GENCLER KILO SORUNU?

10-15 kilo vermem gerekiyor. Artik psikolojim bozuldu. Bazi arkadaşlarım farblock veya benzeri yag yakici kullanarak zayiflamis yani etkisini gormus sizce alsam ise yararmi ya da zayiflamak icin onerisi olan? Hizli kilo verme gibi

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• az ye bacım

0|0
    0|0
    • Metabolizmam yavas kardesim biliyoruz heralde

• Receteli hiperaktifim ekmek yemiyorum karbonhidrat gerekmedikce hayir sadece protein ona ragmen veremiyorum

• Allah yardımcın olsun :D ne diyim işin zor :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Düzenli beslenip, güzel bir programla spor yaparsan fazlalarını verirsin.

0|0
    0|0
  • Git hergün kos 10 km hızlı tempo yürüyüş yap sağlıklı zayıfla

0|0
    0|0
  • Benim tam tersi almam lazım. Tartiliyorum 60 kiloyum yiyorum içiyorum ertesi gün 58 kilo oluyorum anlayamadım gitti

0|0
    0|0
  • Yeşil Elma diyetine gir

0|0
    0|0
  • az az sık ye 6 ayda verirsin ha bide yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • Fast food yemeyi bırak düzenli spor yap

0|0
    0|0
  • gunluk bir saat kardio yanında l-carnitine yag yakıcı kullanırsan ve dıyet yaparsan sorun kalmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunlar yerine biraz kendine hakim olmayı denesen? Mesela günde 2-3 öğün ve spor. Psikolojini düşünüyorsan, kendine biraz saygın varsa düzenli beslenip spora yönelmeni tavsiye ederim. Hiçbir şeyinden kesilme onu bunu yeme diyemem. Ye ama günün belirli saatlerinde ye.

Günde 45 dk. koşu-yürüyüş ve 2 litre bol su, ve bölgesel egzersizler yaparsan düzene oturur. Ama yook illa hemen yaksın şu yağlar bıktım, canıma susadım diyorsan; otur kullan.

0|0
    0|0
  • öncelikle kalorisi az besinleri tercih et ve düzenli yemelisin az ye kızartma hamur işi yağlı yemeklerden kaç adım sayar al her yerde satılıyor yürü sürekli hem ne kadar kalori yaktığını hemde adımını gösterir yeşil çay iç kuzenim yeşil kahve içmişti zayıflamıştı yağları eritiyormuş onu iç

0|0
    0|0
  • az yeee :D

0|0
    0|0
  • Benimde 5 kilo gibi bir fazlam var. Sordum isvec diyeti iyi diyorlar iki haftada 13 kilo vermek mumkunmus

0|0
    0|0
  • diyet ve spor benim tavsiyem ve bir kaç ufak tüyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...