BOY TAKINTISI ARTIK SIKILDIM?

Öncelikle bu paylaşımı ego tatmin etmek için değil gerçekten artık bende ciddi derecede sıkıntı yarattığı için yazıyorum yaşım 18 boyum 1.82-83 kendimden uzun insanları görmeye dayanamıyorum elim ayağım boşalıyor giydiğim hiçbir şeyin bana yakışmadığını düşünüyorum hep bir kaç cm uzun olsam daha mutlu olacağımı düşünüyorum internetten hergün bakınıyorum bu her kafadan bir ses çıkıyor boyumu bu yaştan sonra nasıl uzatacağım ona taktım.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş 18 miş daha uzarsın kardeş takma 2-3 bilemedin 4 cm de olabilir genetik biraz. Ben 2 cm uzadım 18 den sonra şu an 20 yasima gircem. Uzarsin kolay gelsin

0|0
    0|0
    • eyv. kardeşim ama 2 senedir boyda tık yok

• 17 yâşımdan sonra uzadım 13-15 cm falan 1,83-84 tüm bundan en fazla 3-4 ay öncesine kadar şimdi ise 1,86 cm gece olmasina ragmen 1,85 lere iniyor yorgunken. benim anne tarafı kuzenlerim cok uzun genetik. uzicaksin ins.

Kızlar Ne Diyor 4

• Allah akıl fikir versin benm boyum 1.53 ben konuşuyomuyum burada

1|0
    0|0
  • İyy ezik kisa boylu igrencc seyy :///

0|0
    0|0
  • boyun gayet iyi sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • 21 başındayım 160 boyum var. Ben nerelere gideyim? -_- Bence boyun gayet iyi biraz daha uzun olursan sıkıntı olabilir

1|0
    0|0
    • İkisi farklı şey bir bayanın boyu için normal bayanda şahsi fikrim kısa oldukça bana hitap eder yaradılışında narinlik var :):)

• İyide yani o kadar değil :) Bence boyun mükemmel biraz daha uzarsan kız arkadaş bulmakta zorlanabilirsin :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Böyle bir takıntım asla olmadı

0|0
    0|0
  • 10 cm den fazla bile uzayabilirsin her sey senin yapacaklarina bagli.

0|0
    0|0
  • al kalsiyum iğnesini ve bir serumu vur koluna.

0|0
    0|0
  • Boyun gayet iyi daha ne kadar uzayacaksın :)

0|0
    0|0
  • kısa boylusun ://

1|0
    0|0
Yükleniyor...