Kapat

Bir ölçü birimi olan zamanın insanın canını acıtabiliyor olması sizce de çok saçma değil mi?

Bir ölçü birimi olan zamanın insanın canını acıtabiliyor olması sizce de çok saçma değil mi?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• zaman her şeyin ilacı derler halbuki.. ama zaman bi çok şeyi allak bullakta edebiliyor.. bendenizde zaman şarkısı hepinize armağan olsun

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• saçma degıl zaman olmasa omur boyu o acıyla yasamak zorunda kalırdık zaman bır ılactır .Asıl o olmasa ne yapardık bılmem.

0|1
    0|0
  • Acıtır.

0|1
    0|0
  • zaman herseyin ilacıdır :D

0|1
    0|0
    • zaman sadece ömrümüzden çalan bir hırsızdır... Mutluluklarımızı da çalar çoğu zaman...

• Bu günler dünlerin yarını ise neyin ilacı?

0|1
    0|0
  • Zaman insanın canını yakmaz ki. Bu arada aramıza tekrardan hoşgeldin.

0|1
    0|0
  • Bence cok sacma. Birisi gelmis, ve 'zamani' bulmus diye herkez ona uymak zorundaymis ? Benim canimi hic birsey acitmiyor. Keskelerim yok cünki bu gecici hayatimda.

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• zaman aslında masum bir şekilde ilerler..umrunda bile değiliz..bizim canımızı acıtan şeyler..fani yaratıkların yaptıkları uzun vadede unutulmayan dokunuşlardır..biz bunları onlara yükleyemediğimiz için kolay olaraka zamana bırakalım der..zamanı suçlarız..

0|1
    0|0
  • Yaşantılar insanın canını yakar. Zamanla alakası yok.

0|1
    0|0
  • Zaman insanın canını acıtmaz. Boşa tüketilen zaman acıtır canını. Bu da senin elinde.

0|1
    0|0
  • zman ıkı yzuludur bazen senı mutlu göğe çıkartır senı eder bazen ıse üzer yerle bir eder seni...

0|1
    0|0
  • Zaman insanın canını nasıl acıtır ya çok saçma

0|1
    0|0
    • ne gideni uğurlamışsın, ne geleni beklemişsin... senin için saçma tabi...

• Bu durumda acıtan zaman olmaz o kişini yokluğu olur. Ama zamanda öyle durumlarda inadına olduğu yerde sayar oda ayrı bir mevzuu. Ve evet haklısın ben o dediğin durumları hiç yaşamadım, benim zamana kızdığım anlar sadece şunlar.

1-) Sıkıcı derslerde 5 dakikanın 1 saat gibi geldiği anlar.

2-) İftarda akşam ezanı okunuşunu beklediğim anlar.

• neyi ölçüyo bu zaman? ölçü birimi falan değil, canlı ve ölümsüz bişey zaman. can da yakar, can da verir

0|0
    0|0
    • saniyeler, dakikalar, saatler, günler, haftalar, aylar ve yıllar olarak zamandan bahsediyorum...

Yükleniyor...