Uzun süreli ilişkilerde mutlu sona ulaşılacağını düşünüyor musunuz?

Uzun süreli ilişki yaşayan arkadaşlar mutlu sona (evlilik) ulaşabileceklerini düşünüyorlar mı?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu istatiksel olarak açıklanmış bir şey uzun ilişkilerin %95 i ayrılıkla sonuçlanıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Nasıl bir ilişki yaşadığınıza bağlı..

Her gün beraber olduğunuz biriyse sıkar belki..

Ama mesela uzak şehirlerde iseniz bambaşka olabilir..

0|0
    0|0
  • 10 yıl 6 aydan sonra evlendik. 6 yıllık evliyiz. 1 ve 5 yaşında iki kızımız var... çok mutlu ve huzurlu bir aileyiz. hala birbirimizi ilk günkü gibi belki daha da fazla seviyoruz. hala düşkünlüğümüz devam ediyor. başbaşa kalmak için zaman kolluyoruz ve o zamanlar çıktığmız günlerdeki gibi oluyoruz. ve hayatımızda sadece bir düzen var. hiç bişey monotonlaşmadı. ve hala birbirimizi karakter olarak şaşırtıp birbirimize kafa yorabiliyoruz.

1|0
    0|0
  • olması daha muhtemel. ama illa şu kadar sene beraberiz evlenmeliyiz zorunlluluğu olmamalı

0|0
    0|0
  • 3 senelik ilişkimin 6 sene sonra mutlu sona ulaşıcağına inanıyorum :)

0|0
    0|0
  • ben 4 yıl çıktım sonumuz ayrılık oldu bi süre sonra birbirinizin yaptıkları gözümüze batıoar soğukluk oluyor heyecan kalmıorr çok uzatmamak lazım die düşünüorum en fazla 2 yıl

0|0
    0|0
  • Çok uzatmamak gerek arayı en fazla 3 yıl 2 yılı nişanlı geçmelii ama engelleri yoksa askerlik maddi durum gibi eğer anlaşıyorsanız evlenmelisiniz.

0|0
    0|0
  • çevremdekilerden bazıalrının sonuçlandı evlendiler ama biri 6 ay sonra biride 3 ay sonra boşandıalr yani pek uzun sürmedi :D

0|0
    0|0
  • Henüz çok uzun ilişkim olmadı. Mümkündür herhalde.

Fakat amaç evlilikse çok süründürmeden evlenmek gerek gibi geliyor bana, bir ilişki "ilişki" başlığı altında fazla uzadığında arıza çıkıyor.

0|0
    0|0
  • kesinlikle evet..

0|0
    0|0
  • çokk zor

0|0
    0|0
  • tabiki düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Uzun süren ilişkiler çiftler arasında paylaşım fazlaysa bu hızlı tüketim ilerleyen yıllarda sıkıcı bir ilişkiye dönüşür ve biterek sonlanır.Yani iki çift birbirine kendini tamamen açmamalı düşüncesindeyim.Kişilerin birbirlerine saygısını koruması gerekir.Onun haricinde gördüğüm şey genelde uzun süren nişanlılık ya da sevgili dönemi sonunda ilişki bi-ti-yor.

Genelleme değildir,sadece zamanla oluşan bir kanıdır.Bitiren taraf %65 kadınlar grubu.

0|0
    0|0
  • tabiki de herkes olumlu düşünür ama bunu kimse bilemez. Uzun süre birlikte olup da birkaç ayda ayrılan da var. Onun içn ne olacağını kimse bilemez

0|0
    0|0
  • iki tarafta bir birini seviyorsa neden olmasın

0|0
    0|0
  • evlenme asamasindayim bir terslik cikmazsa ulasacak :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...