Hayatınızdaki en büyük başarınız sizce ne?

Sizi en çok etkileyen ve düşündükçe özgüveninizi tazeleyen, 'Ben Buyum işte' dedirten bir olay, başarı..

Güncellemeler:
Peki basarisizlik sizce nasil olur basariliyken birden ?

0|0
21|53

En İyi Erkek Görüşü

• soruna 5 puan verdim çünkü bunu hak ediyor

hayatımdaki en büyük başarı buğün hala özgür ve sağlıklı bir insan olmamdır, yaşadıklarımdan dolayı, hala hayattayım, ve büyük bir şirket sahibiyim, ve 8 yaşında dünya tatlısı bir kızım var çok mutluyum bundan daha büyük bir başarı olamaz

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• Geçenlerde bir kız "en zeki ks erkeği" sorusuna ismimi yazmıştı o an eridim

başka da bir olayım yok

4|2
    0|1
  • 2,5 sene önce bi cuma günü, yarın sabah namaza başlıyorum dedim. bi sürü engel çıktı o sabah namaz kılmam için ama ben yine de kıldım namazımı ve2,5 yıldır da Allah kabul ediyorsa inşallah devam ediyorum :) benimki de bu :)

2|0
    0|0
  • Taaaaa sperm halindeyken birinci gelmek...

2|2
    0|0
  • başkasına göre başarı sayılacak şeyler oldu.. baya oldu yani her neyse.. ama başardığın şey seni tatmin etmiyorsa anlamı yok ki.. al mesela şimdi baya kasıntı ve -iyiymiş lan- denilen bi üni ve bölümde okuyorum ne biliyim sanatından müziğinden ikinci diline bir sürü şey yapıyorum..geldi bi tane kız bütün kimyamı bozdu .. aklımda ne başarı kaldı ne özgüven.. evet dağıldığım parçaları toparlamaya çalışan başarısız güvensiz küçük bir çocuğum..

1|0
    0|0
    • :/ benzer hikayeler. Bazen güclenmemiz icin daha cok üzülmemiz gerekebiliyor. Üni konusua gelince ne kadar zor ve basarili ögrenci coksa o kadar yipratici.

• Sevme cikana kadar soyle yerles iyice zirveye sonra istedigini yap :D

• malesef geçmiş ola bana..birine harbiden aşığım ..onsuz olmuyor ki..içimden gelmiyor bi şey yapmak.. o da karşılık verse sevgime valla neler olur of of :D

• Annemin: "Ben senden razıyım oğlum." Dediği andan sonra geriye kalan tüm başarı ve başarısızlıklarımın hiçbir önemi yoktur bu söylenenin yanında

2|0
    0|0
  • Çevremdeki insanlar hayatım boyunca hep ne yapmam gerektiğini söyledi durdu. Hangi okulu, hangi bölümü, hangi mesleği seçmem konusunda her zaman bişeyler söyleyip durdular. Ben kendi yolumu çizdim. Okulum bölümüm mesleğim.. Şuan çok rahatım bu konuda ve bunu yaptığım için memnunum... Çocuğuma da aynı şeyleri öğreteceğim !

2|0
    0|0
  • Koca bir 'hiç' olmam ve bunu istikrarla 21 senedir sürdürebilmem.

O değil de, herkes egoyu parlatmış.

0|0
    0|0
  • Ünide sınavlardan yüksek puanlar aldım, yüksek puan ve birinci olan kim O işte demeleri beni sevindirdi hatta tebrik edildikçe daha güzel oluyor, son sınıfta bir arkadaş birinciliği kaptırmadın tebrikler demesi beni sevindirdi veeee "işte buyum dediğim an" ise telefonla aranıp fakülte derecem soylenince oldu.

1|0
    0|0
  • 2006da lise sondayken analitik geometri dersinin sözlüsünden bu soruyu yapabilen varmı sınıfta demişti hoca sadece ben evet dedim hoca çok serrtti herkes korkuyordu soruyu çözdüm sözlüm 100 geldi ayrıca aynı sene integralden yazılıdan 100 aldım birde bu sene (2012) mecidiyeköyde murat dershanesine gittim en son girdiğim sınavda 90 puan aldım ve 388 kişi arasında 9. oldum

1|0
    0|0
  • ortaokulda aldığım takdirleri saymazsak ki onlarda başarılı geçmiş kopya deneyimlerimin eseri...neyse tek başarım bu belgeler bunların dışında bir "alex" değilim doğrusu.

0|0
    0|0
  • meslek hayatımda aldıgım proje ödüllerim,

0|0
    0|0
  • en büyük başarım kesinlikle bu kadar çok başarısızlığı bir araya getirmemdir.

0|1
    0|0
  • arkadaslarımın imkanları varken alamadığı şeyleri benim 13-14 yaslarındayken 2-3 tl biriktire biriktire yemeden içmeden onların alamadıkları şeyleri almamdı :)

1|0
    0|0
  • lısede kazandığım bi yarışmadan aldığım 2 bin tane, dersane sınavında kazandığım yüzde100 burs. bi boka yaramadı gerçi aşk peşinde koşarken derslerde çuvalladık ama olsun güzeldi yinede

1|0
    0|0
  • Annemin rahmindeki yarışı kazandığım an herhalde :)

1|0
    0|0
  • adamlar 7 000 km menzilli füze yapıyor bende salak gibi gıptayla bakıyorum işte ne başarısından bahsediyoruz

0|0
    0|0
  • askeri liseyi kazanmıştım. Mülakat, spor vb şeylerin hepsini asil 8.sıra olarak geçtim aradılar çağırdılar ama ben gitmedim

1|0
    0|0
  • ilk balıgı avladığım an :)

1|0
    0|0
  • Üniversite sınavlarını falan geçiyorum onlar herkezin başardığı şeyler. Mühendis çıkıp herkesin ismini bildiği global bir şirketin yurt dışındaki bir pozisyonuna kabul edilmem. İnşallah diğeride ülkeme döndüğümde müdürlük olarak yeniden tazeliycek...

1|0
    0|0
  • 37 dakika.

0|1
    0|0
  • bugüne kadar hangi firmayla sözlü mülakata girdiysem hepsinde işe alındım sonrasında ben gitmedim :D en büyük firmalar bile kac kişi içinde seçildim hobi sınav mülaka giriyom kazanıyom gitmiyom cünkü işimden memnunum :D

1|0
    0|0
    • Cok iyi ya napiyorsun adamlara :D

• :D beyin bedava .

• önceden taktik geliştirmek çok önemli tabi , nekar çok mülakata girersen hangi soruları sorcaklarını biliyon zaten hepsine bi cevabın önceden hazır oluyo düşünmek yok pat diye gözlerinin içine bakarak söylicen elleri fazla oynatmican rahat olcan yanlıs cevap versen bile arkadasında durcan geri vites yapmican tamam hepsi kanıyo

• silkme de birinci olmam.

1|0
    0|0
  • Türkiyede tek olan bir laboratuvar cihazının yazılımını yapmak birde Türkiye ve avrupada ki il 3D pacs sistemini geliştirmek

1|0
    0|0
  • calıstgm sırketın gda sektorundekı markası ıcın tek randevuda 300bın tl lik reklam ve 1mılyon tl lik sponsorluk anlasması ımzaladgm gun ben buyum lan dedım

0|0
    0|0
  • Başarısızlık söyle olur kendine çok güvenirsin ben yaparım ben bilirim dersin mesela bi yerleşme sınavında düşük alırsın arkadaşların iyi yerlere gider sen onun pişmanlığını çekiyosan eger başarısız olmuşsundur :)

0|0
    0|0
  • bes işte bes bana çok şey kazandırıyor.

0|0
    0|0
  • Allah'ın bana verdiği beyni iyi bir şekilde kullanabiliyor olmam

1|1
    0|0
  • 5 metre öteye işemek...

1|1
    0|0
  • Feci yalancıyım

1|1
    0|0
  • dürüst olmam... dünyada benim kadar dürüstü olamaz heralde ! :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 21

• şimde olan başarıları veya hobbilerimdeki başarıları saymıyorum çünki onlar bana değerli olduğumu hissettirmiyorlar.O basarilar ancak benim egomu oksuyor.Hayatımda tek başarım var onuda bu sene hissettim veya ona ulaştığıma hissettim.Haytımın dönüm noktası bu sene babamın kalp krizi geçirdiğim dönemde yaşadım.Okadar ertelemiştimki onun yanına gitmeyi en sonunda tüm işimi gücümü herşeyimi bıraktım ve yanında ik uçağa binerek yanına gittim.Babamın saçımı okşayıp hayatımdaki herşeyi sana helal ediyorum, iyıkı seni dünyaya getirdim senle gurur duyuyorum demesi benim hayatımdaki en büyük başarıdır :).

0|0
    0|0
  • anne- baba tarafı akrabaların içinde tek en iyi bölümü okuyan benim :)) ayrıca 4 yıllık okuyan bir benim demeliyim. başarı mıı başarısızlık içinde başarı mı bilemedim :D he birde karikatür yarışmasında 3.lük ödülüne benim ismimi anons ettiklerinde işte bu demiştim :))

1|0
    0|0
  • en büyük basarısızlığım son 10 günüme gösterdiğim performans yeterszliği,gerekmedik yerlerde kullanıyorum beynimi,kendime gereksizim bu ara

0|0
    0|0
  • ev tlfumuzun kablosu kopmustu kablolarıda cok inceydi tabi onları kesip tekrar bastan koparmadan birbirine baglamak ve calısmasını saglamak:) ben kendimle nasıl gurur duydum bi bilsen:)))) tlf ne baksam ben iş ben diyorum

1|0
    0|0
  • hukuk fakültesinden mezun olup diplomamı ofisimin duvarına astığım gün dediğim sözdü ''ben buyum işte''

2|0
    0|0
  • Daha 18yasinda bile degilken Turkiyenin savunma sanayi sirketlerinden birinde stajyer adi altinda ismimi kazimis olmam 20yasindada ise alindim (: guzel zor universitelerde 4 5 yilini verip 2 3 dil bilmeden bu isi basariyla gerceklestirdim.

1|1
    0|0
  • yasamayı istediğim şehirde hayalini kurduğum bölümü kazanmak..Üstelik olacagına hiç inanmadıgım halde.. tm ögrencisiydim sırf istedigim bölüm için sözel sınıfından hazırlandım katsayı vardı ozamanpuanımın düşeceğini bildiğim halde, ilerki aylarda katsayı kalktı,puanım 15 puan kadar istediğim bölümden aşagıaydı ama sıralamam sagolsun rahatlıkla istegim bölüme girdim.Olmaz dediğim oldu..

0|0
    0|0
  • Hukuk unıversıtesını kazanmm

1|0
    0|0
  • Karikatür yarışması olmuştu - 5 ülke arasında 2. olup madalya almıştım o günden sonra sürekli resim çizmeye başladım.

1|0
    0|0
  • 2 ayda üniversiteyi kazanmam :D

2|0
    0|0
  • Hayvan sevgim.Onlara yardım ettiğim an işte bu diyorum onların gözünde harika bir insanım daha önemlisi olamaz diyorum.Onların bana sevgi dolu gözlerle güven dolu gözlerle bakması hayatım da bundan daha güzel bir şey yapamayacağımı hissettiriyor.

0|0
    0|0
  • hala çok başarılıım dıyemıyorum

0|0
    0|0
  • Liseler arası şarkı yarışmasında birinci olmuştum gurur tavan yapmıştı.

1|1
    0|0
  • hiç yok desem.

0|0
    0|0
  • herseye ragmen pes etmemem

0|0
    0|0
  • lisede matematikten yüz almak

0|0
    0|0
  • Bütün sakarlıklarıma rağmen hala yaşıyor olmam :O

1|0
    0|0
  • Baba demeyi ogrenmistm

0|0
    0|0
  • Eror eror eror :)) Beş yıl sonra belki düşünürüm böyle bir şey ;)

0|0
    0|0
  • cok dürüstüm...

0|0
    0|0
  • laylaylom yapan arkadas grubumun arasından sıyrılarak babalar gbi u.i okuyorum daha ne olsun herkes bööööle baktı :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...