Bir kadın vücudunu geliştirmeli mi?

Eğer geliştirmeliyse bunu nasıl yapmalı? Nasıl bir programa uymalı? Haftada kaç gün spor yapmalı? Ağırlık çalışmak mı daha önemli kardiyo yapmak mı? Sigara ve alkol kullanımının nasıl bir etkisi var? Çok fazla soru oldu farkındayım ama cevaplarsanız sevinirim ^^

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Geliştirmeli tabikide zaten Türkiye'de çok az yapıyor spor kadınlar fitness yani. kendine bir hedef koymalı mesela hedefi Fit güzel bir hatun onun resmini duvara Asıcak o hedefe odaklanacak. ondan sonra fitness salonuna kayıt olcak, daha sonra, kardiyoda, ağırlıkta yapabilirsin bir Vücuduna gelene kadar, alkol ama alkol kesinlikle kullanma sigarada içiyorsan azalt eğer böle yapmıcaksan istediğin hedefe ulaşamazsın, hırslı ol, pes etme, gün geçtikçe geliştiğini Görüceksin sonra olarak bişey sölicem en önemlisi sporu düzenli disiplinli çalış, beslenme en en önemlisi bu işin %70 beslenme zaten ona göre hocan program yazar zaten yağ tuz vs uzak durucaklarından, ve uyku günde 8 saat kesinlikle almalısın teşekkürler :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Aşırı olmaması kaydıyla evet :)

mesela bu olmasın :)
    img.sondakika.com/.../...i-kadinlari-2_25522_b.jpg

bu ideal mesela
    2.bp.blogspot.com/.../...ma-In-a-Sport-Edition.jpg

1|1
    0|0
  • Arkadaşım merhaba,

Kişisel fikrim kadın fit bir vücuda sahip olmalı, ne çok zayıf, ne çok kilolu... Sonuçta hem hayatı hem ilişkileri açısından fiziksel görünüşü çok önemli...

Yine kişisel görüşüm, vücuduyla birlikte kişisel becerilerini de geliştirmeli...

Alkol ve sigara spor yapmasına engel değil...

Ağırlık çalışabilir ama erkek gibi kas yapmak için değil...

0|0
    0|0
  • kas yakışmıyo ama squat şart

2|0
    0|0
  • kesinlikle hayir

1|0
    0|0
  • Kısmen evet ama çokda abartmamalı bence.

0|0
    0|0
  • Vücud gelistirme erkege özel olmasi lazim bence kizlar da hos durmuyo :)

1|0
    0|0
  • Vücut geliştirme ile fitness sporu farklıdır. Vücut geliştirme sporuyla pro vücut geliştirmeci kadınlar gibi olursunuz buda bir bayanın tüm çekiciliğini bitirir ama fitness ile çok iyi, sıkı bir vücut elde edebilirsin. Hafif kilolarla ağırlık antremanları ve kardiyo antremanlarını kombine etmelisin bunlardan hangisinin önemli olduğu senin amacına göre değişir. Sigara ve alkol kullanımı kardiyovasküler sistemi alt üst ettiğinden dolayı olumsuz bir etkisi vardır.

0|0
    0|0
  • Abartılmadığı sürece evet.

0|0
    0|0
  • Bak bizim itmanlara bir kız geliyor yemin ederim nerdeyse beni dövecek o kadar azimli kızla tanistim bana diger kizlarin agirlik kaldirmadigini soyluyor kas kizlar iicin çirkin bir goruntuymus kiz diyorki oysa kızların yapısında zaten narinlik var sen istersen sıkı bir box yap yinede ince belli bir hatun olursun proğram falan yok bünye meselesi sigara alkolde zamanla canin cekmicek zaten hadi başla. ;)

0|0
    0|0
  • Geliştirmeli, ama kas olarak değil vücut formda olsun yeter. ben steroid, hormon kullandım, vücudum iyi ama kalp ile ilgili problemler yaşıyorum. buradan kimseye önermem. sporunuzu yapın yeter. belkide ileride ameliyat masasına bile yatabilirim.

0|0
    0|0
  • sigara ve alkolü kesmeden bir boka yaramaz önce kardiyo yap fazlalıkları at sonra ağırlık çalışıp vücudunu şekilledir farkı göreceksin zaten bayan dediğin öyle olur

0|0
    0|0
    • sigara tamam da alkol sonuçta her gün alınmıyor, iyice kesmek mi gerekiyor?

• Onlar sağlığa baya zararlıymış diye duydum.

• akciğerlerini mahveder gdo lu ürünlerdir hormonlarını bozar

• evet
    ama aşırısı zarar

0|0
    0|0
  • Sigarayı bırak alkolüde çok azalt, spora başla vücudun anca anca bir kaç aya toparlar kondisyonun geliştikten sonra istediğini yaparsın kendine örnek olarak jen selter'i al

0|0
    0|0
    • off o kadın harika :D

• derinlere inmeyelim :D

• Akşam akşam normal neyse :D sende başla biran önce spora ama çok kaslı olma dediğim şekilde olursan beğenmeyen olmaz

• geliştirmeli bence ama çok kaslı kadınlar itici duruyo. sigarayı hiç kullanma alkolde özel günlerde az alırsan çok güzel olursun zaten sigara dişleri oldürüyo yani kimse senle öpüşmek filan istemez. günlük 8 km yürürsen de olur

0|0
    0|0
  • geliştirmeli tabi ince Nazik seksi Kadınsı görünmeli

0|0
    0|0
  • Bacılar kas yapıyım demeyin bayanlarda çok çok kötü duruyo.

0|0
    0|0
  • Geliştir tabi ne duruyon

0|0
    0|0
  • hayir o erkegın isi. sadece kadınlar fitness yapsın.

0|0
    0|0
  • Plates yapmalısın kütle kaybetmeden vicutu sıkılaştırmanın yollarından biri

0|0
    0|0
  • hayır ama cok istiyosa hobi olarak bos zamanlarında beynini geliştirebilir bazıları

0|0
    0|0
  • fit olsun tyeterli bence bir kızda kas pek hoş bir görüntü degil

0|0
    0|0
  • Fit sıkı vücut iyidir fitness yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Evet gelistirmeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok çok kas ve baklava fit olmaması şartıyla normal fitlik ve kendine bakması önemli. Sigara ve türevleri kullanıyorsanız spora bulaşmayın son derece tehlikeli! Spora başlayacaksanız sigaradan durmak gerek.
    Günde 45 dakika yürüyüş-koşu 20 dakika egzersizler yeter. Ve düzenli beslenme şart.

2|2
    0|0
  • ben yılladır yapıyorum ama anıl arkadaşın ilk koydugu fotodakı stereoid dye bir maddeyle yapıyo kullanmazsan okadar olmuyo bayanda zaten. benim şu an hafıf karın kasım fit bir vucudum brazda kol kaslarım var. ben beğeniyorum :)

0|1
    0|0
  • 3 hafta düzenli gidiyorum sonra 3 ay ara veriyorum. Benim hayal ettiğim fiziğe sahip olmam bir imkansız düş...

0|0
    0|0
  • Hafif karın kası yeter sadece, onun dışın da biz kadınlar da güzel durmuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...