BIR BAKAR MISINIZ?

Ben kucuklugumden beri kilolu bir insanim. 10-20 kilo vermek istiyorum ve şu an piyasada fatblock adinda yag yakici varmış sizce işe yararmi? ya da önereceginiz baska yag yakici varsa memnun olurum

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Bence öyle şeyler kullanma spora başlaman daha hayırlı olur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• piyasada ki yağ yakıcılar bir işe yaramaz aktara git kilo vermek için zayıflama otu istiyorum de sana daha iyi yardımcı olurlar ben aktardan zayıflamak için çay aldım 13 kg verdim 1 ayda

0|0
    0|0
    • Ot mu? Isim olarak ne otun adı rica etsem soyler misin

• Yinede teşekkür ederim :)

• rica ederim :)

• Bende bayağı bir kiloluydum. Böyle İnternet üzerinden yok yağ yakıcıymış yok şok diyetlermiş bunlara uygulayıp kilo vermeye kalkma derim. Düzenli spor ve düzenli bir şekilde öğünlerini ayarlaman gerekir.

0|1
    0|0
  • Dolgun ve mutlu olmaya çalışın , ne kadar büyük o kadar güzel bence. Pek çok ilaç fayda göstermez ve yan etkisi olabilir

0|0
    0|0
  • Ilaca gerek yok spor ve daha dikkatli beslenme ile herseyi yapabilirsin :-)

0|0
    0|0
  • Yağ yakmanın en sağlam yolu doğru beslenmek ve spor. Ama tabi ki dışarıdan aldığın termojenik yağ yakıcılar da yağ yakma sürecini hızlandırmak için ideal. Fatblock değil de hydroxycut ı öneririm. Ya da daha güçlü olan ama ilaç olan Clenbuterol u ;-)

0|0
    0|0
  • haplara güvenme. sana başka öneriler vereyim ben.

0|0
    0|0
  • Önce dahiliyeye sonra diyetisyene gitmeni öneririm.

0|0
    0|0
  • haplarla falan uğraşma günlük spor yapıp yediklerine dikkat edersen 30 kilo bile verirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O şekilde olmaz. Adamakıllı spor, diyet yapacaksın. Oradan buradan alacağın sakıncalı şeyleri kullanma derim.

0|1
    0|0
  • Bence bunu bir doktorla konus, senin icin daha saglikli bir tercih olcaktir ☁

0|0
    0|0
Yükleniyor...