Fenerbahçe-Vaslui maçı sonrası Fenerbehçe'nin tur geçme ihtimali nedir?

Fenerbahçe'nin turu geçme ihtimalini ve şu anki oyun düzenini nasıl buluyorsunuz ?

Güncellemeler:
Suanki oyun düzeninden memnun degılsenız size göre nasıl bir takım sahada olmalı ?

0|0
334

En İyi Erkek Görüşü

• Oyun yok, düzen yok, tur yok, ihtimal yok...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• azizeleri yine para hediye etmezse karşı takıma turu geçmeleri bence çok zor :)

0|0
    0|1
  • idare eder pek iç açıcı degil ..

0|0
    0|1
  • Alıcaz.!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Volkan

Gökhan orhan şam Hasan ali kaldırım serdar

Mehmet Topal mehmet topuz Caner

Stoch

Kuyt Alex

0|0
    0|0
    • bu senin düşüncen tabi ama bu kadroyla yol olur fenerbahçe :)

• sow? sow gitti biliyorum

sow kalırsa tabi ki sowu oynatırım

semihi 2nci yarı 70lerde alırdım

egemenden korkuyorum bu macta risk

baroniyi de oynatmam

gerisi aynızı zaten

aramızda sadece egemen baroni sow farkı var sow gittti biliyorum

2 tane oyuncudan dolayı yol alır deme bence

turu 2-1 ile geceriz

• bir Galatasaray'lı olarak umarım ve inş. diyorum 20 m. euro fazla alacak olmamıza karsın :)

• öncelikle şunu söyleyeyim bu kadar ruhsuz oynanmaz ! doğru düzgün taktik anlayışı yok ! bir kere emre gibi bir oyuncuyu kaybetmişsin onun yerine mehmet topal gibi sürekli oyunu tersine oynayan bir oyuncu alıryorsun ! eğer bir takım 4 senedir avrupada yoksa ben bu işte bir iş ararım arkadaş herkes takkesini önüne koysun önce !

0|1
    0|0
  • kadromuz vasluiden kat kat iyi. tek orta saha transferimiz eksik. birde ben aykut kocamanı bu takımda istemiyorum. tamam iyi insan ama açık konusayım bi fatih terim degil:)

0|1
    0|0
    • takdir ettim kardeşim cok dogru bir yorum aynen cok dogru ve düzgn bir insan olabilir ama teknik drektörlk kabiliyetleri sınırlı

• vaslui evinde yenilmiyor. zor yani. anca 2-2 beraberlikle falan biterse fener tur atlar yoksa yenebileceklerini sanmıyorum. iyi oynamıyorlar takımın en iyisi 35 yaşındaki alex. düzen desen hiç yoktu geçen ki maçta. bu futbolla zor ama futbol bu belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Ben 2 yıldır vasluiyi takıp edıyorum iddaa bagımlısı oldugumdan 2 haftada bı maclarını ızlerım fakat bizim ulkemızde kucuk takımlara elenmek gelenek olmuş ben besıktaslıyım ve canı gonulden fenerbahcenın turu atlamasını ıstıyorum ama gorunen köyde klavuz istemez arkadasım bence fenerbahcenın sansı yuzde 25 cunku vaslui boş bi takım degıl az kazanan ama ıyı oynamayı bılen oyuncuları var bizde ıse cok kazanan ama oynamayı unutmus oyuncu cok gecen yılın basında kı fenerbahce olsa dagıtırdı evınde bu takımı ama malesef cok sey degışmiş

0|0
    0|0
  • Şans %50 derim .Zaten Krasic ve Yobo oynayamıyor.

0|0
    0|0
  • Hıncal uluçun dediği gibi Aykut Kocaman teknik direktör değil. Onunla olacak iş değil bu ama bu sıkıntılı dönemde takımımıza sahip çıktığı için gitmesi söz konusu bile değil. Bu turu bi şekilde geçeriz diye düşünüyorum ama gruplara kalırsak sıfır çekme ihtimalimiz bile var bu adamla olmaz

0|0
    0|0
  • %49...

İlk maçta oynattığı kadroyu tekrardan sahaya sürmeli. Bir tek Dirk Kuyt yerine mehmet topuzla başlamalı. Kuyt'da ısrarcı olmamalı, adapte sorunu olduğu açık. Geçen seneki kadroya güvenmeli geçen seneki sistem ve kadro bu turu rahat geçer. Yeni oyuncuları ve yeni sistemi ilerki dönemde kullanması daha hayırlı olur. Türkiye kupası Final maçındaki takım yarın sahada olursa turu alırız.

0|0
    0|0
  • 20 milyon euro bizim kasamızda olacak :)) vaslui bu feneri eler :)))

0|1
    0|1
  • Aykut Hoca ilk maçta her zamanki gibi Vaslui'yi küçümsedi ve normal oyun anlayışıyla hiç taktik yapmadan sahaya sürdü. Şimdi gördüki çok yanlış yaptı. Çok eminim bu sefer düzeltecektir. Gollü geçeriz diyorum.

0|0
    0|0
  • fenerbahçeyle pek ilgim yok ama maç romanyada ve hakem rus. elenirse hiç şaşırmam...

0|0
    0|0
  • vaslui ilkgolü atarsa fb turu unutsun

0|0
    0|1
  • çok zorlancak fener ama geçer turu

0|1
    0|0
    • bence şu anda kadro kalitesi yeterli degıl fenerbahce'nın. aynı galatasaray gıbı orta sahada sorun yasıyo ve hala alex e baglı bi oyun sisteminiz var o adam bitti mi fenerbahce'de bitiyo

• Ben beşiktaşlıyım evet alex e çok bağlı fener ama aykut kocaman bunu aşmaya çalışıyo.kadro kalitesi bence iyi sıkıntılı olan bi bölge göremiyorum geçer turu

• çok rahatlıkla geçeceğiz

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak umarım geçer diyorum, sonuçta Türk takımı abi, bizden biri geçsin :)

0|0
    0|0
  • %60 diyorum orada gol atar bu takım ama yer mi onu bilemem.

0|0
    0|0
  • fenerli arkadaslar vasulı yı kek takım görmeye devam etsınler krasıc mrasıc 2 ıdmana cıkıp takım kurtaramaz fenerde turu gecemez adamlar kendı evlerınde aslanlar gıbı oynuor (=

0|0
    0|0
    • evet özellikle avrupa kupası maclarında özellıklede italyan takımlarına can cekiştirdiler

• kendı evlerınde twente bıle yenememıs :D

• zorlanacağını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • geçerler çok rahat.

0|1
    0|0
  • Arkayi kesin kapatcaklardir, ama yinede Iki gol atip geceriz diyorum ..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13
Yükleniyor...