Fitness erkek arkadaşlar acil yardım?

fitness a baslayalı 1 ay oldu fakat haftada 3 gün gittiğim için 10 15 gün kadar gitmiş oldum salona fakat kendime aynada baktıgımda bir gelişme göremiyorum henüz ilk ay hazırlık programıymış bundan dolayı olabilirmi?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Az bir sabır ya...
    bide hergün bakma aynaya.. farkedemezsin o zaman.. yani daha geç anlarsın..

0|1
    0|0
    • sabırlıyım aslında ama hani ufacıkta olsa bir gelişme beni motive eder her salona gidişimde 20 dk kosuyorum göbek var eritebilmek için ne göbek eriyo nede gelişme hiçbir şey yok

• görürsem söylerim :D:D:DD

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok saçma karnında bir sertleşme yoksa vur kapıyı çık :D

0|0
    0|0
    • sertleşme tabiki var :) sadece karın bölgesindeki yaglarda erime olmadı henüz ve kol kaslarında gögüs omuz kaslarında gelişme göremiyorum

• çok hoş herifler var böylesi daha iyi :D

• :D size iyi calısmalar

Erkekler Ne Diyor 10

• 1 aydan sonra farkedersin yumurta beyazi tuketmeye ve karbonitrat agirlikli beslenip muz yemeni tavsiye ederim ;)

0|1
    0|0
    • hazırlık programında gelişim görülmezmi?

• Kardesim uykun duzenli olucak beslenmen duzenli olucak protein agirlikli beslenirsen o agrilar kas olur dinlenmende onemli gun gectikce agirliklari arttir dedigimi uygula herkul gibi olursun ama sabirli ol var mi baska sorun kardesm? :)

• yok kardeşim sagolasın hazırlık programı diye dedi herkes içim rahatladı biraz olsun :D

• Aynen öyle kardeşim

0|1
    0|0
    • hazırlık programında kaslar genleşirmiş sonraki aylarda daha iyi gelişebilsin diye bir hazırlıkmış bu öyle okudum bundan dolayımı gelişme yok hocam şey dedi vucuduna göre program vericem filan dedi bu hafta pazartesi öyle baslıyıcaz sizce fayda göremememin nedeni hazırlık olmasımı

• Kendini sakatlamadığın sürece yapacağın her türlü egzersiz sana yardımcı olur... Ama hocanın dediklerinden dışarı çıkma

• eyvallah sagolasın

• haftada 3 günden bir cacık olmaz birde düzensiz beslenme ve ağırlığı az çalışıyorsan

0|0
    0|1
    • haftada 7 günmü gidicem bir kas calıstıgın kadarda dinlenmeli aynı zamanda bölünebilmesi için... kası geliştiren calısmadan sonraki dinlenmedir

• 7 değil 5 iyidir

• Arkadaşım 15 günde tabiki hiç bir şey olmaz. Zaten şu an yaptığın bütün hareketleri tam anlamı ile doğru yapamıyorsun o yüzdende kaslarını çalıştıramıyorsun. Hareketleri düzgün yapıp gerçek anlamda kaslarını çalıştırıp fark görmek için En az 3 ay geçmesi lazım yani haftada 3 gün gitme ile 1,5 ay eder. Ben 1,5 senedir yapıyorum ve artık ben eski ben değilim :))

0|0
    0|0
    • bende birkaç yıl devam edicem tabiki ama yaza kadar baya bir değişmem lazım :(

• :D sagolasın

• Sen saol yardımcı olabildiysem ne ala

• 1 ayda ne bkliyosun 6 aydan once suplementsiz zor gorursun protein ve ek takviye kullanma duzgunce program yaz sabah kahvaltida 10 yumurta beyazi 2 sarisi ye ant sonrasi 500 gr tavuk gogusubye aksam yatmadan once sut ic. ve 250 gr lor ye yatmadan aksam 11 de yat 6 ay sknra gelismeyi gor

0|0
    0|0
    • dikkate alıcam tesekkurler :D

• Rica ederim haftada 5gun mutlaka. git hocaya aldanma. İlk 3 kg ilr. basla der sen aldiris etme o bir oyundur seni oyalayatak suplement satar seni kandirir sen bas basabildigin kadar bas gobek eritmeye calisma onumuz kis bulk donemine gir ve kasein iceren yememler. ye kilo al mayis ayinda definasyona girersin yaza at olursun

• tamamdır tesekkurler :D

• 15 günde hiçbirşey olmaz.

0|0
    0|0
  • ilk ay fazla bir şey göremezsin vücudunu tempoya uydurmaya yavaş yavaş başlıyosun düzenli olarak gitmeye devam et kaslarını fazla zorlama az kilo ile çalış 4 set 12 tekrar yap hareketlerini önemli olan vaz geçmemek

0|0
    0|0
    • hoca 4 kg luk dambılla calıs dedi ben ilk hafta öyle yaptım sonra hareketin zorluguna kolaylıgına göre 5 6 7 kg lara cıktım

• iyi çalışmalar umarım emeğinin karşılığını alırsın

• teşekkurler insallah :D

• 1 ayda yapılsaydı bu kas herkes yapardı kardeşim. en az 5-6 ay vereceksin ki belli etsin kendini. boy kilo felan da yazsaydın daha iyi yardımcı olabilirdim sana

0|0
    0|0
    • 1.79 boy 69 kg ayva göbeği diyebileceğimiz göbek var işte

• o göbeği eritmek kolay değil. koşu bandında baya bir ter dökmelisin. bol bol mekik çek. ve sabır gerekli

• peki tesekkurler :D

• Spora vücudun alışma süresi 3 ay zaten :)

0|0
    0|0
  • 4 aydir kiks boksa gidiyorum ve vucudunda sertlesme haric pek bise deismedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...