Dövüş eğitimi alan birini alt edebilir miyim? 1.82 m civarında boy kilo ise 120 civarında?

Dövüş eğitimi alan birini alt edebilir miyim? Ben 120 kilo oldukça iri yapılı ve güçlü olduğmu söylerler. Bu şekilde biriyim. Karşımdaki de benden zayıf, fit vücudu var ve uzun. Sizce yenebilir miyim? Ne yapmam gerekir? Ben de düşünüyorum yakın dövüş eğitimi almayı filan. Spor vs. Göğüs kafesi kısmımın da geniş olduğunu söylerler. Ön kol kaslarıma iyi diyebilirim. Saygılar. Teşekkürler. İyi akşamlar. :D :)

Güncellemeler:
Bir problem yok sadece avantaj ve dezavantajları görmek istedim. Saygılar. Teşekkürler.

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Ne olduğunu anlamadan yere serilirsin hacı

0|1
    0|0
    • Bilmiyorum iyiyse olabilir. Sen de alıyor musun?

• Valla ben hiç ölçtürmedim.
      Valla yapacaksan kick boks yap derim

• Teşekkür ederim 43 cm kalın mı sizce? Saygılar. Teşekkürler.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• kilolu olman iri olman seni güçlü yapmaz
    hantal biriysen hele daha zor işin
    senden zayıf olmasıda onu güçsüz yapmaz
    eğitimi varsa teknik biliyordur kiloya boya göre olmaz seni alt edebilir
    sende eğitim al ve sadece boyune kilona güvenme

0|1
    0|0
    • Ben de öğreneceğim sonra bakacağız. Bir problem yok sadece sormak istedim. Avantaj konusunu.

• Saygılar. Teşekkürler. :)

• bence seni gebertir, seninkisi güç değil ki. kilolu insanlar genelde güçlerini kontrol edemezler genelde çok güçlü olduğu inanışı da ordan gelir ama kontrolsüz güç güç değildir :D

0|1
    0|0
    • Yok ben ederim. Öyle çok da şişman değilim ama fazla kilolarım var.43 cm sıkmadan pazu ve 21 cm bilek genişliğim var. Hiç spor yapmadım. Nasıl sizce gelişebilir mi? Potansiyel var mı? Gebertir mi bilmem ben de az lokma değilim herhalde ama rahat alt edebilir tekniğiyle. Saygılar. Teşekkürler.

• Evet haklısın. En az 30 kg filan vermem lazım ki kendime geleyim. Ne kadar sürede ve nasıl olur bu sizce? Pazartesi günü Dahiliye Uzmanı bir doktora gidiyorum ve kardiyoloji. Bir de diyetisyene gideyim dahiliye uzmanı da demişti zaten. Saygılar. Teşekkürler. Eksik olmayın. :D :)

• Yok yağdan değil yağ da var ama. Bilekte yok mesela pazum da var çok şükür ön kol iyi duruyor ama yağdan çok şekilli durmuyor iri duruyor ve yağ da var tabiki kesinlikle. Teşekkür ederim. Saygılar.

• Sen alt olursun bence

0|1
    0|0
    • Ben de öğreneceğim.

• Bilmiyorum belki çok da iyi değildir öylesine yapmış olabilir ama bilemem. Saygılar. Teşekkürler. :)

• Çok da emin olmayın o kadar :) Ama yıpratır dövüş iyi biliyorsa tabi kesin.

Erkekler Ne Diyor 6

• Zor karşındaki insan senden daha ufak yapılı zayıf gözükebilir gücüde senden azdır belki ama dövüş tekniğini biliyorsa gücün ve yapın sana fayda etmez.

0|1
    0|0
    • Ben de çalışacağım geliştireceğim sonra belki. Siz yapıyor musunuz? Bilmiyorum belki çok da iyi değildir öylesine yapmış olabilir ama bilemem. Saygılar. Teşekkürler. :)

• Valla kardeş, bu iş boya kiloya bakmaz.
    avantajını iyi kullanan kazanır her daim.

atıyorum, sen çok güçlüsündür öküz gibi vurduğunu indiriyorsundur. fakat vuramadığını düşün birde.. rakip işi biliyorsa bodoslama girmez. senin vurmanı bekler. şunu da bil birisi saldırıyorsa savunmasından açık veriyordur.
    ve o da seni açığından yakalar ve bomm.
    ama sen kazanırsan da bu tesadüfle olur. kusura bakma :P

0|0
    0|0
  • Bence deneme cok zayıfım ama kick-bokscuyum ve 136 lık adamı alt ettim eğitim Şart :) Canınız göbeğinizde :)

0|1
    0|0
    • Eyvallah dostum sağ ol. Bana yardım edebilir misin teşekkür ederim?

• Teşekkür ederim. Bana da öğretebilir misin? Ne kadar zamanda hazır hale gelebilirim?

• Dostum ben kovuldum çünkü boksta sinirlerine hakim olmalısın ve kavga in Öğrenmek istiyorum dersen asla Eğitimini vermezler bir spordur unutma hazır olma meselesi ise senin gösterdiğin çabaya bağlı

• O adam nereye vuracagını bılır senı sanıyeler ıcınde yere serebılır..

0|1
    0|0
    • Çene tarafı filan öı? Göz, göğüs tarafında da iman tahtası gerçek mi?

• Mal mısın dostum? Yok 43cm sıkmadan kol falan. %50 yağ oranın var l*n aptal. Git yağ oranını %10'a düşür kol kalınlığın 30cm olunca görürüm. Şişko egoist.

0|0
    0|0
    • Bir kere hakaret etme. Terbiyesizlik yapma. Senin hayatını * .

• Yav kes şişko. 2-3 hamlede teknik bilen biri seni her türlü yere serer. Kavga bu güreş maçı değil

• İstediği kuşakta olsun, bazı tekniklerle bu işi çözebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...