Kızları Anlayamıyorum. Lütfen kadını bana anlatın?

Bir bayan düşünün ki bu bayan erkeği için kendini paalıyor. her türlü onu kazanmak için deli divane oluyor. Bunu anlatmak zor erkek ayrılmak istediğinde önce ağlıyor kar etmeyince onu eve kilitliyor. o da olmayınca kendini yollara atıyor. anasından babasından engel olanlara yalvarıyor. kendi yakınlarını o erkeğin anne babasıdan istemek için aracılık yaptırıyor yalvarıyor. Bu kadın daha sonra o erkeği elde edince de 3-5 yıl içinde bir sebeple ayrılmak istiyor. eşylarını toplayıp kapının önüne koyuyor. sebepler zannettiğiniz gibi erkeğin herhangibir sadakatsızlığı gibi şeyler değil. basit konular. yine bir araya geliyorlar yine 3-5 yıl daha gidiyor ve bu sefer bu kadın yine erkeğin herhangibir kötüğünü görmeden sebepsiz yerede bu sefer evi terkediyor. O da herhangibir erkeğe gittiğini sanmıyorum. tabiki bilemem zaman gösterir. çünkü daha 20 gün oldu gideli. gitme sebebi ise onun söylediği sözleri eleştirmem idi yani bir kişiden bahsedince ben ona bu kişi hakkında konuşmaya değer biri değil dediğim için benim zekamı küçümsüyorsun diyor ve buna benzer 2 örnek daha ekldedi ve gitti. Ben bunu anlamadım. Bu sebepler ayrılık için yeterlimidir.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım bu kadar şey yaşadıktan sonra evliliğinizden umduğunu bulamadı aradığı heyecanıda , bir müddet sonra tahammül edemeyince bitirmeye karar vermiş .İlişkiniz daha da dejenere olmadan bitirmeniz en mantıklısı ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gitmek istemiş gitmiş uzatma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 0|0
    0|0
  • Okumadım , Anlaman gerekmiyor. Fazla kasmana gerek yok kendini . Su akar yatağını bulur , Tencere yuvarlanmış .. seninki benden kara ? :/

0|0
    0|0
  • bu gibi hikayeler insanı evliliktende sogutuyor kızlardan da

0|0
    0|0
Yükleniyor...