Amerikan güreşleri gerçek mi yoksa rol mü?

amerikalılar gösterişi severler. acaba bu bir seneryo mu yoksa gerçekten mi dövüşüyorlar?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• gerçek değil tabiki profosyeneller tarafından yapılan birşey evde denemeyiniz :) o kadar dayak insanı öldürür :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gerçek değil:))

0|0
    0|0
  • Gosteris

0|0
    0|0
  • gerçek geliyor ...

0|0
    0|0
  • bana yalan gelmiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• hadi ateistler bunu da.. :)

0|0
    0|0
  • yapmacık olduğu belli oluyor zaten

0|0
    0|0
  • Amerikan güreşi, Türkiye dışında daha çok profesyonel güreş olarak bilinir ve sonucu önceden belirlenmiş olan güreş tarzını belirtmek için kullanılır. Ancak bazı maçlarda (kemer maçları, Iron Man vb) sonuç maç içindeki performansla belli olur. Modern Amerikan güreşi bir tür gösteri formudur. Katılımcıların amacı, ring içinde önceden planlanmış fiziksel bir güreş maçı sunarak izleyicileri eğlendirmektir. Güreşteki gerçekliğin derecesi ülkesine ve federasyonuna göre değişir.

0|0
    0|0
  • Gösteriş , bilmeyen adamda bakıyor vay nasını adamlar ne yapıyor felan diyor. Yaptıkları hareketler tehlikeli onlarlar çok çalışıyor o ayrı.

0|0
    0|0
  • askerde bi arkadaş söylemişti, ben o ortamlara gittim, onların hepsi gösteriş demişti. gerçekten o kadar şiddet uygulanmıyor demişti

0|0
    0|0
  • iğrenç bir şov

0|0
    0|0
  • onlar numara..yoksa adam ölür..

0|0
    0|0
  • bunlar hep amerikanın oyunları saten

0|0
    0|0
  • gösteriş

0|0
    0|0
  • amerikanın kendisi yapay

0|0
    0|0
  • Rol zaten adamlarda rol olduğunu kabul ediyor hatta kimin yenip yenileceğide senaryo üzerinde

0|0
    0|0
  • Gerçek değil..Gerçek olsa ne omurga kalır ne kaburga dostum..

0|0
    0|0
  • rol yaa

0|0
    0|0
  • Kurgulanmış hareketler özel hazırlanmış ring : /

0|0
    0|0
Yükleniyor...