Spor yapan erkekler varsa bir yardım etsinler zahmet değilse?

Arkadaşlar 5 yıllık bir aradan sonra tekrar spora başlıyacağım. Biraz bilgi vereyim
Şu an 21 yaşındayım , boy 186 , kilo 78-82 arası
Şimdi spora başlamasına başlayacağımda , bende hafif bir göbek var. Kilomuda yazdım 5-6 yıldır hep bu kilo aralığında gitip geliyorum , boyuma göre normal ama hafifde olsa bir göbek var bende
İşte onu eritip kas yapmak istiyorum da , bu göbek sanki göbek bağımı kesdiğimden beri hep vardı , ve sanki hiç gitmeyecek gibi gliyor , normal bir çalışmayla kaç ayda eritirim + kas yapa bilirim?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çok ayrıntılı konuşursam sabaha kadar sürer bu yüzden özet geçiyorum nomal sporunu yap fakat alt karın üst karın bunları hergün çalış ve gece yatarken aç yat fakat gün içinde full protein asıl göbek eridikten sonra karbonhidrata devam edersin bitaha göbek yapmaz. 1 ayda erir

0|0
    0|0
    • Koşmak vacipmi?

• Çok sağolasın kardeşim

• Sende sağol

Kızlar Ne Diyor 1

• Düzenli badi yaparsan 2 ayda eritirsin

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim

• bir kere body yazmasını bilmiyosun fikir veriyosun bir de.

• Yazilisi cok mu onemli 9 yasmdan beri muay thai yapyrum 2 senedr de antrönrluk bu konuda sendn daha cok bilgi sahbym gereksiz insan :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Kışın o göbeği salonda eritemessin ha illa eritmek istiyorum dersen it gibi kardiyo yapacaksın ağırlıkla işin olmayacak kışın bulk dönemidir yani büyüme dönemi ter atamazsın çok kalın giyineceksin en az 1-2 saat kardiyo yapacaksın 3-4 ayda eritirsin tabi beslenmenede dikkat edeceksin nisanda başlarsan 1-2 ayını alır o göbeği eritmek

0|0
    0|0
  • Dostum yüzyüze olmadığımız için yazarak özet geçicem. Birincisi çalışmalardan önce 30 -40 dk sağlam bir kardiyo yapıcaksın. Ayrıca bunun en onemli kısmı beslenme.. Beslenme düzenin olsa göbegin olmazdı.. Bir kere de çok fazla yemiceksin, karbonhidratı azaltıcaksın. Proteini arttıracaksın. Haftada 1-2 kez balık ve kırmızı et tüket. Geceleri bişey yeme.. Çok fazla meyve yeme, günde 1-2 porsiyon. Program yazardım ama herhalde gideceğin salonda yazarlar sana.. Düzenli sporunu yaparsan 1 ayda düzeltirsin eğer spor geçmişin varsa.. Yoksa 2-3 ay arası..

0|0
    0|0
    • Ben çok yemiyorum zaten günde sadece bir kez : sabah saat 9dan akşam 9-a kadar )
      Şaka bir yana bencede haklısın beslenmede sorun var oda yalnız yaşadığım için , elime ne geçerse yiyorum Fast Food felan.
      Spor geçmişim varda , karına hiç bir zaman çalışmadım bu arada

• Ben de hiç karın çalışmam.. Six packlerim yoktur mesela ama hiçbir zaman göbegim çıkmadı.. Çünkü beslenme alışkanlıgı olarak çok yemem ama sık sık ve azar azar yerim.

• önce temiz bir diet yap vücudun arınsın ondan sora düzenli beslenmeyle beraber haftada 1 gün kardiyo olmak üzere body yap

0|0
    0|0
  • Haftada en az 4 gun karin calismalisin. Ozellikle alt karin kasi icin farkli calismalar yapmalisin. Soyledigim oranda yaparsan metabolizman yavas degiilse 2-3 aya birsey kalmaz. Anatomin sportifse benim gibi 2-3 ayda cesit cesit kaslar cikar karin bolgesinde.

0|0
    0|0
    • Yok metabolizmam yavaş kardeş , bide çok rejimsizim , bizim burada Azerbaycanda saat 6.01 ve hiç uykum yok - artık düşün )

• Duzenli uyku sart kaslar yiyerek ve dinlenerek buyur. Metabolizma yavassa yemek miktarini azaltip öğün sayisini arttir. Surekli calisirsa hizlanir. Yediklerine dikkat et ben 10 yildir falan asitli icecek vs icmiyorum. Sebze, meyve ve protein agirlikli beslen.

• 2-3 ayda göbeği eritirsin, düzenli çalış.

0|0
    0|0
  • her antremandan önce bir şişe su iç 10 dkka bekle sonra 15 dkka orta tempo kardiyo yap antremanını bitir soğumadan tekrar kardiyo yap.

0|0
    0|0
  • göbek 1-2 ayda erirde karın kası 6-8 ayda sağlam çalışırsan yaparsın

0|0
    0|0
  • 3 aya gobek mobek bir sikim kalmaz rahat ol

0|0
    0|0
  • Biraz rejim ve sağlam bir programla (karın ağırlıklı) 6 ayda six pack çıkarırsın.

0|0
    0|0
  • P90X i araştır kanki. göbeğe kesin çözüm. ( 2 tur bitirdim )

0|0
    0|0
    • Onu internetde gördümde , bedava video anlatım felan hiç bir yerde bulamadım qardaş

• bulman zor, P90XTR. com a girmen ve başvuru yapman lazım. Aykut Hoca ilgileniyordu sonrasıyla. mail yoluyla muazzam destek veriyor. spor salonu paranda cebine kalır ve pişman olmazsın düzenli çalışırsan, garanti edebilirim. yaza kadar 2 tur bitirsen canavar gibi olursun :D

• O zaman daha fazla vakit kaybetmeyeyim , sağolasın qardaş )

Yükleniyor...