Beden eğitimimiz 5'ti ama :S

Neden olimpiyatlarda başarısız, halbuki beden eğitimimiz hep 5'ti.Sporcular adına neler yapılabilir, diğer ülkeler gibi spora teşvik vermek adına?

0|0
17|14

En İyi Kız Görüşü

• beden egitimi dersleri cok yetersinz öncelikle ! bizim haftada 2 saat vardı lisedeyken onda da gidin ders calısın napcaksınız top oynayıp bilmem ne diye kovalıyolardı bizi habire.. bazen beden hocası giriyodu derse bazen baska hocalar ! böyle egitim mi olur amerikaya bak adamlar üniversite kampüsü gibi lise yapıyolar icinde yüzme havuzuna kadar her türlü saha var. bizimkiler bi bina konduruyolar sadece yeter. bak ben diyorum sahsen desteklenseydim bi badmintoncı olabilirdim mesela.. ama nerde anca ders calıs ders calıs :/ ikisi bir arada olmuyo sanki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Bilinçli eğitimciler lazım. Birçok spor dalından egzersizi programa dahil etmeli ve çocuğun hangisine yeteneği var gözlemleyebilmeli ve çocuğu motive etmeli bence. Ayrıca spor müsabakalarını izletmek de daha çok sporcunun yetişmesi için teşvik edici olabilir. Nüfus fazla ama sporcu sayısı az, çelişki diye buna derim.

0|0
    0|0
  • Benim harbiden 5 ti yahu ... Düşünücem bunu ..

0|0
    0|0
  • fox haberimi izliyosun?

0|0
    0|0
  • Sporda rezil bir durumdayız ülke olarak.Ortaokuldan sonra bence sporcular ayrılmalı.Beden eğitimleri,fiziksel güçleri ve branşları dahilinde eğitim almalılar.Bunu yapamıyorlarsa okullarda boş duran spor salonlarını faaliyete sokabilirler.Spor salonları yazın düğün salonu olarak kullanılmaktan çıkarılmalı.

0|0
    0|0
  • hangimiz doğru düzgün beden eğitimi dersi aldık ki? o beşler nereden geldi acaba? ülkede doğru düzgün spor salonları bile yok, ücretsiz olanları kast ediyorum..bunun dışında küçük yaştan itibaren çocukların teşvik edilmeli gerekli ama ben hep durumu iyi olanların çocuklarının spora gittiğini görüyorum..normal bir vatandaş nasıl göndersin? ancak kıyıdan köşeden keşfedilirse..

0|0
    0|0
  • Beş yıldız verdim..Halbusi beden eğitimiz de 5ti.

0|0
    1|0
  • Heh benim bedenim 3 o da hocanın kompleksi yüzünden. Hap alıyordu.

Her neyse beden hocaları hep 5 verir zaten, genel olarak. Bunun olimpiyatla alakası yok. :D

0|0
    1|0
  • gerçek notları vermek gerek teşvik için önce 1 puanı yapıştırsınlar karneye daha sonra motive oluruz herhalde:)

0|0
    0|0
  • ben beden eğitimi derslerinde okuldan kaçardım hep... hocam yakalamıştı hesap sormuştu bide :D ama hep 5'ti heheh

0|0
    1|0
  • ilk önce beden hocalarını sorunsuz ve kaprissiz bir forma sokmak gerek 1 i mal olur 2 si mal olur bana denk gelenlerin hepsi maldı

0|0
    1|0
  • beden eğitimi bu kadar hafife alınmamalı.

0|0
    0|0
  • Teşekkür ediyorum bu soru için..

Sadece ''Türkiye'' demem yeterli sanırım.

0|0
    0|0
  • şişme 5 şişme bebekler gibi sahte.

0|0
    0|0
  • yanlışlar düzeltilmeli

0|0
    0|0
  • teşvik şart

0|0
    0|0
  • ben şişmandım 3tü:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• haftada 1 2 saatle beden eğitiliyorsa. abd bi boktan anlamıyor :)) bizim nüfusumuz kadar lisanslı sporcuları var adamların :)

0|0
    0|0
  • ya türklerden bişey olmazz EL in afrikali zencileri günde 1500 cal aliyor adamlara 2.sinif insan muamelesi yapiliyor zayif irk deniliyor alakasi yok adam et protein görmemesine rağmen onun bunun bayrağinin altında koşssada atlasada yüzsede ziplasada ne yaparsa yapsın kesin bi derece aliyorlar üstün irk halbuki onlar ha belki diyeceksiniz gerçekten onlarda zenğin olsa durumları böyle olsa nasıl olurdu bılmem

türklerin ve ortadoğu arapların anladiği ;eve gidelim yatalim sex yan gel boş boş yat sporu ayda 1 kere top oynamak olarak görüldüğü için beden eğitimimiz 5 olur tabi

0|0
    0|0
  • Bu ülkede spor namına bir şey yapılamaz arkadaş. Özel bir okulda okuyordum ve tüm beden eğitimi derslerinde futbol oynatıyorlardı, sınav günü hareketleri göstermeden bizden isteyip sınavı yapıp yine futbol... Bu ülkenin spordan anladığı tek şey futbol.

0|0
    0|0
  • Harbiden hep 5 ti bro.

0|0
    0|0
  • imam hatip leri kuracaklarına medeni okullar kurup onları abd deki gibi rekabet amacı ile spora burs verilmesini sağlamak ve bunun için devletteteşvikler almak gerekir...neyse ilerde zaten hiç olimpiyatta olmıycaz iranla ve suddilerle arap olimpiyatlarına gideriz ,yada türkçe olimpiyatlarımız var zaten ya...hani haramtepe stadında kutlanan...

0|0
    0|0
  • olimpiyatlara bakarsak 100 üzerinden 5

0|0
    0|0
  • Sporcularımıza sponsor firma bulmakta zorlanıyor sporu mesleği olarak icra edemiyor müsabakalara az bir zaman kala zaman idmanlara başlıyor!

0|0
    0|0
  • Beden eğimimiz 5 olduğu için böyle zaten.. Biz olimpiyatı birtek beden eğitimi derslerinde gördükte ondan..

0|0
    0|0
  • Besyo'da okuyacak adamlara da kalkıp da matematik, fizik sorarsan olacağı budur .

0|0
    0|0
  • doğru düzgün beden eğitimi öğretmeni bile yok okullarda

0|0
    0|0
  • bızım ulkemızde beden egıtımı denen bırsey yok kı beden egıtımı denen ders bos gecer...

0|0
    0|0
  • eğitim sistemimizin kalitesi işte

0|0
    0|0
  • beden eğitimi derlerinde ygs lys ye hazırlatılan adamlardan olimpiyat şampiyon beklemek olmaz.

0|0
    0|0
  • İyide benim 1 di ilk donem:S

0|0
    0|0
Yükleniyor...