Siz de bu düşünceme katılıyor musunuz?

Dün hayatımda ilk defa bayan basketbol maçı seyrettim ve yenmemize rağmen hiç zevk alamadım. ( normalde basketbolu çok seven bir insanım) ve şu düşünceye vardım bayanlara basketbol yakışmıyor. Basketbolu sanki yeni öğrenen bir oyuncu gibi sayı atıyorlar.

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• evet yakısmıyor daha cok voleybol ve tesnız onlar ıcın

0|1
    0|0
    • evet, bayanların volaybol ve tenis maçlarını izlemesi keyif verici

Kızlar Ne Diyor 2

• ben de basketbolcuydum ve gerçekten antrenmanlar da insanlıktan çıkıyorsun sırf bu yüzden lisansı elimin tersiyle ittim ve bıraktım ama bence yine de zevk veriyor insana ön yargılı bakmamak lazım

0|0
    0|0
  • merak ediyorum onlarla mac yapsan nolur :D

0|0
    0|0
    • ben değilde, türk telekomun 15 yaş altı takımı onları çok rahat yener.

• ben izleyiciyim, onlarında işi bu. sende mesajını aldın

• tamam sen izleme o zaman. alinacaklarini sanmiyorum.

Erkekler Ne Diyor 8

• Cogu Seyirciler Kizlari izlemek icin gidiyor Basketbol arka Planda oluyor Hayatimda hic gitmedim ama Türkiyede bir cok Konusmaya saiit oldum

0|0
    0|0
  • yakışmamak değil de bayan basketbolcular boylarından dolayı smaç yapamıyor halbuki bayanların maçında pota biraz aşağı indirilse smaç atmak için verilen mücadele keyif verir...

Sorun smaç atamamakta bence...

0|0
    0|0
  • senn anlayışın tek maçla yargılamaksa bırak orda kalsın !

1|0
    0|0
    • diğer maçlar arasında ne kadar fark olabilir ki?

• Euroleague ve wnba maçlarını izlersn anlarsn!

• 12 dev adamlarla karşılaştırmıştım ama wnba ile nba maçlarıyla karşılaştıracam

• yakısmıyorda ne demek ya.sporun yakısanımı olurmus.sonucda bunlar bayan nba dekı erkek sporcular gıbı ucmasını beklemeyın.ben cok begenıyorum basketlerını.basarılılarda.

1|0
    0|0
  • Katılıyorum, sıfır keyif. Ama olimpiyatlardaki mücadele yine gayet iyi. Yerel lig fena oluyor.

0|0
    0|0
  • yok ya ben sewiyorum

0|0
    0|0
  • Katılıyorum sana, bende hiç yakıştıramıyorum :)

0|0
    0|1
  • dünkü maçta turu garantiledileri için pek asılmadılar ama madalyaya yakınlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...