Düzenli antreman yapanlar fitness dalında protein ihtiyacınızı nasık karşılıyosunuz?

Kasların protein ihtiyacını karşılama

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tavukk :)) protein tozu hap alma yaslandında veya bıraktında sarkar bızım hoca var dışardan baya kaslı ama üstündeki elbiseye çıkardı kendi kendime dedim olm bune l*n :)) hem verdqin paraya yazık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kesinlikle proteğin tozu hap zararlı ve bir süre donra hormon pozukluğu yapabilir bunu sabah kaynamış yumurta antrenmandan sonra bol bol su ve tavuk balık kırmzı et vs gibi şeylerle karşılıyabilirsin onlar yoksa barbunya yoğurt fınsık fıstık falan yiyebilirsin ama sabah kaynamış yumurta antrenmandan sonra protein olan besin şart yani

0|0
    0|0
  • Düzenli beslen, hocanla besslenme programı çıkar. Protein tozu kullanmaktan daha iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• günde 1 tavuk göğsü , 2 yumurta sarısı. Haftada 1 fitness'e gitmediğin gün masturbasyon. Sperm saf protein olduğu için geliştiremessin sürekli yaparsan

0|0
    0|1
  • Protein tozunu daha gormeyenler burada yok efendim sarkar suran buran siser diye kotuluyo...
    düzenli beslenemiyorsan protein tozu al vücut kilo başı 2-3 gr. diyelim 60 kg san günlük. 120 gr.
    beyaz peynir ve yoğurt. imkanın oldukça yeme ama vücuduna göm her fırsatta. tavuk veya hindi eti. balık kırmızı et. yumurta vbg. arnold schwarzenegger in bu konu hakkında bir sözü var.(nebulursam onu yer ama ona gorede ağır antreman yaparım)
    protein tozu kasları korumak icin
    kreatin tabletleri hemen sisirir ve vucud daha kolay forma girer.
    glutamin de kasları besler kas kaybını önler..
    bu uc şeyde tarafsızdır..

0|0
    0|0
  • Protein tozu bıldırcın yumurtası tavuk yumurtası tavuk göğsü ton balığı ve süt

0|0
    0|0
  • Protein Tozuyla

0|0
    0|0
  • Protein tozu çünkü düzenli beslenemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...