Gençliğimin kıymetini bilemiyorum

ben 21 yaşındayım okuyorum. 170 boyundayım ama zayıfım baya bir. bakıyorum okulda kızlara saçlar falan yapılı elbise giyip geliyorlar. ben çok bakımsızım. yani epilasyonumu yaparım o kadar. ne saçıma fön çekerim ne makyaj ne elbise. bir kot bir uyduruk tshirt. şimdi düşündüm ilerde evlenince doğum yapınca fizik bozulcak yaşlanınca güzellik gidicek bu zamanlarımın kıymetini bilmeliyim.

ama nasıl böyle olabilirim kızlar bana yardım edin lütfen? mesela sabah dersim erken oluyor onlar o kadar makyajı nasıl yapıyor saçlarını nasıl yapıyorlar sabah?

Erkekler yazmasın lütfen! sizin mini etek giy bilmem ne giy yorumlarınızı görmek istemiyorum!

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• Gençliğin kıymeti öyle bilinmez, başka türlü bilinir..

Şimdi uzun uzadıya baba nasihati vermezsek, ekonomik özgürlüğünü kazanman esastır bu gençlikte. Çünkü, Sprite reklamı gibi hayatlara sahip değiliz bir çoğumuz. Medyanın ''anı yaşa hurraa o yee karpediem!'' kafasına sahip olamayacak kadar göremiyoruz önümüzü.. O iş yaş..

..

Ha tabi, kız halinle beğenilmek falan önemli şeyler tabi ruh halin için de.. Bakımlı ama boş kafanla, seçilmek değil, zekan, zevklerin ve maddi statünle seçen bir kadın olmalısın aslında..

a... k... üç-beş zibidinin ''ayy makyajsızsıean, bakımsızseaan'' laflarıyla kasılıp, kendini bunlara beğendirmek yerine, hazır gençken hayat standardına, zevklerine vs yatırım yap. Bunlara kafa yor. Evinde, makyaj malzemenden çok kitapların falan olsun. Çünkü bu ülkede, az da olsa başka şeylere değer veren, zeka tahriki ile çalışan erkekler de var..

Al, seç işte.. Hangi kesime hitap etmek isterdin?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Dogal olmak kadar daha güzel birşey yok ki. Yapmacık 3-5 boya surene ozenme

0|0
    0|0
  • seni böylede severiz önemli olan iç güzelliğin ruhunun genç olması

0|0
    0|0
  • Yorum yazmıyacaktım ama yapılan yorumlar ve soruyu görünce duramadım..Bence asıl sorun giydiğinden ziyade yaydığın kötü enerji ile alakalı. Kötü enerji olduğu içinde kendine bakmak zahmetine bile girmiyosun..Bide sanırım hayatında ön yargılarında fazla...insanlar çoğu kez içindeki enerjiyi dışarı yansıtırlar..

0|0
    1|0
  • bence senin bu haline gıpta ile bakıp yerinde olmak isteyen binlerce insan vardır .. kuzum sen sade bir güzelsin demekki takma kafana

0|0
    0|0
  • böylede severler seni sıkma canını makyaj nedir ya eski sevgilim şimdi makyaj yapıyormuş sevdiği o* çocuğuna güzel görünmek için ben onu paçoz halini cok sevmiştim

0|0
    0|0
    • benim sevgilim var zaten o kadar iğrenç biri değilim alttaki yaratığın yaptığı yorum gibi :) ben sadece dediğim gibi şimdiki fiziğimin kıymetini bilmiyorum elbise falan giymeye utanıyorum

• hiç gerek yok özenmeye sevgilin varsa ne mutlu sana

• bence onlar gibi giyinme.sadece biraz daha şık giyin ama sade olsun.ayrıca bir anda büyük bir değişim yaparsan dalga geçenler olabilir.yavaş yavaş yap değişimi

0|0
    0|0
  • birazcık erken kalk ve abartmadan güzel bir makyaj yap..saclarını topla..eminim öbürlerinin hepsinden güzel olacaksın :)

0|0
    0|0
  • şort giy bence.

0|0
    3|0
  • aslında bende senin erkek versiyonunum saçımı bile taramam içten gelen enerjiyle alakalı bir olay sanırım ruhumuz yaşlı:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Allah'tan erkekler yorum yapmasın yazmışsın yani. :))

Bakım demek makyaj vs. değildir zaten. Giydiklerin temiz, ütülü, vücudun temiz olduktan sonra zaten bakımlısındır. Giysilerinin uyumuna dikkat etmekle başlayabilirsin kendine tarz yaratmaya. Bir kaç değişik tişört al mesela sonra giydiğin ayakkabı tarzını değiştir. Bunlar yetecektir.

1|1
    0|0
    • aslında çok güzel sövdüm birisine ama kaldırmışlar :) peki benim bacağımda beyaz renkli çatlaklar var ben sevgilimle buluşurken bir etek giymek istiyorum biraz kadınsı olmak için bu çatlaklar çok mu kötü durur sence?

• evet olabilir teşekkürler

• Rica ederim. :)

• 21yaşındasın ve vaktin var ama sen geç kalmışsın ben küçükken 16yaşında başlamıştım :D şuan 19yaşındayım..:) sende hemen alışverişe çık elbiseler etekler topuklu ayakkabılar aksesuarlar al kendine süslen püslen okula git bak seni kıskancaklar hemen :) farklılık iyidir ;) kuaförede git sana saç modeli yapsın bi tane ve evindede maşa eksik etme..:)

0|0
    0|0
  • Güzelliğinin değerini bil, sabahları erkenden uyan tabi bundan önce erken uyu. Ben de derse gitmeye 2 saat kala her şeyimi tamamlarım saçımı yaparım makyajımı yaparım. Yarından itibaren sıkı alışveriş yap. Kendi tarzını yarat . Güzel fiziğine kıytırık t-shirtler giyerek yazık etme.

1|0
    0|0
    • ağır makyaj yapma bunu söylemeyi unuttum boya kazanına düşmüş gibi olma bi parlatıcı yeter herhalde

• Biraz tarzini destirmeye calis yada sevgilin nelerden hoslandini bi sor... Birlikte alisveris yapabilirsin sana yardimci olsun diye.

0|0
    0|0
    • evet kendi tarzım yok bari o neleri seviyor sorayım bi:)

• Yapma bunu kendine. Bakımlı olsan ne kaybedersin ki ? Makyaj yap. Şık bir jean ve gömlek giyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim..kıytırık giyinmem ama kime göre neye göre?.

Hiç sorun etme modellik mi yapacaksın okuyacak mısın?..insan gibi hem okudum, yeri geldi mi çalıştım da..ve istediğim seviyelere her geçen gün daha da yakınım.

0|1
    0|0
  • Canım bu makyaj olayını falan çok abartma zaten. Bi kalem falan çek rimel sür yeter. Saç için de biraz daha erken kalkıp fön falan çekebilirsin zaten çok zamanını almaz.

0|0
    0|0
  • normal bı sekılde makyaj yap abarma bu sekılde daha kotu gorunebılırsın belkı

alıs verıse cık guzel şık elbıseler al kendıne

erken uyumaya calıs kı erken kalkabılesın zaten bıraz boyle yaparsan alısırsın erken kalkmaya

0|0
    0|0
  • üzülme bende öyleyim ama ben bunu yapmaya değmediğini düşünüyorum genç kalmak güzel ya makyaj filan erken yaşlandırıyo insanı

0|0
    0|0
  • biraz erken kalkıp bişiler yapabilirsin.bnce kendine bakmak bi bayan için çok önmli

1|0
    0|0
  • bende 21 yaşındayım normal zamanlarda kendime bakarım ama okula giderken bende çok dikkat etmiyorum hem seninde söylediğin gibi derslerin erken saatlerde olması hemde oraya okumaya gidiyorum ben okul orası artisliğin lüzumu yok diye düşünüyorum.giyorum bi kot bi tişort seninde dediğin gibi çıkıyorum gidiyorum okula

0|0
    0|0
Yükleniyor...