Bir ölçü birimi olan zamanın insanın canını acıtabiliyor olması sizce de çok saçma değil mi?

Bir ölçü birimi olan zamanın insanın canını acıtabiliyor olması sizce de çok saçma değil mi?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• zaman her şeyin ilacı derler halbuki.. ama zaman bi çok şeyi allak bullakta edebiliyor.. bendenizde zaman şarkısı hepinize armağan olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• saçma degıl zaman olmasa omur boyu o acıyla yasamak zorunda kalırdık zaman bır ılactır .Asıl o olmasa ne yapardık bılmem.

0|1
    0|0
  • Acıtır.

0|1
    0|0
  • zaman herseyin ilacıdır :D

0|1
    0|0
    • zaman sadece ömrümüzden çalan bir hırsızdır... Mutluluklarımızı da çalar çoğu zaman...

• Bu günler dünlerin yarını ise neyin ilacı?

0|1
    0|0
  • Zaman insanın canını yakmaz ki. Bu arada aramıza tekrardan hoşgeldin.

0|1
    0|0
  • Bence cok sacma. Birisi gelmis, ve 'zamani' bulmus diye herkez ona uymak zorundaymis ? Benim canimi hic birsey acitmiyor. Keskelerim yok cünki bu gecici hayatimda.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• zaman aslında masum bir şekilde ilerler..umrunda bile değiliz..bizim canımızı acıtan şeyler..fani yaratıkların yaptıkları uzun vadede unutulmayan dokunuşlardır..biz bunları onlara yükleyemediğimiz için kolay olaraka zamana bırakalım der..zamanı suçlarız..

0|1
    0|0
  • Yaşantılar insanın canını yakar. Zamanla alakası yok.

0|1
    0|0
  • Zaman insanın canını acıtmaz. Boşa tüketilen zaman acıtır canını. Bu da senin elinde.

0|1
    0|0
  • zman ıkı yzuludur bazen senı mutlu göğe çıkartır senı eder bazen ıse üzer yerle bir eder seni...

0|1
    0|0
  • Zaman insanın canını nasıl acıtır ya çok saçma

0|1
    0|0
    • ne gideni uğurlamışsın, ne geleni beklemişsin... senin için saçma tabi...

• Bu durumda acıtan zaman olmaz o kişini yokluğu olur. Ama zamanda öyle durumlarda inadına olduğu yerde sayar oda ayrı bir mevzuu. Ve evet haklısın ben o dediğin durumları hiç yaşamadım, benim zamana kızdığım anlar sadece şunlar.

1-) Sıkıcı derslerde 5 dakikanın 1 saat gibi geldiği anlar.

2-) İftarda akşam ezanı okunuşunu beklediğim anlar.

• neyi ölçüyo bu zaman? ölçü birimi falan değil, canlı ve ölümsüz bişey zaman. can da yakar, can da verir

0|0
    0|0
    • saniyeler, dakikalar, saatler, günler, haftalar, aylar ve yıllar olarak zamandan bahsediyorum...

Yükleniyor...