Bacağımı arı soktu sonra da elimi ne yapacağım?

balkondaoturuyordum bacagıma arı kondu ilk kovdum sonra bi daha konduğu gibi soktu bende elimle atayım derken yüzük parmaıgmıda soktu yaa cok canım acıyr napmam lazım offfff muthiş bi acı bu yaaa şişiyo feci.(((

Güncellemeler:
kıpkırmızı oldu durum ciddimi arkadaslar?
hepiniz çok sagolun iğne var mı yok mu bilemiyorum baktıgım kadarıyla yok ama emin olmak için komsunun cocugu gelecek... alerjik belirtilern hiç biriside henüz şu an yok bende... ama canım fena halde yanıyor o ayrı.. teşekkürler vaktinizi caldım iyi akşamlar:)

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• arı sokması şifadır.geç kaldığım için geçirme yöntemini değil de bir defa daha sokmaması için gerekeni söyleyeceğim. Arıya hiçbir şekilde el kol yapmayın.çok rahatsız olursanız üzerine üflerseniz onun için hortum etkisidir,başı döner gider zaten :D veya beklediğinizde kendiliğinden gider. hiçbir şekilde korkmayın size birşey yapmayacaktır.(eşek arısı olsa dahi.) Sizce bir arı ölmek pahasına sizi neden soksun siz ona zarar vermezseniz? :) (Not:arıların sizin karşılaştığınız çoğu türü iğnesini kaybettiğinde ölür.bilmeyenlere) imza ;böcekbilimci :P

1|0
    0|0
    • yaa kondu bacagıma benden ondan kovdum alagın salagını gebersın benim canımı yaktı böle:'(

• teşekkürler gerçekten çok rahatlattınız beni sen ve diger arkadaslar allah hepinizden razı olsun:(

• sen sağolasın,inşallah yardımcı olabildim :)

Erkekler Ne Diyor 14

• arı olasım geldi

2|0
    1|2
  • kim bilir nası tahrik ettin masum böceği :/

0|0
    0|0
  • 112 ara acele acele durum vahim alerjin olabilir geçen haberlerde diodu alerjisi olan birini sokmuş kadın ölmüştü :((

0|0
    0|0
    • ölcekmiyim:( okadar ddi öleyim öleym diye gerçek mi olacak simdi ölmek şstemiyom vazgectim ben vala yaa:(( ne kdr sürede ölünüyo? yogurt sürdüm geçmez mi

• Bak bi tane dişi arı bul sol arka bacağını kopar sağ kanadını koparıp ona sar onları sıcak su içinde kaynat erkek arıya yedir ve tekrar bacağını soktur bişecik kalmaz ;)

• ONU NASIL YAPACAK O ZAMANA KADAR ARILAR SOKAR ONU

• iğneyi çıark bi kere...kalırsa zehir bırakır sürekli...

0|0
    0|0
    • nasıl cıkarcam iğneyi ben?

• baktım yoktu bi komsu gelip bakacak birde bizimkiler yaslı göremiyo emin olmak istedim:( agrı kesici içtm evet

• KREDİ KARTI VEYA UZUN BİR TIRNAĞI VARSA ONLARLA

• arı agzının tadını biliyor desem Klasik bir iltifat olur gibi geliyor :) yogurt sur veya buz tut hep oyle yapilir .

0|0
    0|0
    • tamam yogurt sürüyorum buz tutucam acı geççek demi? dayanamıyorum cunki:(parmak çok sisti

• Gecer umarim buarada bu aciyla ks ye girmende guzel bisey :) Herkesin ilgi alanina girdin ;) Gecmis olsun

• saten pc acık balkondaydım siteye bakıyodm soktugundada böle ilgimi olur yaaa pfff

• bal arısı ise sorun yok soktuğu yerdeki kanı çıkartman lazım sonrasında kolonya felan sürersin.benide alnımda soktu bal arısı böyle yaptım şişmedi.başka bir arı ise bilemeyeceğim.

0|0
    0|0
    • sarıydı işte:( acıyo ki nasıl sıkcam:(

• kardeşimi 15 tane arı sokmuştu biz soğan halkaları koymuştuk zamanında.sonrasında bir arı bile soksa hemen şişiyordu soktuğu yer.kendini iyi hissediyorsan sorun yok ama hissetmiyorsan acil e bir görün yinede

• sadece soktyugu yerler acıyo feci sisti kızardı okdr:(

• A hamur yap koy

B yoğurt sürt

C Acele eeeeeeeeeeeeeet :D

0|0
    0|0
  • bi eczaneye git. nöbetçi eczaneye. parmağını göster.

0|0
    0|0
    • böle cıkamam dısarı sarsam iyi gelirmi sislk insn diye:(

• komsunun cocugu gelip bakacak simdi sagol:)

• bu iyi haber :)

• Geçmiş olsun :( biraz acır geçer birşey yapmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • o arıyı bulu doğduğuna pişman et :ı

0|0
    0|0
  • Sabunlu suyla yıka, sonra buz tut şişliği insin

0|0
    0|0
  • Çamur da koyabilirsin saksıdan falan al ıslat :(

0|0
    0|0
  • Yoğurt sür

0|0
    0|0
  • Sen ölmüşsün ağlayanın yok ya la

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eğer arı sokmasına alerjin yoksa ve şahdamarından sokmadığına eminsen sorun yok ölmezsin. Beni küçükken en az on kere sokmuştur hiçbir şey olmuyor ama fena acıyor orası kesin :S

0|0
    0|0
    • sahdamar değil bacak ve parmak yogurt sürdüm agrı kesici içtim sokulan yerler çkızardı ve sisti acı geçmiyo sinirden duduaklarımı yoldum hep:(

• Birşey olmaz büyütüyorsun. İçin ferahlamayacaksa git acile birşeyler yaparlar mutlaka ya da eczaneye git merhem versinler.

• sen de elini arıya sok <<3

0|0
    0|0
  • gecmis olsun :)

0|0
    0|0
  • acile git. igneyi kendin cikaramiyorsan. igne kalmasin orada.

0|0
    0|0
    • iğneyi kendim çıkaramam mı cımbız mı kullanıyım aglıyorum yaa gidemem böle aglaya aglaya:(

• ben de anlamamki canim. bence kalkir popisini git sen. belli olmaz.

• netten arasıtrıyorum alarji blrtlerini eger bi tanesi varsa vala gidicem:( ama kzıarıklık alarjiside giderm

Yükleniyor...