Dünyanın en güzel 50 golü arasında GALATASARAY'DAN da 2 gol var biliyor musunuz?

real madride attığımız 2 golde dünyanın en güzel golleri arasına girmiş gurur duyuyorum DROGBA ve ebuoe golleri biz bir atarsak en iyi seçiliriz az ve öz

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar değil de, Hagi'nin Monaco'ya attığı gol bence dünyanın en güzel 50 golü arasında 3 ya da 5. falan olması lazım en fazla... Hagi'nin bir golü daha vardı aşırtma o da aynı... Eboue'nin ya da Drogba'nın attığı goller öyle ibretlik goller değil. He şu 2 senenin şampiyonlar liginde atılan en güzel 50 golünden birileri olabilir.

1|0
    0|0
    • fenerliler onuda küçümser kendileri bir halt olmadığından başarımızı kabullenemz

• O onların ezikliği..

• Hagi çok iyi futbolcu.. Kabul.. O değilde sonraki yüzyılda da Cimbom'un alacağı bir kupa olmıyacağını biliyorum..

Erkekler Ne Diyor 12

• Bence haginin atleticho bilbaoya attigi gol nefis

1|0
    0|0
  • Arifin manchester'a attığı golü ariyordum nereye geldim.

1|0
    0|0
  • Cok guzel gollerdi gercekten :)

0|0
    0|0
  • hayatın anlamı Galatasaray.

0|0
    0|0
  • Yahu bir gidin isinize. drogba ve ebueymis. drogbanin topuk golu mesela. topuk golu gormek istiyorsan ibrahimovicin topukla attigi golu gor. ebue nin sert sutu. sut mu gormek istiyorsun. yine ibrahimovic ve ronaldonun sutlarini izleyin. bence bu galatalilarin cikardigi yalan bir haberdir

1|0
    1|2
    • sen daha iyi biliyorsunnedir bu çekememezlik ama sizde hiç memnun değilisniz

• Cekememezlik degil inan. sadece cok cok cok cok daha guzel goller var.

• Evet Drogbayla abuoe nin attığı goller gibi bir sürü güzel goller var deme

• O kadar az mı yaa ben daha çok bekliyordum :D
    Harika ötesi o kadar golümüz var

0|0
    0|0
  • ilklerin takımı

0|0
    0|0
  • dün trabzonun attığı gollerde fena değildi aslında asdsadad :D

0|0
    0|1
  • Arif in manchestara attığı gol yoksa ben bu siralamaya inanmam

0|0
    0|0
  • daha öneli başarılar var bence realist bakmak lazım bu birşey vermez size

0|0
    0|0
  • Madamin dibisin bee yürü kim tutar :)

0|0
    0|0
  • Ne ara girdi kiz hic haberim olmadi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ama şu an ikiside sizde değil drogba yerine pandev eboue yerine tarık çamdal var eski kadro daha güzeldi

0|0
    0|0
  • Bunlara bile sallayan var ya güldüm. Harika gollerdi yerimizde duramadık

0|0
    0|0
  • Ah o drogbanin topugu, 3. Gol. Sonrasinda i will survive ve bogazimiz patlayana kadar drogba diye bagirdigimiz gun.

0|0
    0|0
    • baksana yalan haber diye atıp tutuyolar ancak inkar etmeyi bilirler

• Ister olsun ister olmasin. Bizim icin en anlamli maclardan biriydi. Hala yeri cok ozel

Yükleniyor...