Olimpiyatlardaki durumumuza ne demeli sizce?

Henüz madalya kazanabilmiş değiliz ata sporumuz olan güreşte bile sırtımız minderden kalkmıyor halter desen rezalet öbür branşlar da pek parlak değil. Sebepleri nedir sizce koskoca ülkeyiz tesis mi yok sporcu mu yok? Türkün elinden gelmeyen iş olamaz bence biz istediğimiz her şeyi başarabilen bir milletiz. Hani zeki ve çevik sporcularımız neredeler?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• zeki ve çevik sporcumu arıyosun halen ben umudumu çoktaan kestim bizim sporculardan zevkle izliyorum diğerlerini,başarmak için çalışmak gerek azimli olmak gerek, spora ve sporcuya önem vermek gerek, o da bizde yok:S

0|1
    0|0
  • Topa -tüfeğe para yetiştirmekten sıra gelmiyor

0|0
    0|0
  • Bence madalya kazanmak, çalışmakla, yetenekle ve deneyimle ilgili.Türklerde yetenek tamam da çalışmak ve deneyim kimilerinde yeterince yok sanırım.bir de bizim ülke bu konularda şanssız bir ülke ama ben inanıyorum ki ilerideki olimpiyat ve spor başarılarımız daha çok olacaka.hele bir de 2020 olimpiyatları istanbul da olursa değmeyin keyfimizeee (inş olur) :))

0|0
    0|0
  • tayyip verdiği altınlara pişman oldu :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İmkan verilmiyor ki arkadaşım yeteneklere, yok tanıdık yok torpil. Gerçekten bir işi yapmak isteyipte yapabilen yok gibi bir şey bu ülkede .

0|0
    0|0
  • Türkiye de futbol basketbol voleyboldan baska hicbir spor dalına doğru düzgün destek verilmiyor ve sponsor olunmuyor nedeni bu

0|0
    0|0
  • 3. dünya ülkeleri ancak yetenekli oldukları dalda başarılı olabilirler(brazilya football)

çalışma v süreklilik gerektiren spor dallarında başarılı olamaz ; çünkü onlar para gerektirir

3. dünya ülkesinin de spora ayıracak parası yoktur

0|0
    0|0
  • spor diye tüm yatırımı futbola yaparsan doğal olarak böyle bir sonuç çıkar

0|0
    0|0
  • Bütçe ayrılmıo bide maçlara falan gidileceğinde hocalar genelde cebinden ödemek zorunda kalıo imkansızlıklar malesef gereken yapılmalı ..

0|1
    0|0
Yükleniyor...