Bir erkek nasıl kaybedilir?

Hiç ummadığınız bir anda hayatınıza giren ve ayağınızı yerden kesen bir erkeği korkularınız yüzünden kaybettiniz mi?

Bir başka deyişle, sırf kendi hatalarınız yüzünden çok sevdiğiniz/beğendiğiniz birini kaybettiniz mi, nasıl ve neden?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu konuda çok becerikliyim maalesef.Daha 2 gün önce saçma sapan davranarak beni sevdiğine emin olduğum birini kendimden soğuttum şimdide kara kara mesaj bekliyorum ama atmayacak işte biliyorum.Karşımdakine çok fazla yüz vermek istemiyorum bazen çok mesafeli davranıyorum ve bu yüzden karşımdaki de onu sevmediğimi düşünüp gidiyor öyle.

0|1
    0|0
    • Dilerim herşeye rağmen seni terketmeyecek biri çıkar karşına... aşklar artık öylesine acımasız bir hal aldı ki, sevsek mi sevmesek mi bilemeyecek hale geldik...

Kızlar Ne Diyor 5

• evet böyle iki üç kişi oldu gerçekten çok kaliteli insanlardı her yönden iş güç eğitim tip aile karakter...ama bu kadar kalitelisi beni bulmaz kesin birşey vardır diye hep güvensiz soğuk mesafeli davrandım böylelikle kaybettim. ben bu konularda çok kaygılı biriyim kimseye güvenemiyorum.

0|1
    0|0
    • Senin adına üzüldüm, kaygılarını bir kenara bırakıp, hayatta hiç kimsenin senden daha iyisini hak etmediğine inandırmalısın kendini...

• kendi hatamdan... evet depresyondaydım ve sosyal ilişki kuramıyordum kimseyle. o zamanda sevgilime de bu durumdan bahsetmemiştim çünkü sosyal olmak istemememin sebebinin bu olduğunu bilmiyordum kendimi sıkılmış olarak nitelendirmiştim. bu yüzden ilişkiyi bitirdim, düzeldiğim zamanlarda özlediğim olmuştur.

0|1
    0|0
  • hata değilde tereddütlerle kaybedilebilir.. üzücü durumlar bunlar işte..

0|1
    0|0
  • o kadar mükemmel olamazdı rol yapıyor sandım yapmıyormuş :D

0|1
    0|0
    • Sanırım bazen doğru insanı bulduğunuzu düşündüğünüzde hakkında çok fazla şüphe etmemek gerekir belki de...

• olur mu ya hayatımın erkeği değilmiş işte bu kadar süphe etmeseydim şimdi bunu anlayamayacaktım

• Daha demin gerizekalı bana kendini affettirmeye çalışyordu azcık daha nazlanayım dedim salak bana son dakikada merve dedi ben de baybay emre dedim. (adım merve değil)

0|1
    2|0
    • Demek ki harika erkek veya harika kadını kaybetmek için sadece korkuların olması gerekmiyor. Hata da yapmamak gerek... Üzülsem mi sevinsem mi durumuna bilemedim :s

• Harika bir erkek değildi ben üzülmedim.

Erkekler Ne Diyor 1

• prestij

kariyerli

muhabbeti konuşmayı bilen

ağır azem bir kız olmadı mı kaybeder erkeği

0|0
    0|0
Yükleniyor...