Yaklaştığın kişinin parmağında yüzük olup olmadığına bakar mısın?

Yaklaştığın kişide alyans olup olmadığına dikkat eder misin? yoksa sözlüymüş nişanlıymış seni bağlamaz mı?Çok hoşlandın ama evli olduğunu öğrendin geri çekilir misin?(Merakımdan sordum ,olduğundan değil :P)

Güncellemeler:
Soruyla dudaklarım ne alaka ya?Bi çoğu ona yorum yapmış.
fotomdaki karanlığı bıyık sananlar susun la ağzınız koktu yeter

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• yapılmaz mı cok güzel durduğu içindir e tabiki oo evliymiş tam bana göre dicek değiliz yani

0|0
    0|0
  • yaklaştığım kişide sakal bıyık olup olmadığına bakarım. sana bakıyorum da yaklaşmama gerek yok burdan sakallar belli oluyor. bi alıver istersen ha?

1|0
    0|0
  • eskiden bakmazdım... Sonra yaş kemale erince ilk işin parmağa bakmak oluyor...

Zaten evlenilecek kızların bırak yüzüğü olmasını iki tane de çocuğu oluyor arkadaş... Nerde hata yaptık acaba...

0|0
    0|0
  • ailede zenci var mı?

0|0
    0|0
  • Ne zaman bir kızdan anneme bahsetsem parmağına baktın mı diye sorar. Ne ilginçtir ki hiç bir kızın parmağında ne var dikkat etmedim bugüne kadar. Bu ne özgüvendir kardeşim :P

0|0
    0|0
  • armudun sapına bakar mısın, ayıklar yersin

0|0
    0|0
  • Heralde bakarsın evli barklı kızı veya erkeği neyapacaksın...

0|0
    0|0
  • yüzük varsa uzaklaş

0|0
    0|0
  • ewet yaklaıştıgım kızın ne olursa olsun parmağına bakarım yüzük olup olmadıgına

0|0
    0|0
  • av gözüyle bakmadığım için eli bile olmasa farketmem

0|0
    0|0
  • Bakmam çünkü bazı kızlar abaza savar olarak kullanıo o yüzüğü :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ilk bakacağım yer parmadaki yüzük:))

1|0
    0|0
  • Direk dudağa baktım ben nedense..

3|0
    0|0
  • Genelde dışarıda beğendiğim hoş bulduğum erkeğin parmağına bakmak ilk işim oluyor:)yada yaklaştığım kişide.evli olduğunu öğrendiğimdede elbette ki geri çekilirim

1|0
    0|0
  • dudaklar abinin mi? ne biliyim bıyıklar falan..

2|0
    1|0
  • keşke fotoğrafı çekmeden önce bıyıklarını alsaydın

1|0
    1|0
Yükleniyor...