Bana stadyumda evlenme teklifi etmek istemiş...

Sevgilim bana evlenme teklifi yapmak istediğini söyler hep (buarada ben yurtdışındayım o türkiyede oyuzden bunu yapmaya pek imkanı yok). geçenlerde bir maç izlemeye gitti yanına kalem ve afiş almış üstüne "Ebru benimle evlenirmisin" yazıp onu maç boyunca tutçakmıştı. Bana o gün televizyonda maçı izle belki beni görürsün demişti ama ben bakamamıştım. zaten o gün girişte almışlar afişi ve kalemi elinden yasak demişler. bunları bana anlattı ama sanki blöf yaptı yaa böyle birşeye inanırmıydınız:))

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• E gelsin yanına öyle etsin teklifi.

0|0
    0|0
    • vize alamiyor

• naziler sokmuyormus ülkelerine:)

• O da shengen vizesi alsın ve başka ülkeye girsin önce ve sonra Almanya'ya gelsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Saçma sapan konuşmasın neler ile giriyorlar o stada kalem ile adam mı doğruyacak bez ile de milleti mi bağlıyacak düzenli larak maça giden birisiyim sadece bozuk paraları alırlar cepten ve diğer kesici aletleri filan

0|0
    0|0
    • iste oyüzden inandirici gelmedi banada

• yaw niye olmasın ben eksi 35 derecede karın üstüne adımlarımla aşkım yazdım ne var bunda..

0|0
    0|0
    • kalemi afisi elinden almalari biraz garip degilmi? kötü bisey yazmicam demis ama almislar elinden. bu bana inandirici gelmedi

• Ya yazsaydı kötü bişey ... Oldukdan sonra müdahale etmek saçmalık olurdu yazıp girseydi içeriye sorun olmazdı ...

Kızlar Ne Diyor 2

• Rakı şişesiyle sahaya girip savaşan bir taraftan kitlesine sahip ülkeyiz. Kalem kağıt mı sokamamış ?

1|0
    0|0
  • :) komikmiş başka şekilde evlenme teklif etseydi da gerçekçi olurdu :)

0|0
    0|0
    • ya nasil ederse etsin ama etsin artik sabrim tasiyor 2.5 senedir bekliyorum :D

• hayir onla ilgisi yok kismetse seneye evlencez zaten aileler biliyor ama söyle güzel bir teklif yapmadi daha evlenmek icin güzel bir teklifi sart koydum :D

• :) haklısın en güzl teklif alana kadr evlenme :d

Yükleniyor...