlünün başkasına kayma ihtimali geçmiştir kalbinden onun için sitres yapmıştır...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence onun komplexini yapıyor.senin duygularından pek emin olmayabilir

0|0
    0|0
  • benim gibi yapıyor

0|0
    0|0
    • Niye böyle yapiyorsun peki? sorun da sevgilim ayi gibi, insanlar sevgilimden kaciyorlar:)

• şimdi şöyle açıklayayım erkekler güzel bir kız gördügünde aklından öyle şeyler geçirirki gözleriyle taciz ederler resmen hiçbir erkek normal şekilde bakmaz, kimisi nevarki baksın diyebilir ama öyle bişey değil bu giyime dikkat etmek gerek çok daha büyük olaylar içinde kalınabilir

• seni sevmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana ve kendine olan bir güvensizliği var. Onu sevdiğini hissetsin ve kendine güvenmesini sağla.

Çok kıskanç ve bu ancak bunları atlarak geçebilir.

1|0
    0|0
  • bence çok güzel yapıyor bu çocuk sana aşık .d

0|0
    0|0
Yükleniyor...