Sevgilimin dip boyası gelmiş yaptırmıyor niye olabilir?

Benim sevgilim beyaz tenli açık kumraldı saç olarak.(baya sarıya yakın kumral.) Yanlız çakma sarışındı ama ona yakışıyordu anlaşılmıyor yani çakma olduğu saçının doğal rengide ona yakın olduğu için.Ama bakıyorum baya dip boyası gelmiş baya dipten kumral kumral çıkıyor niye yaptırmamaış dip boya anlamadım.3 gündür falan böyle.Yaptırmamasının kızsal açıdan bir amacı olabilir mi? Eğer yoksa yarın kızıcam biraz kendine bak diye.

Güncellemeler:
Parası olmaması gibi bir drum söz konusu olmazda demekki doğal rengine dönmesini istiyor.Neyse nasıl istiyorsa öyle yapsın.

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• Doğal rengine dönmek istediği için dip boyasını yaptırmadığını biliyorsan

neden niye? diye bize soruyorsun?

paraylamı veriyolar sizi bize lan!

0|0
    0|0
    • Aaa niye bu kadar sinirlendinki ablacım şimdi sen? Ben doğaş rengine dönmek için dip boyası yaptırmadığını bilmiyorum sadece tahmin yürüttüm.Gördümki iki farklı tipte yorumlar gelmiş biri parası olmayabilir biri ise doğal rengine dönmek istiyordur.Bende bu yorumlardan 1.si mümkün olmadığı için o zaman doğal rengine dönmek için boyatmadığını çıkarttım burdan.Ben senin sitede sevenlerinden takipcilerinden biriydim kırdın beni turta.

• sevgilin canı nasıl istiyosa öyle yapsın dokanma!

Kızlar Ne Diyor 13

• parası yok vah garip:(

0|0
    0|0
  • bazı kızlar adetken saç boyatmıyor.. ondan olabilir. biraz daha çıkmasını bekliyor olabilir. ya da parası yoktur. ne kızıyorsun ki.

1|0
    0|0
  • haa:D kızcan mı:D kızma ya belki parası yoktur kızın:S

0|0
    0|0
  • artık sacının dogal gelmesını ıstıyor olabılır.. Anla onuda .. Zorlma

0|0
    0|0
  • Belki sacını farklı bi renge boyatıcak hangi renge boyatcagını düsünüyodur ablam gibi :)

0|0
    0|0
  • saç dısında kendine bakmamazlık varmı?

0|0
    0|0
  • parası yoktur...

0|0
    0|0
  • kuaföre gidicek parası yok yada artık saçlarını boyatmak istemiyor doğal halini sevmeni istiyor olamaz mı?

0|0
    0|0
  • parası olmayabilir :D tak koluna gidin kuaföre

0|0
    0|0
  • sevgilin değil mi sor?

0|0
    0|0
  • kendi rengine dönme hevesi içinde olabilir.

0|0
    0|0
  • Paraso yoktur ya da dogal rengine donmek istiyordur belki ugrasamamis usenmistir

0|0
    0|0
  • Len onu da mı biz bilicez...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bulmussunuz bir site, en idüğüne kadar sorun.

nasıl bir mantıktır bu ya?

kardes benim klavyem tozlanmıs. her gün kullandıgım klavye nasıl tozlanıyor? güneşin önünde oldugu icin mi acaba?

FAILED

0|0
    0|0
  • Dip boyası gelmiş kızları çok çekici bulurum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...