Real Madrid'in efsanevi ismi ve kulübün şuan'da Ceo'su olan Emilio Butragueno Galatasaray'la dost takım olduklarını söyledi?

Real Madrid’in efsane ismi, şu sıralarda kulüpte CEO olarak görev yapan Emilio Butragueno, Fanatik Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu. Sarı-Kırmızılı ekibin bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde kötü sonuçlar almasına üzüldüğünü belirten İspanyol futbol adamı

''Galatasaray bizim çok iyi, hem de çok çok iyi dostumuz. Yakın zamanda bir yönetim değişikliği oldu ve bundan haberimiz var. Çünkü biz Galatasaray’la sürekli olarak iyi ilişkiler içinde bulunmak istiyoruz. Umuyorum en kısa sürede yeni yöneticilerle bir araya gelebiliriz” diye konuştu.

Her devin başına gelir

Grup aşamasıyla ilgili olarak konuşan Butragueno, “Şu ana kadar aldıkları sonuçlar kimseyi yanıltmasın. Galatasaray en kısa sürede ayağa kalkacaktır. Çünkü Galatasaray çok köklü, tarihi olan ve bu tarihi başarılarla dolu olan bir kulüp. Her büyük kulüp sancılı dönemler yaşayabilir. Kaldı ki Galatasaray’ın son birkaç sezonda biz de dahil olmak üzere Şampiyonlar Ligi’ndeki devlere nasıl zor anlar yaşattığını hepimiz biliyoruz”

Sizce bu açıklamalardan sonra Türkiye'deki çoğu insan ve taraftar gruplarının Galatasaray'ın Türkiye'nin en büyük klübü olduğunu kabul etmeleri gerekmez mi. ?


0|0
43

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...