Kapat

Bir kızı üç defa reddettiniz sonra bileklerini kesti, n'aparsınız?

kız deli gibi aşık her defasında red ettim sonra baktım bileklerini kesmiş bu durumda naparsınız kızla çıkarmısınız zorla sevgili olurmu diğer taraftan merhamet hislerim çok karışık siz olsanız naparsınız?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• biyerlerini kesen insanlardan tiksiniyorum.o kadar ölmek istiyorsan kafana silahı dayarsın.geri kalanı çocukça.

0|0
    0|1
    • adam mısın sen öyle yaptığında ? herhangi bir ölüm şekli insanca değil. çocukça ne kelime !

• " adam mısın sen öyle yaptığında ? "

bunu yazarak sen ne kadar adam oluyorsun ? üç tane cümlemi okudun diye adamlığımı eleştirme hakkını mı gördün kendinde.işinize bakın ve fikirleriniz kendinize saklayın azizim.yoksa komik oluyorsunuz :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen kızla barıştın mı ki intihara sürükledin.Hangi ara oldu bunlar?

0|0
    0|0
  • çıkma bence o bebek gibi ağlamış sende ağzına meme vermiş olursun bi bakıma çıkınca da herşey bom bo.m olur alışır bu duruma abartır da abartır.

0|0
    0|0
  • o kızın tedavi olması lazım..senin psikolojini de bozar..adam akıllı iyileşsin önce ...sen de kendini yoluna bak..kimseyle acıdığın için de birlikte olma..

0|0
    0|0
  • Al psikologa gotur bence

0|0
    0|0
  • Bence tedavi olması lazım bu kızın..

0|0
    0|0
  • Hayır seni takıntı haline getirmiş bırakmaz eğer evet dersen ;)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• İstemiyorsam istemiyorumdur, dünya da 7 milyar insan var, ben bile o kadar önemli değilim aslında yukardan bakınca... hadi tamam dedim bir kesmedi iki kesmedi, üçüncüde cinnet adamı uykusunda keser, uzak dursun

0|0
    0|0
  • Kızı kabul etmen kıza savaş kazanmış gibi bir duygu verir bileklerimi iyiki kesmişim vs.Sevgili olsanız biel yarın ilerde kavga etdiginiz zmanda aynı yola başvurcak bileklerini kescek çünkü bu bilek kesme olayı onda bir başarı kazanmayı çagrıştır sen kabul edersen bırak kabul etme.Büyük ihtimal kızın ruh saglıgı bozuktur.

0|0
    0|0
  • sağlam bir iki tane...kendisine gelmesi için yardımcı olurdum. Sonra da kesinlikle çıkardım ! Şımarma sen de bir cansın. Olmadığını senle yaşayınca görsün, buna bari izin ver. Vicdan sahibi olduğunu söylüyorsan bu soruyu sorman bile büyük büyük hata ! Tabularını yıkıcaksın vebal almıcaksın, ölümüne dolaylı bir etkinin sebep olması hoşuna gider mi? Bu gayet sert anlatmıştır sana da. Ben asıl o kıza kızıyorum ,beni yanlış anlama.

0|0
    0|0
  • böle bişeyi duysam heralde midem günlerce yanardı. gider onunla olur hayatı ona zindan ederdim. sonra koşa koşa kaçardı

0|0
    0|0
  • Acıyarak birlikte olmak da ona mutluluk getirmez, tedavi olmalı.

0|0
    0|0
  • Sen olunla teke tek konuşmaya çalışıp arkadaş olursan sana sırnaşma ihtimali çok yüksek. Yine de başkalarının da olduğu bir --mesala parkta-- yerde ona ; onunla olmak istememenin, onun kişiliğinden kaynaklanmadığını, ona karşı aşk duymadığını açıkla.

0|0
    0|0
  • ölümüne terkederdim :// hatta ve hatta bileklerini keserken biara boğazınıda kesmesini söylerdim (en temizi) ://

0|0
    0|0
  • kız deli gibi aşık

0|0
    0|0
  • yapcak birşey yok salaklına yansın zorla onun olcamı düşünüyorsaa boşuna düşünüyor

0|0
    0|0
  • film gibi yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...