Zeki çevik ve Ahlaklı?

Fikret Orman 'a sizin futbolcularınız Volkan gibi yapsa ne tepki verirdiniz sorusu üzerine "Bizim Futbolcular'ımız Zeki Çevik ve Ahlaklıdır" yorumu yapmış :)

Aynı düşüncedeyim, tabi devamında diğer futbolcuların böyle olmadığını kastetmedigini de belirtmiş.

Ama Volkan Emre Melo gibileri Atatürk'ün bahsettiği sporculardan olmadığı kesin.!

Haksız mıyım?

Hak vermiyorsan da edebinle ver kardeşim, ne küfür ediyorsun Allasen?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• üçünü bir araya toplasan bir tane çıkmaz atamın bahsettiği sporcudan... Efendi olcaksın yensende yenilsende sonuçta bir oyun... zaten paranı veren o taraftar senin ne demek taraftara hareket çekmeler falan

1|1
    0|0
    • İşte 3unu toplasan bir adam etmez zaten bırak futbolcuyu :/ böyle futbolcularin lisansları elinden alinmali

• En iyi görüş diğer arkadaşındi :(( ama sana kismetmiş

• yanlış tarafa mı tıkladın..

Erkekler Ne Diyor 14

• Gs ve FB de birçok kez kavga ve ahlaksızlık oldu ama hiçbiri ceza almadı. Biz en değerli oyuncuları mızdan deli ibo pascal ve toramana agir cezalar verdik. Dediğim gibi serefimiz yeter

1|1
    0|0
    • Sen hep süper yorumlar yapıyorsun KurabiYe :) şerefimiz yeter teşekkür ederim yorum için

• Bazılarının zoruna gitse de bu yorumlara devam edecegim teşekkürler:)

• beşiktaşlılık duruşu diye bişey var biz şampiyon oldugumuz maçtan sonra uçakta trabzonsporlular var diye futbolculara sevinmeyin rakibimize saygı duyun diyen sülaeyman seba ların oldugu kulübüz adımız hiçbir zaman çirkeflikle yanyana gelmez

1|2
    0|0
    • Alkış tutuyorum! :) Rahmetle anıyorum Süleyman Seba'mı... Beşiktaşlı olmak nasıl olur ve nasıl bir ahlak sahibi olunur ben ondan öğrendim. Onun sözlerini benimsedim hep!

mekanı cennet olsun Süleyman Seba'mın...

• hakkımız olana herzaman razıyız şerefli ikincilikler şerefsiz şampiyonluklardan kıymetlidir götümüzü başımıza yıldız takmasakta olur sevinmek için sevmedik biz:)

• en çokta neyi seviyorum biliyomusun stada gidiyorum ya valla ordaki herkes sanki kardeşimmiş gibi geliyo din, dil, falan farketmiyo gol olunca tanımadıgın birine kardeşin gibi saarılmak

• yani tamam volkan emre melo türk fubolunun göze batan isimleri net bir şekilde kabul ediyorum.. fikret orman benim sporcularım ahlaklı demiş ama Gökhan töre milli takım arkadaşlarını dövdürüp ağzına silah soktururken çok ta ahlaklı dğeildi bence.. ayrıca veli kavlağında ben çok masum bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum yani... geleceğin yeni çirkefi net bir şekilde..

0|0
    0|0
  • haklısınız

1|0
    0|0
  • Gökhan Töre'ye laf atanlar. Bir arkadaşınız sizin sevgilinizi sevse, bir diğer arkadaşınızda aralarını yapmaya çalışsa sessiz mi kalırsınız çok merak ediyorum. Ayrıca Gökhan'ın kırmızı gördüğü pozisyonda soyledigi kelimelerin küfür olmadığını herkes biliyor ama kimsenin işine gelmiyor bunu söylemek.

0|0
    0|0
  • Nemesis'e katılıyorum.
    Karakter yoksunu Gökhan Töreyi neden göremiyor acaba sizin o yalancı başkanınız

0|0
    0|0
  • :) iyiymiş.

1|0
    0|0
  • bu bir gerçek beşiktaşın şu an ki futbolcuları gerçekten efendi adam kimseyle takışmayan kimsenin taraftarıyla kapışmayan topçular sadece işlerini yapıyorlar fenerde volkan emre garip mehmet topalı severim ama adam her yerde adam fakat volkan emre bunlar kendiinsanlıklarını bitirdiler bana göre

0|0
    0|0
  • Aynı Fikirde Değilim...

Küfre Göz Kapayıp Eyvallah Demek, Ne Zekiliğe, Ne Çevikliğe, Ne Ahlaklılığa, Ne de Profesyonelliğe Sığar...

1|0
    0|0
    • Etki-Tepki olayı. Sen karşında ki insana küfür ettirmeyeceksin o zaman ;)

• Böyle futbolcularin MILLI TAKIM'da da işi olmamalı kanaatindeyim

• O Halde Küfür Edilmesi Gereken Fatih Terim.. Volkan Değil. Volkan da İstenmediğini Anlamış ve Çıkmış Giterek Sizin Gibi Düşünen Herkesin Kanaatini Yerine Getirmiş oldu.

İstenileni Yapsa suç Yapmasa Suç..

• Aynen cokdoğru u

0|0
    0|0
  • Türkiye'de bazı şeyler geriye doğru ilerlemeye devam ediyor.

0|0
    0|0
  • Helal olsun Başgannnn!!

0|0
    0|0
  • Haklısınız kuzum.

0|0
    0|0
  • Emre volkan dan cacik olmaz laf dinlemiyor ama melo gaza geldi önüne gectiler volkan meloya yaptigindan sonra melo korktugundan mi olay cikartmadi meloyu karistirmayin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Katılıyorum. Türk futboluna zarar veren kişilerin hali hazırda 2 tane daha Türkiyeyi temsil edecek kalitede kaleci varken hala milli takımda tutulma çabasını anlamıyorum. Taraftarın çirkinleşen adamları neden daha çok sevdiği ve neden yönetimlerinde buna göz yumduğu konusunu da anlamış değilim.

0|1
    0|0
  • Gokhan tore? O da mi ahlakli :)

2|1
    0|0
    • Gökhan Töre de Ahlaklı evet :) bir kez ettiği küfür yüzünden Onu ahlaksız ilan etmem. Sizlerin futbolcularınin aksine. .. :*

• renktaş atatürk ben sporcunun zeki çevik ahlaklısını severim demiş tutmuş meolyuda yazmış yahu melo yabancı diğer iki mahluk türk ama asıl bu konu meloyu ilgilendirmez adam türk değil

• tam ben yazacaktım bunu :D

• tolga yapmazdı türk olarak onur ve tolga iyi

1|0
    0|0
  • Melo ne alaka demek istiyorum. Yabancıları katma bu söze o zaman işin içinden hiiç çıkılmaz. Volkan ve Emre konusunda katılıyorum

0|0
    0|1
  • Bu fikret ornan son zamanlarda fenerbahçeye niye böyle şeyler diyor anlamış değilim yendik diye mi böyle acaba eskiden galatasaraya böyle derdi şimdi fenerbahçeye diyor

0|0
    0|0
    • Size göre yendiniz :) son 6 haftada eğer 9 kez penaltı verilip ilk 3e girebiliyorsa fenerbahçe ve bize karşı oynanan maçta hakem kararlarıyla aliniyorsa o maç tepki vermesi kadar doğal bir şey olamaz. Üstelik sezonun ismi Süleyman Seba sezonu olmuşken onun takimina yapilan haksizliklara karşı boyun eğmeyeceğiz. Egmemesi de gayet normal. Bu tutum karşısında Fikret ormana sadece saygı duyarim

• Yendik diye böyle açıklamalar yapıyor zaten hazmedemedi hala :)
      Daha önce meloya demişti şimdi bizim futbolculara sardı ya önce kendi futbolcularına baksın beee

Yükleniyor...